Lenovo ThinkPad P70

8x

Notebook Lenovo ThinkPad P70 - Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz, 16 GB, 756 GB Kombinované, nVidia Quadro M3000M, 17.3 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

890,28 €Cena s DPH
735,77 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1325429
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad P70
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad P70

   

  Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P70

  Notebooky Lenovo ThinkPad P70 sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov , ktorí na svoju prácu vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafické karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie .

  Lenovo ThinkPad P70

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

  ThinkPad P70 je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core alebo dokonca Xeon, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 a profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro . Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD. S mobilnou pracovnou stanicou ThinkPad P70 získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovou stanicou.

  Lenovo ThinkPad P70

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 , ktoré je až 10-krát rýchlejšie ako predchádzajúce USB technológie a taktiež umožňuje rýchly prenos dát. Samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac aj káblového Gigabit Ethernet rozhrania, nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia nechýba rozhranie HDMI a mini DisplayPort .

   

  Lenovo ThinkPad P70

  Vynikajúca ergonómia

  Pohodlie zaisťuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesnicám, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete ľahko konfigurovať podľa svojich potrieb a navyše obsahuje tri tlačidlá pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

  Lenovo ThinkPad P70

  Funkcia na profesionálne nasadenie

  Jednoduchšiu správu na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá v notebooku nesmie chýbať. Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testovaných a certifikovaných poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV).

  Lenovo ThinkPad P70

  Nielen práca, ale aj zábava

  Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia reproduktory s podporou technológie Dolby Home Theater prinášajúce pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. Pri konferenčných hovoroch s kolegami, klientmi, rodinou i priateľmi oceníte ľahko použiteľnú kameru s vysokým rozlíšením . Notebook ThinkPad P70 nekladie vašej zábave žiadne medze.

  Lenovo ThinkPad P70

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD + 500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M3000M 4 GB 
  Displej 
  17.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
  Hmotnosť
  2.7 kg