Lenovo ThinkPad T460s

124x

Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Intel Core i7 6600U 2.6 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

307,44 €Cena s DPH
254,08 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1328847
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad T460s
  Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T460s - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad T460s

   

  Pracovné Lenovo ThinkPad T460s

  Ultrabook Lenovo T460s je najľahší a najtenší z modelov radu T460, navyše má k dispozícii nové funkcie pre vyššiu produktivitu. Je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a ešte ďalšími funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu. Zároveň sa môže pochváliť ohromujúcim zvukom a extrémne dlhou výdržou batérie. Notebooky série T vynikajú predovšetkým svojimi výkonovými a úžitkovými vlastnosťami . Vďaka neustálemu vývoju, výskumu a testovaniu, posúvajú hranice profesionálnych notebookov zase o veľký kus dopredu.

  Lenovo ThinkPad T460s

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad T460s radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach podľa ôsmich rôznych parametrov .

  Lenovo ThinkPad T460s

  Výkonný a mobilný notebook

  Spoločnosti Lenovo využíva pri notebookoch ThinkPad T460s výkonné viacjadrové procesory Intel Core 6. generácie , ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom na rozmery zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a pri vybraných konfiguráciách aj SSD pevné disky. Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a používatelia, ktorí sú často na cestách. Tento notebook s hmotnosťou začínajúcou na hranici 1,4 kg a hrúbkou iba 16,9 – 18,8 mm je mimoriadne ľahko prenosný a zároveň naozaj výkonný pracant.

  Lenovo ThinkPad T460s

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  S voliteľnou integrovanou čítačkou odtlačkov prstov (podľa konfigurácie) získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí obyčajný dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše môže byť vo vybraných konfiguráciách vybavený aj modulom TPM (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru. Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúca ochranu a uľahčujúca správu pri vykonávaní aktualizácií. ThinkPad T460s je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

  Lenovo ThinkPad T460s

  Využiteľnosť

  S pomocou rozhrania mini DiplayPort a HDMI je veľmi ľahké pripojiť externé zobrazovacie zariadenie a napríklad usporiadať prezentáciu. Vstavaná HD kamera citlivá aj v prípade slabého osvetlenia poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a mikrofónom bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Nechýba nevyhnutná sieťová konektivita v podobe WiFi ac, Bluetooth a Gigabit Ethernet. Pri vybraných konfiguráciách je dostupné aj pripojenie WWAN 4G LTE (podľa konfigurácie) , alebo možnosť dodatočného osadenia modemu. Za samozrejmosť potom už možno považovať rozhranie USB špecifikácie 3.0 pre extrémne rýchle dátové pripojenie externých pamäťových zariadení. Ako každému správnemu ThinkPadu ani T460 nechýba kombinácia touchpadu a Trackpointu , každý tak môže využiť práve tú perifériu, ktorá mu vyhovuje. 

  Lenovo ThinkPad T460s


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6600U 2.60 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  331 × 19 × 226.8 (mm)
  Hmotnosť
  1.45 kg