Lenovo ThinkPad A475

13x

Notebook Lenovo ThinkPad A475 - AMD PRO A12 9800B 2.7 GHz, 8 GB, 500 GB SSD, AMD Radeon R7, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

308,91 €Cena s DPH
255,29 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1323083
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Notebook Lenovo ThinkPad A475
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad A475

   

  Vytvorený pre podnikanie, zabezpečený pre vás

  Neuveriteľný výkon zariadenia ThinkPad A475 vám umožní zvýšiť produktivitu, či ste v kancelárii s kolegami alebo na cestách so zákazníkmi. Jednoduchý multitasking vďaka výkonnému procesoru AMD Pro. A vďaka zabezpečovacím funkciám budú vaše dáta v bezpečí hneď v okamihu, keď zariadenie zapnete. S notebookom A475 môžete dať priestor vašim profesionálnym schopnostiam, čo vám umožní udržať krok a zamerať sa na úspech.

  Lenovo ThinkPad A475

  Nebojte sa hackerov

  My vieme, aké sú vaše dáta dôležité. Preto ponúka ThinkPad A475 zabezpečenie procesora, ktoré udržia vaše dáta v bezpečí. Windows Hello používa biometrické senzory, ktoré vás rozpoznajú, takže keď odomknete zariadenie pomocou tváre alebo odtlačku prsta (podľa konfigurácie) , získate nadštandardnú úroveň podnikovej ochrany. Navyše disponuje tento notebook dedikovaným Trusted Platform Module (dTPM), ktorý šifruje všetky vaše dáta a heslá.

  Stvorený pre podnikanie, testovaný pre život

  Notebook ThinkPad A475 je stvorený tak, aby vydržal. Názov Think znamená, že bol testovaný podľa armádnych noriem a prešiel viac ako 200 náročnými testami kvality. Z arktických teplôt -20 ° C, cez 6 hodinovú piesočnú búrku až po mechanické otrasy a výbuchy, zvládne toto zariadenie viac ako každodenné nástrahy života. Takže dajte notebook do tašky a môžete vyraziť.

  Lenovo ThinkPad A475

  Pracujte jednoducho kdekoľvek

  Spoločnosť Lenovo už vyrobila vyše 100 miliónov ThinkPadov s ocenenou, ergonomickou a presnou klávesnicou. ThinkPad A475 prináša rovnakú legendárnu interakciu, ktorú si zamilovali IT profesionáli aj koncoví používatelia a ktorú všetci očakávajú od zariadenia ThinkPad.

  Obmedzenia sú iba vo vašej hlave

  Notebook ThinkPad A475 je poháňaný procesormi AMD Pro pre výnimočný výkon pre vaše podnikanie. Vďaka architektúre procesora AMD Pro prináša výkon a efektivitu optimalizované pre výpočtovú techniku a spoluprácu. Navyše si s integrovanou grafikou AMD Radeon vychutnáte úžasné zobrazenie a jasný displej. Predstavivosť je váš limit.

  Lenovo ThinkPad A475

  Čo by ste robili s časom a peniazmi navyše?

  Spolu s procesorom AMD Pre rady A používa notebook ThinkPad A475 počítačovú a mobilnú architektúru pre hardvér systému a správu DASH. Tieto ľahko použiteľné webové nástroje pre správu a funkcie s otvoreným zdrojovým kódom umožňujú vzdialené riadenie systémov. Vaši IT správcovia môžu mať ľahký prístup k notebookom, či už sú zapnuté s funkčným operačným systémom, sú vypnuté alebo majú operačný systém, ktorý nereaguje/je mimo prevádzky. So systémom DASH môže váš IT tím ľahko vykonať vzdialenú diagnostiku, odstraňovanie problémov, správu a automatické spúšťanie a vypnutie systému. DASH uľahčuje správu sietí a šetrí náklady na správu aj čas strávený v kancelárii.

  Nech už ste kdekoľvek...

  Spoľahnite sa na nás. ThinkPad A475 prichádza s celosvetovou zárukou. To znamená, že vám pomôžeme v 160 krajinách po celom svete. Sme po celom svete, aby ste vy s vašim podnikaním mohli byť tiež.

  Lenovo ThinkPad A475

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  AMD PRO A12 9800B 2.7 GHz Bristol Ridge 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  500 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  AMD Radeon R7 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  337 × 20 × 233 (mm)
  Hmotnosť
  1.57 kg