24" LCD Dell C2422HE

7x

Monitor 24" LCD Dell C2422HE - 24 " 1920 x 1080 px IPS

161,54 €Cena s DPH
133,5 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1325170
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD Dell C2422HE
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  24" LCD Dell C2422HE

   

  Monitor Dell C2422HE

  Zaistite pohodlie práce a zábavy s monitorom Dell C2422HE . Navrhnutý pre kancelárske a domáce aplikácie, zaujme svojou funkčnosťou a zároveň sa stará o vaše oči vďaka technológii ochrany očí. K jeho prednostiam patrí 23,8“ uhlopriečka s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 s elegantným dizajnom, môžete tak sledovať dokonalý obraz, ktorý sa vyznačuje zobrazením verných farieb s výbornými pozorovacími uhlami, takže funguje dobre pri práci s tabuľkami, textovými dokumentmi aj pri prechádzaní webových stránok alebo multimédií. Dell C2422HE má tiež vstavanú webovú kameru, ktorá je skvelá pre videokonferencie, prácu na diaľku alebo dištančné vzdelávanie. Kamera pracuje so všetkými aplikáciami pre videohovory a umožňuje vám zostať v neustálom kontakte so svojim tímom, rodinou a priateľmi.

  • Vstavaný port USB-C
  • 5 Mpx integrovaná kamera
  • Optimalizácia a organizácia pomocou nástroja Dell Display Manager
  • Kvalitný obraz

  24" LCD Dell C2422HE

  Vstavaný port USB-C

  Spojenie jedným káblom vám umožní rýchlo meniť možnosti kancelárie a poskytuje vám flexibilitu pre pripojenie k viacerým zariadeniam s USB-C . Pomocou jediného kábla USB-C pripojíte k monitoru notebook, čo vám umožní sledovať video s vysokým rozlíšením či prenášať dáta vysokou rýchlosťou, pričom môžete zároveň svoj notebook cez port nabíjať.

  Skvelá kvalita videokonferencií

  Spolupracujte vďaka monitoru tvárou v tvár. Zaťahovacia 5 Mpx kamera poskytuje ostrý obraz , takže uvidíte dvakrát toľko detailov a môžete si užiť 2 Mpx zväčšenie na ohromujúcej širokouhlej obrazovke. Dva vstavané 5W reproduktory poskytujú ostrý, živý zvuk. Hluk pozadia je potlačený mikrofónom s potlačením šumu.

  24" LCD Dell C2422HE

  Kvalitný prenos obrazu

  30 snímok za sekundu Full HD video poskytuje plynulý obraz vo vysokej kvalite , ktorý zaujme úžasnou ostrosťou. 178 ° / 178 ° široké pozorovacie uhly zaručujú skvelý zážitok zo sledovania a jednotné farebné obrázky počas videokonferencie.

  Optimalizácia a organizácia pomocou nástroja Dell Display Manager

  Monitor ponúka produktivitu na všetkých úrovniach. Jednoduché umiestnenie umožňuje jednoducho nastaviť aplikácie na viacerých obrazovkách s 38 pripravenými rozvrhnutiami a možnosťou prispôsobenia až piatich okien. Naproti tomu funkcia automatického obnovenia si pamätá, kde ste skončili. Správy o správe aktív umožňujú správcom IT oddelení rýchlo registrovať a sledovať informácie o monitore a konfigurovať viac monitorov súčasne v jednom procese. Klávesové skratky šetria viac času tým, že umožňujú rýchly prístup k často používaným ovládacím prvkom, ktoré vám umožňujú pracovať rýchlejšie.

  24" LCD Dell C2422HE

  Navrhnutý pre pohodlie

  Tenký a ľahko nastaviteľný 24" monitor je vyrobený z kvalitných materiálov. Model s čiernym povrchom dokonale ladí s dizajnom stolných počítačov. Vďaka horizontálnemu a vertikálnemu natočeniu, náklonu a výške môžete nájsť perfektné nastavenie pre dlhodobú prácu . Vďaka funkcii Low Blue Light a Flicker-Free ochráni vaše oči prostredníctvom minimalizácie vyžarovania škodlivého modrého svetla.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD IPS FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DisplayPort, HDMI, VGA, 4xUSB 3.0 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  538.6 × 404.1 × 185 (mm)
  Hmotnosť
  6.5 kg

  Monitor 24" LCD Dell C2422HE je zaradený tiež v týchto kategóriách: