Lenovo ThinkPad X280

44x

Notebook Lenovo ThinkPad X280 - Intel Core i5 8350U 1.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 12.5 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

342,11 €
309,31 €Cena s DPH
255,63 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1322279
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 32 €
Notebook Lenovo ThinkPad X280
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad X280

 

Lenovo ThinkPad X280

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vyhlásenými a spoľahlivými spoločníkmi a nejeden užívateľ na nich nedá dopustiť. Nie inak tomu je s radom ThinkPad X280. Tieto notebooky ponúkajú excelentnú mobilitu s jednou z najpriaznivejších kombinácií výkonu a výdrže na batériové napájanie. Má k dispozícii nové technológie pre vyššiu produktivitu a je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu.

Výkon v kompaktnom prevedení

Spoločnosť Lenovo využíva, u týchto kompaktných 12.5" notebookov ThinkPad X280, moderné viac jadrové procesory Intel 7. alebo 8. generácie , ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom k rozmerom zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a SSD pevné disky v prevedení SATA, PCIe alebo NVMe.Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a užívatelia, ktorí sú často na cestách.Notebooky X280 majú nízku hmotnosť, malé rozmery, ale napriek tomu excelentný výkon .

Lenovo ThinkPad X280

Spoločník na cesty

Za pomoci notebooku ThinkPad X280 budete vždy maximálne produktívni. Notebooku sa samozrejme skvele hodí aj na cesty vďaka tenkému prevedeniu s hrúbkou necelých 18 mm , celkovo kompaktnej a odolnej konštrukcii aj nízkej hmotnosti začínajúcej na hranici 1.13/1.27 kg (Full HD/ dotykový Full HD).

Široké možnosti konektivity

Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac a káblového Gigabit Ethernet (cez ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2). Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia využijete rozhranie HDMI .

Lenovo ThinkPad X280

Odolný podľa armádnych štandardov

Svojou konštrukciou sa ThinkPad X280 radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom MIL-STD-810G, takže môžete byť v kľude aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach podľa mnohých rôznych parametrov .

Zabezpečenie podnikovej úrovne

ThinkPad X280 môže byť vybavený voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov , s ktorou získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí obyčajný dotyk prsta a nehrozí možnosť scudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše je vybavený aj technológiou dTPM 2.0 (Trusted Platform Module). Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúca ochranu a uľahčujúca správu pri vykonávaní aktualizácií. Medzi ďalšie voliteľné možnosti patrí aj čítačka čipových kariet, alebo IR kamera. ThinkPad X280 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

Lenovo ThinkPad X280

Komunikujte a bavte sa

Vstavaná HD kamera poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a dvojicou mikrofónov bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Je tiež vybavená fyzickým uzáverom ThinkShutter, ktorý zaistí vaše súkromie. Vybrané modely potom môžu byť vybavené aj IR kamerou, pre identifikáciu pomocou tváre (u týchto modelov nie je dostupná funkcia ThinkShutter). Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia stereo reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium .

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8350U 1.7 GHz Kaby Lake R 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
12.5" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webová kamera, WiFi, 3G modem 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
307.7 × 17.8 × 209.8 (mm)
Hmotnosť
1.13 kg