Apple iPhone 8 64GB Red

9x

Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Red - Apple A11 Bionic 2.39 GHz, 2 GB, 64 GB, 4.7 ", 1334 x 750 px, Dotykový, Apple iOS 15.5, 1xLightning, 148 g, 1821 mAh

202,02 €Cena s DPH
166,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1323212
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Red
  Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Red - Fotka 1/2Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Red - Fotka 2/2
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 17 variant
  202,02 € až 323,48 €

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Obľúbený iPhone 8

  Phone 8 má elegantný sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejšie foťák na svete v novom. Veľmi šikovný a výkonný čip. Pohodlné bezdrôtové nabíjanie. A nevídané možnosti rozšírenej reality. iPhone 8 predstavuje pokročilú generáciu iPhonu.

  design

  Ako sa nám podarilo skonštruovať iPhone z odolného skla, ktoré umožňuje bezdrôtové nabíjanie? Vyvinuli sme úplne nové sklo a vystužili ho konštrukciou z laserom zvárané ocele a pruhom z leteckého hliníka. Vďaka mikrónovej presnosti výroby je navyše iPhone 8 odolný proti vode.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Doteraz najodolnejší sklo na smartphonu, vpredu aj vzadu. Farebne zladený pruh z leteckého hliníka. Novo vo vesmírne šedom, striebornom a zlatom prevedení.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Odolný proti poliatiu, vode i prachu

  iPhone 8 je mikroskopicky presne konštruovaný tak, aby bol odolný proti vode, poliatiu a prachu.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Predné a zadné sklenená plocha má o 50 percent hlbšie tvrdenou vrstvu. Zvnútra telefón spevňuje konštrukcie z ocele a po obvode pruh z leteckého hliníka radu 7000. oleofóbny povrchová úprava umožňuje ľahko stierať šmuhy a odtlačky prstov.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Hlasnejšie a dynamickejšie stereo reproduktory

  iPhone 8 má prestavané stereo reproduktory, ktoré sú až o 25 percent hlasnejšie a majú hlbšie basy, takže si môžeš muziku, videa i hlasné hovory dať na plné pecky.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Touch ID ti umožní používať odtlačok prsta ako bezpečné heslo. Priložením prsta odomkneš telefón a prihlásiš sa k množstvu aplikácií, čo denne používaš.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Retina HD displej

  Ako sme dosiahli, že displej lepšie reaguje na okolité prostredie? Použili sme technológiu rozpoznávania svetelných podmienok a širokého farebného spektra. Takže všetko na obrazovke vyzerá ešte prirodzenejšie. Retina HD displej je ešte pôsobivejšie než predtým. Má True Tone, široký farebný gamut a 3D Touch.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  true Tone

  Príjemnejšie pre oči. Technológia True Tone používa vyspelý štvorkanálový snímač okolitého osvetlenia, ktorý v závislosti na farebnej teplote svetla okolo teba jemne upravuje vyváženie bielej na displeji. Preto obrázky vyzerajú ako vytlačené na papieri a nebudeš z nich mať tak unavené oči.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Smartphone s najvernejším podaním farieb

  Fotky, filmy, hry aj spravodajstvo ťa na displeji s vysokým kontrastom a živými farbami úplne pohltí. A vďaka širokému farebnému gamutu a najvernejšiemu podanie farieb je obraz rovnako pôsobivý ako reálna scéna.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Vďaka dvoudoménovým pixelom je obraz vidieť perfektne skoro zo všetkých uhlov

  Apple iPhone 8 64GB Red

  fotoaparáty

  Ako vylepšiť najobľúbenejšie fotoaparát na svete? Novým snímačom a čipom A11 Bionic. iPhone 8 ľahko a automaticky zvláda aj pokročilé fotografické techniky. Takže sa teraz peknými fotkami a filmy môže blysnúť každý. Navyše sú jeho fotoaparáty navrhnuté pre ešte pôsobivejšie rozšírenú realitu. Šesťčlenný širokouhlý objektív iPhonu 8 je rovnaký ako na iPhone 8 Plus - má clonu ƒ / 1,8, optickú stabilizáciu obrazu a väčší, rýchlejší 12MP snímač.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  vyspelejšie ISP

  Automaticky parádny fotky. Inteligentné obrazový signálový procesor vyvinutý spoločnosťou Apple rozpoznáva objekty, ľudí, pohyb a svetelné podmienky v scéne. A začne fotku optimalizovať, ešte než stlačíš spúšť. Podporuje vyspelé spracovávanie pixelov, široký farebný rozsah, rýchlejšie automatické zaostrovanie a lepšiu HDR pre fotky

  Apple iPhone 8 64GB Red

  portrétne režim

  Ešte krajší efekt hĺbky ostrosti. Portrétne režim je teraz ešte lepší. Má ostrejšie detaily a prirodzenejšie rozostrenie pozadia, dosahuje lepšie výsledky pri slabom svetle a pracuje aj s bleskom.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Efekt štúdiových svetiel v reálnom čase. Na základe obsiahleho štúdia portrétne fotografie sme vyvinuli funkciu portrétneho nasvietenie, ktorá stavia portrétne režim do úplne nového svetla. Čip A11 Bionic a nový obrazový signálový procesor používajú rozpoznávanie tváre a hĺbkové mapy k vytvoreniu portrétov s dramatickými tieňmi, bodovými svetlami a ďalšími efektmi.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  predné foťák

