Lenovo ThinkPad T460

335x

Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Intel Core i5 6200U 2.3 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 14 " 1366 x 768 px, Windows 10 Home

317,81 €Cena s DPH
262,66 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1328800
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Lenovo ThinkPad T460
  Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T460 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad T460

   

  ThinkPad ripravený pre vaše podnikanie

  Ultrabook Lenovo T460 je tenší a ľahší ako predchádzajúce generácie, navyše má k dispozícii nové funkcie pre vyššiu produktivitu. Je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a ešte ďalšími funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu. Zároveň sa môže pochváliť ohromujúcim zvukom a extrémne dlhou výdržou batérie. Notebooky série T vynikajú predovšetkým svojimi výkonovými a úžitkovými vlastnosťami. Vďaka neustálemu vývoju, výskumu a testovaniu, posúvajú hranice profesionálnych notebookov zase o veľký kus dopredu.

  Lenovo ThinkPad T460

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad T460 radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v kľude aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v skutočne extrémnych podmienkach podľa ôsmich rôznych parametrov.

  Lenovo ThinkPad T460

  Výkonný a mobilný notebook

  Spoločnosti Lenovo využíva pri notebookoch ThinkPad T460 výkonné viacjadrové procesory Intel Core 6. generácie, ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom na rozmery zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a pri vybraných konfiguráciách aj SSD pevné disky. Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a používatelia, ktorí sú často na cestách. Tento notebook s hmotnosťou začínajúcou na hranici 1,7 kg a hrúbkou iba 21 mm je mimoriadne ľahko prenosný a zároveň skutočne výkonný pracant.

  Lenovo ThinkPad T460

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  S integrovanou čítačkou odtlačkov prstov získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí obyčajný dotyk prsta a nehrozí možnosť scudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše môže byť vo vybraných konfiguráciách vybavený aj modulom TPM (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru. Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúca ochranu a uľahčujúca správu pri vykonávaní aktualizácií. ThinkPad T460 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie.

  Lenovo ThinkPad T460

  Využiteľnosť

  S pomocou rozhrania mini DiplayPort a HDMI je veľmi ľahké pripojiť externé zobrazovacie zariadenia a napríklad usporiadať prezentáciu. Vstavaná HD kamera citlivá aj v prípade slabého osvetlenia poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a mikrofónom bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Nechýba potrebná sieťová konektivita v podobe WiFi ac, Bluetooth a Gigabit Ethernet. Pri vybraných konfiguráciách je dostupné aj pripojenie WWAN 4G LTE, alebo možnosť dodatočného osadenia modemu. Za samozrejmosť potom už možno považovať rozhranie USB špecifikácie 3.0 pre extrémne rýchle dátové pripojenie externých pamäťových zariadení. Ako každému správnemu ThinkPadu ani T460 nechýba kombinácia touchpadu a Trackpointu, každý tak môže využiť práve tú perifériu, ktorá mu vyhovuje.

  Lenovo ThinkPad T460

  Možnosti dokovania

  Dokovací konektor OneLink potom oceníte pri jednoduchej integrácii do kancelárskeho prostredia, kedy s voliteľnou dokovacou stanicou OneLink pripojíte v kancelárii jediný kábel a notebook je pripravený na prácu vrátane všetkých periférií pripojených k stanici (dokovacia stanica OneLink sa predáva samostatne). Vybrané modely dokonca podporujú najnovšiu možnosť bezdrôtového dokovania so stanicou ThinkPad WiGig.

  Lenovo ThinkPad T460

  Technológia Power Bridge

  Power Bridge vám prináša vysokú flexibilitu a maximálnu výdrž batérie, vďaka možnosti kombinácie internej batérie s externou batériou, ktorá je vymeniteľná za chodu. Notebook tak môže zostať zapnutý a je možné dosiahnuť dlhšie intervaly medzi nabíjaniami.

  Lenovo ThinkPad T460

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6200U 2.3 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  339 × 21 × 232.5 (mm)
  Hmotnosť
  1.75 kg