Lenovo ThinkPad T460s Touch

20x

Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Intel Core i5 6440HQ 2.6 GHz, 8 GB, 240 GB SSD, Intel HD Graphics 530, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

400,4 €Cena s DPH
330,91 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1328856
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Dotykový displej
  Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch
  Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s Touch - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad T460s Touch

   

  Pracovné Lenovo ThinkPad T460s

  Ultrabook Lenovo T460s je najľahší a najtenší z modelov radu T460, navyše má k dispozícii nové funkcie pre vyššiu produktivitu. Je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a ešte ďalšími funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu. Zároveň sa môže pochváliť ohromujúcim zvukom a extrémne dlhou výdržou batérie. Notebooky série T vynikajú predovšetkým svojimi výkonovými a úžitkovými vlastnosťami. Vďaka neustálemu vývoju, výskumu a testovania, posúvajú hranice profesionálnych notebookov zase o veľký kus dopredu.

  Lenovo ThinkPad T460s Touch

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad T460s radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený rade testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatiu, pádu, vystavenie notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach podľa ôsmich rôznych parametrov.

  Lenovo ThinkPad T460s Touch

  Výkonný a mobilný notebook

  Spoločnosti Lenovo využíva u notebookov ThinkPad T460s výkonné viac jadrové procesory Intel Core 6. generácie, ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom k rozmerom zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 SDRAM a pri vybraných konfigurácií tiež SSD pevné disky. Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a užívatelia, ktorí sú často na cestách. Tento notebook s hmotnosťou začínajúcou na hranici 1,4 kg a hrúbkou iba 16,9 - 18,8 mm je mimoriadne ľahko prenosný a zároveň naozaj výkonný pracant.

  Lenovo ThinkPad T460s Touch

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  S voliteľnou integrovanou čítačkou odtlačkov prstov (podľa konfigurácie) získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto prácneho zadávanie hesla stačí slabý dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzeniu dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše môže byť vo vybraných konfiguráciách vybavený aj modulom TPM (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru. Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúce ochranu a uľahčujúci spravovanie pri vykonávaní aktualizácií. ThinkPad T460s je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie.

  Lenovo ThinkPad T460s Touch

  Využiteľnosť

  S pomocou rozhrania mini DiplayPort a HDMI je veľmi ľahké pripojiť externý displej a napríklad usporiadať prezentáciu. Vstavaná HD kamera citlivá aj v prípade slabého osvetlenia poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a mikrofónom bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovoru počuť. Nechýba nevyhnutná sieťová konektivita v podobe WiFi ac, Bluetooth a Gigabit Ethernet. Pri vybraných konfigurácií je dostupné aj pripojenie WWAN 4G LTE (podľa konfigurácie), alebo možnosť dodatočného osadenia modemu. Za samozrejmosť potom už možno považovať rozhranie USB špecifikácie 3.0 pre extrémne rýchle dátové pripojenie externých pamäťových zariadení. Ako každému správnemu ThinkPadu ani T460 nechýba kombinácia touchpadu a TrackPoint, každý tak môže využiť práve tú periférii, ktorá mu vyhovuje. 

  Lenovo ThinkPad T460s Touch


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6440HQ 2.6 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  240 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  331 × 19 × 226.8 (mm)
  Hmotnosť
  1.45 kg