  Zaostrite na seba. 7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashom, širokým farebným rozsahom, vyspelou technológiou tvorby pixelov a automatickou stabilizáciou obrazu. Pre výnimočná selfíčka.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Fantastické fotky ide iPhonom 8 robiť ešte ľahšie, od zachytenia záberu až po finálnu úpravu. A nová kompresná technológia HEIF umožňuje robiť fotky v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti. Tak neváhaj a foť.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Efekty pre Live Photos a nové filtre

  Urob z Live Photo zábavnou videosmyčku. Nechaj záber, nech sa prehráva tam a späť. Vyber efekt dlhé expozície, a zo snímky ohňostroje tich vznikne vejár farebných čiar na oblohe. Alebo použi nové filtre pre prirodzenejšie odtiene pleti a klasický vzhľad portrétov.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Pomalý blesk spája nižšiu rýchlosť uzávierky s krátkym intervalom blesku. Hodí sa pri slabom svetle, keď chceš mať jasnejšie nasvietené popredia a zároveň dobre exponované pozadie. Čtyřdiodový True Tone blesk navyše osvetľuje scénu až o 40 percent rovnomernejšie, a tým eliminuje presvetlené oblasti.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Videá, ktorá si zaslúži veľké plátno

  Nech študuješ filmovú školu, natáčaš profesionálne, alebo nadšene dokumentuješ pokroky svojich detí, iPhonom 8 natočíš mimoriadnej zábery. Enkodér videa od spoločnosti Apple dosahuje optimálnu kvalitu obrazu jeho spracovaním v reálnom čase. A vďaka kompresii HEVC sa video uloží v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  stabilnejšie videá

  Vyspelá stabilizácia videa vyrovnáva všetky natáčané zábery pomocou nového, väčšieho snímača a výkonného obrazového signálového procesora. A optická stabilizácia obrazu potláča pohybové rozmazanie a chvenie ruky vo videách natáčaných pri slabom svetle. Takže tvoje zábery budú stabilné, aj keď nemáš pokojnú ruku.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  A11 Bionic - nevídaný výkon

  Môže byť čip výkonný a šikovný zároveň? V iPhonu 8 a iPhonu X áno. A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najchytrejší čip vo smartphonu.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Šesťjadrový A11 Bionic sa 4,3 miliardy tranzistorov má štyri úsporná jadrá, ktoré sú až o 70 percent rýchlejší ako v čipe A10 Fusion, a dve výkonnostné jadrá, ktorá sú rýchlejšie až o 25 percent. A keď potrebuješ naozaj extrémny výkon, CPU spoja sily všetkých šiestich dohromady.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  úspornosť sama

  A11 Bionic využíva svoj obrovský výkon chytro - rozdeľuje úlohy medzi výkonnostný a úsporná jadra. Veci, ktoré robíš najčastejšie, ako je písanie správ alebo prehliadanie webu, odsýpají. A pritom spotrebúvajú menej energie.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Vďaka čipu A11 Bionic sú AR hry a aplikácie ešte oveľa plynulejšie a realistickejšie.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Čip robený pre Metal 2 a Core ML

  Metal 2 je grafický framework Apple, s ktorým vývojári môžu vytvárať hry v kvalite porovnateľnej s hernými konzolami. A Core ML im umožňuje integrovať do aplikácií strojové učenie. GPU v čipe A11 Bionic je pre tieto nové, pútavé 3D hry a AR zážitky optimalizovaný.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  bezdrôtové nabíjanie

  Ako sme vyvinuli iPhone, ktorý môže fungovať úplne bez drôtov? K technológiám, ako sú bezdrôtové slúchadlá a vyspelé bezdrôtové siete, sme pridali jednoduché bezdrôtové nabíjanie. Pod sklenenou zadnou stranou je účinný nabíjací systém, takže iPhone stačí položiť na podložku a hneď sa začne nabíjať.

  Apple iPhone 8 64GB Red

  Chceli sme, aby sa iPhone 8 dal pohodlne nabíjať kdekoľvek. Preto sme ho navrhli tak, aby podporoval Qi bezdrôtové nabíjačky, ktoré sú bežne v hoteloch, kaviarňach, na letiskách alebo v autách. Spoločnosti Belkin a Mophie pre iPhone 8 vyvinuli aj dve nové bezdrôtové nabíjačky.

  Apple iPhone 8 64GB Red

   

  Obsah balenia:

  • mobilný telefón
  • nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A11 Bionic 2.39 GHz 
  Operačná pamäť 
  2 GB 
  Vnútorná pamäť 
  64 GB
  Displej 
  4.7" LCD s rozlíšením 1334 x 750 
  Operačný systém 
  iOS 15.5 
  Rozhranie 
  Lightning 
  Výbava 
  4G (LTE), Bluetooth, NFC, GPS, Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Wifi, Bezdrôtové nabíjanie 
  Farba 
  červená 
  Typ karty SIM 
  nanoSIM 
  Hmotnosť 
  148 g
  Typ karty 
  nepodporuje paměťové karty 
  Rozlíšenie videa 
  UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
  Rozlíšenie fotiek 
  12 Mpx
  Batérie 
  Li-Ion 1821 mAh 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  67.3 × 138.4 × 7.3 (mm)
  Hmotnosť
  148 g