Lenovo ThinkCentre S510 SFF

36x

Počítač Lenovo ThinkCentre S510 SFF - Intel Core i5 6600 3.3 GHz, 8 GB, 240 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Home

276,11 €Cena s DPH
228,19 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1321773
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Lenovo ThinkCentre S510 SFF
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre S510 SFF

   

  Lenovo S510 Small Form Factor

  Počítač Lenovo S510 v kompaktnom prevedení Small Form Factor tvoria ideálny výkonný stroj pre menšie a stredné podniky i kancelárie. Ponúka výborný pomer cena / výkon a potrebné možnosti správy i zabezpečenia. Spoľahlivo splní vaše bežné každodenné požiadavky a zároveň ponúkne dostatočnú kapacitu pre ďalší rast S počítačmi Lenovo S510 môžete vytvoriť cenovo dostupné riešenie pre vaše podnikanie.

  Lenovo ThinkCentre S510 SFF

  Spoľahlivý výkon a jednoduché rozšírenie

  Počítače Lenovo radu S510 sú postavené na overené technológii čipových sád a procesorov Intel 6. generácia disponujúci vysokým výkonom, spoľahlivosťou a funkčnosťou, čo vám umožní dosiahnuť mimoriadnej produktivity. Tie sú pre maximálny výkon doplnené o operačnú pamäť DDR4 SDRAM a vo vybraných modeloch pevnými diskami SSD. Zostavy obsahujú porty USB 3.0, ktoré majú vyššiu prenosovú rýchlosť než porty USB 2.0, čo oceníte najmä pri pripojení väčších dátových úložísk. Ponúka elegantný dizajn, ktorý má štýl, ťaží z vynikajúcej hardvérovej konfigurácie a súčasne poskytuje väčšiu flexibilitu.

  Lenovo ThinkCentre S510 SFF

  Počítač podnikovej triedy

  V rámci procesu komplexného testovania absolvoval počítač Lenovo S510 pri návrhu viac ako 200 testov spoľahlivosti, vrátane testov odolnosti voči nárazom, pádom a vibráciám. Zásluhou celej rady funkcií zabezpečenia získate spoľahlivého partnera v podnikaní. Napríklad inteligentná ochrana USB portov blokuje porty proti zneužitiu, avšak súčasne umožňuje používanie. klávesnice a myši. Počítač Lenovo S510 bol navrhnutý pre maximálnu životnosť systému a optimálnu návratnosť vašej investície.

  Lenovo ThinkCentre S510 SFF

  Tichý a šetrný

  Počítač Lenovo S510 sa vyznačuje perfektnými akustickými vlastnosťami vďaka premyslenej koncepcii chladenia, ktorá znižuje hladinu hlučnosti pri plnom zaťažení procesora. Počítač je tak menej hlučný a vy môžete v pokoji pracovať bez rozptyľovania z hučanie. Počítač má okrem nízkej hladiny hluku tiež nízku spotrebu energie, čo sa veľmi pozitívne odrazí nielen na nízkych prevádzkových nákladoch, ale aj na šetrnejším vplyvu na životné prostredie. To potvrdzujú ekologické certifikáty Energy Star 6.1, GREENGUARD, OEEZ a ďalšie.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6600 3.3 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  240 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  1xUSB 2.0, 5xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN, COM 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  90 × 320 × 295 (mm)
  Hmotnosť
  4.3 kg