HP ProDesk 600 G3 DM

51x

Počítač HP ProDesk 600 G3 DM - Intel Pentium G4400T 2.9 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 510, Windows 10 Pro

161,54 €Cena s DPH
133,5 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1320499
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač HP ProDesk 600 G3 DM
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   HP ProDesk 600 G3 DM

    

   Prepracovaný dizajn a pripravenosť na budúcnosť

   Navrhnuté tak, aby vyhovovalo modernému pracovnému priestoru veľmi malý počítač HP ProDesk 600 Desktop Mini s aktualizovaným štýlovým vzhľadom, je výkonný a spoľahlivý PC s možnosťou správy výkonu funkciami pre podnikanie.

   HP ProDesk 600 G3 DM

   Výkon pripravený na podnikanie, pekne zabalený

   Silu na každý deň vám dodá vysoko výkonný procesor 6. a 7. generácie Intel Core, voliteľnou pamäťou Intel Optane a SSD a až 32 GB operačnej pamäte. DDR4 pamäte, a HP Turbo Drive G2.

   Jednoduché montážne riešenia

   Jednoduché nasadenie zariadenia Mini za akýkoľvek displej ProDisplay pre takmer nulovú náročnosť na priestor. Pripevnite a zaistite ho takmer kdekoľvek vďaka kompletnému ekosystému HP DM príslušenstva.

   Exkluzívne zabezpečenie a možnosť správy HP

   Pomôžte predchádzať narušeniu dát a výpadkom vďaka technológiám HP BIOSphere Gen3 a jednoducho spravovať zariadenie prostredníctvom Microsoft SCCM pomocou nástroja HP Manageability Integration Kit.

   HP ProDesk 600 G3 DM

   Ďalšie vlastnosti

   • Výkonný deň s operačným systémom Windows 10 Pro a výkonným počítačom HP ProDesk 600 Desktop Mini s integrovaným zabezpečením, možnosťou spolupráce a konektivitou.
   • Udržujte vysokú produktivitu a nízke prestoje vďaka automatizácii na úrovni firmvéru HP BIOSphereGen3. Vaše počítače majú dodatočnú ochranu vďaka automatickému aktualizácii a bezpečnostných kontrol.
   • Sada HP Manageability Integration Kit pomáha urýchliť vytváranie bitových kópií a správu hardvéru, systému BIOS a zabezpečenia prostredníctvom systému Microsoft System Center Configuration Manager.
   • Balík HP Client Security Suite Gen3 obsahuje funkcie HP Multi-Factor Authenticate, HP Device Access Manager, HP SpareKey a HP Password Manager. Tieto nástroje pracujú na tom, aby dáta neboli dostupné a chránili sa pred krádežami, útokmi a zneužitím neoprávneným užívateľom.
   • Zlepšite kvalitu a zabezpečenie vlastných obrazov systému Windows pomocou nástroja HP Image Assistant, ktorý pomáha ITDM s vytváraním bitových kópií, identifikuje problémy a poskytuje odporúčania a nápravné opatrenia.
   • Výrazne zlepšite prenosové rýchlosti dát, hlasu a videokomunikácie cez náročných sieťach LAN a Wi-Fi.
   • Odpočívajte v pokoji s počítačom, ktorý prekoná všetky prekážky a je navrhnutý tak, aby prešiel testom HP Total Testovací proces.
   • Pripojenie zvuku je jednoduché vďaka univerzálnemu audio konektoru, ktorý podporuje mikrofón in, slúchadlá a náhlavné súpravy CTIA s rovnakým konektorom.

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Intel Pentium G4400T 2.9 GHz Skylake 
   Operačná pamäť 
   8 GB DDR4 
   Pevný disk 
   256 GB SSD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 510 
   Operačný systém 
   Windows 10 Pro 
   Rozhranie 
   2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Mini PC 
   Rozmery
   177 × 34.2 × 174.7 (mm)
   Hmotnosť
   1.21 kg