Fujitsu Lifebook E546

139x

Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 520, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

202,44 €
182,2 €Cena s DPH
150,57 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1322907
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • - 20 €
Notebook Fujitsu Lifebook E546
Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 1/6Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 2/6Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 3/6Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 4/6Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 5/6Notebook Fujitsu Lifebook E546 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Profesionálny repasovaný notebook Fujitsu Lifebook E546, ktorý vám uľahčí prácu

Nízka hmotnosť, kompaktné rozmery a ľahká prenositeľnosť. Fujitsu Lifebook je zariadenie, ktoré vám umožní pracovať nielen z pohodlia kancelárie, ale aj na cestách. Vďaka odolnej úprave má ľahké ale zároveň robustné telo a klávesnicu odolnú proti poliatiu. Výkon pre všetky vaše úkony zaisťuje procesor Intel Core i5 6300, ktorý je doplnený o 16 GB RAM . Užite si plynulý chod systému aj náročnejších aplikácií či pokročilý multitasking. O grafické zobrazenie sa stará integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 520 . Veľký 14“ FullHD displej je opatrený matnou úpravou ktorá zabraňuje odleskom. Môžete si tak užiť čistý a jasný obraz aj vo veľmi svetlých podmienkach. Pre všetky vaše dáta je nachystaný rýchly SSD disk s kapacitou 512 GB. Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, DisplayPort, VGA, LAN a čítačka pamäťových kariet. Notebook disponuje DVD-RW mechanikou . Pokiaľ sa ocitnete mimo dosahu Wifi je notebook vybavený 3G modemom , s ktorým sa môžete pohodlne pripojiť na mobilné siete.

Zariadenie patrí do kategórie B, čo znamená, že môže niesť známky používania alebo drobné kozmetické nedostatky. Po objednaní sa s vami spojí naša zákaznícka podpora, ktorá vám presne oznámi stav konkrétneho zariadenia. Sami sa potom môžete rozhodnúť, či tovar objednáte, stornujete alebo vymeníte za iný kus. Je tu taktiež možnosť si notebook objednať na jednu z našich predajní a presvedčiť sa o jeho stave na vlastné oči.

Fujitsu Lifebook E546

 

Fujitsu Lifebook E544

Kompaktný notebook Fujitsu Lifebook série E je ideálne zariadenie pre podnikovú sféru. Či s ním budete pracovať v kancelárii s dokovacou stanicou alebo na cestách, vždy to bude pohodlne a bez kompromisov. Príjemné ovládanie zaručí veľký touchpad, ergonomická klávesnica, nízka váha a až jedenásť hodín prevádzky na batériu.

Fujitsu Lifebook E546

Ergonomické spracovanie ruka v ruke so zabezpečením

To je nielen neustály prístup k všetkým svojim dátam vďaka univerzálnemu mobilnému zariadeniu za pomoci prepracovaných ovládacie periférií, teda klávesnice a touchpadu. Za pomoci tenkého a ľahkého notebooku dostane užívateľ tiež funkcie trvalo dostupného nabíjanie z portu USB. Nie je tak problémom nabíjaný mobilný telefón, MP3 prehrávač alebo ďalší rad zariadení aj pri vypnutom notebooku.

Fujitsu Lifebook E546

Vysoká spoľahlivosť vždy a všade

Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základná heslo aj pre rad notebookov Lifebook E. Samozrejmosťou je klávesnica odolná proti poliatiu a celý rad ďalších funkcií. Koncepcia výrobných rád ponúka rovnakú konštrukciu a štandardizované príslušenstvo pre notebooky Lifebook celého radu E čo uľahčuje správu firemných výpočtových zariadení. Tým sa týmto radám notebookov otvára možnosť nasadenia v podnikovej sfére, kde je zaistená kompatibilita medzi zariadeniami a ich príslušenstvom.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, 4G modem, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
338 × 31.4 × 231 (mm)
Hmotnosť
1.9 kg