Lenovo ThinkCentre E73 SFF

92x

Počítač Lenovo ThinkCentre E73 SFF - Intel Core i5 4430S 2.7 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Pro

202,02 €Cena s DPH
166,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1316083
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač Lenovo ThinkCentre E73 SFF
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre E73 SFF


  Výkonný a bezpečný počítač s kompaktnými rozmermi

  Kompaktný malý stolný počítač ThinkCentre E73 ponúka vyvážený pomer výkonu a vysokého zabezpečenia, či už pracujete z domu alebo riadite firmu. Počítač ThinkCentre E73 vyhovie všetkým potrebám vášho podnikania – ponúka vysoký výkon, rýchle úložisko, robustné zabezpečenie a nízku spotrebu energie.

  Procesory 4. generácie Intel

  Procesory 4. generácie Intel ponúkajú o 10% vyšší výpočtový výkon, čím prispievajú k vyššej produktivite vášho podnikania. Zásluhou vstavaných bezpečnostných funkcií môžu tiež brániť odcudzeniu identity a zaistiť bezpečný prístup k sieti.

  Optimalizované zabezpečenie dát a hardvéru

  Funkcie ako deaktivácia USB portov alebo ochrana systému BIOS a pevného disku pomocou hesla zaistí, že vaše dáta a obchodné informácie zostanú v bezpečí. Svoj hardvér môžete chrániť aj fyzickým zabezpečením myši a klávesnice. Na ochranu stolného počítača E73 slúži mechanický bezpečnostný zámok Kensington.

  Lenovo ThinkCentre E73 SFF 

  Ekologický a energeticky efektívny

  Nástroj Lenovo Desktop Power Manager je určený na správu napájania a umožňuje dosiahnuť úspory energie aj súvisiacich nákladov. Stolný počítač E73 spĺňa požiadavky programov ENERGY STAR, EPEAT Gold a Cisco EnergyWise – jeho používaním tak prospievate nielen životnému prostrediu, ale aj svojmu rozpočtu.

  Rýchlejší prenos dát

  Vďaka technológii SuperSpeed USB 3.0 je možné dáta prenášať až 10× vyššou rýchlosťou ako u predchádzajúcej generácie rozhrania USB. Prostredníctvom bezdrôtových technológií Wi-Fi a Bluetooth (podľa konfigurácie) je možné k počítaču pripojiť rôzne multimediálne zariadenia.

  Veľký úložný priestor

  Model ThinkCentre E73 disponuje pevným diskom s kapacitou až 1 TB (podľa konfigurácie) , takže ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, fotografie, dokumenty a médiá.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4430S 2.7 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  128 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  101 × 336 × 382 (mm)
  Hmotnosť
  6.0 kg