Dell Precision M3800 Touch

6x

Notebook Dell Precision M3800 Touch - Intel Core i7 4712HQ 2.3 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, nVidia Quadro K1100M, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

525,91 €
485,43 €Cena s DPH
401,18 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1302244
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 40 €
Dotykový displej
Notebook Dell Precision M3800 Touch
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Precision M3800 Touch

 

Neuveriteľná čistota obrazu, kamkoľvek ju vezmete.

Tenká a ľahká 15-palcová pracovná stanica: Veľké projekty si môžete vziať kamkoľvek so sebou ľahšie ako kedykoľvek predtým. Pracovná stanica Precision M3800 je veľmi tenká a ľahká, súčasne ale ponúka plný výkon pracovnej stanice - to všetko v dizajne z uhlíkových vlákien a hliníka, ktorý budete nosiť s hrdosťou.

Nový displej s rozlíšením až 4K Ultra HD: Prezerajte, tvorte a upravujte svoju prácu na novom voliteľnom displeji s rozlíšením až 4K Ultra HD (podľa konfigurácie) , ktorý ponúka úplne novú úroveň úžasných detailov vďaka viac ako 8 miliónom obrazových bodov – to je o tri milióny viac pixelov, než má displej Retina. Krása sa spája s výkonom na obrazovke s odolným sklom Corning Gorilla NBT.

Dell Precision M3800 Touch

Intuitívna dotyková navigácia: Ovládajte aplikácie, ako je Adobe Creative Cloud, priblížením prstov, pretiahnutím a prejdením. Dotykové ovládanie desiatimi prstami poskytuje nový, skvelý spôsob ovládania pracovnej stanice. Dotykové monitory umožňujú vytvárať a prezentovať kreatívnymi spôsobmi.

Jednoduchá integrácia do vašej kancelárie: Ak ste späť v kancelárii, riešenie niekoľkých úloh naraz môže byť veľmi rýchle vďaka podpore až troch externých monitorov. Potrebujete prenášať veľké súbory? Dátové prenosy sú rýchle a jednoduché vďaka konektivite s novým rozhraním Thunderbolt 2.0.

Dell Precision M3800 Touch

Vynikajúci profesionálny výkon

Rýchle pracovné postupy: 4. generácia procesorov Intel Core i7 poskytuje výkon, ktorý vám umožní naplno využiť možnosti profesionálneho softvéru, na ktorom závisí vaša práca.

Profesionálna grafika: Na vykresľovanie aj na zložité modelovanie je vám k dispozícii neuveriteľne vysoký výkon grafiky NVIDIA Quadro.

Veľké úložisko pre veľké úlohy: Ľahko ukladajte, prenášajte a otvárajte veľké a zložité súbory 3D, multimediálnych a video projektov vďaka rýchlosti a spoľahlivosti technológie disku SSD (Solid State Drive) s kapacitou až 2 TB (podľa konfigurácie) .

Dell Precision M3800 Touch

Spoľahlivá a zabezpečená

Certifikácia ISV (Independent Software Vendor): Vami zakúpené pracovné stanice Precision boli testované za účelom zaručenia hladkého chodu vysoko náročných aplikácií, na ktoré sa každý deň spoliehate. Certifikácia ISV je výsledkom precíznej výroby a dôkladného testovania za účelom optimalizácie výkonu a spoľahlivosti pre špičkové aplikácie pre oblasti strojárstva, výroby, médií, zábavného priemyslu, zdravotníctva, prírodných vied, ropného priemyslu, plynárenstva, ekonómie a finančných služieb. Aplikácie s certifikáciou ISV pre produkty Dell zahŕňajú najobľúbenejšie softvérové aplikácie nezávislých dodávateľov, ako napríklad:

  • softvér Dassault Systèmes vrátane produktov CATIA a SolidWorks;
  • sadu Autodesk Product Design Suite vrátane produktov Inventor a AutoCAD, 3D CAD a Revit;
  • riešenie Adobe Creative Cloud vrátane produktov Premiere Pro CC a After Effects CC;

Bezpečná sieť: K vzdialeným sieťam sa môžete pripájať s istotou, že riešenie Dell Data Protection | Encryption zaistí šifrovanie dát a ochranu proti malwaru vo všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií a úložísk verejného cloudu.

Prenášajte s dôverou: Špičkové materiály, z ktorých je vyrobená pracovná stanica M3800, neboli vybrané len pre svoju krásu. Displej so sklom Corning Gorilla NBT, strojovo opracovaný hliník a kvalitná základňa z uhlíkových vlákien poskytujú odolnosť priemyselnej úrovne.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 4712HQ 2.3 GHz Haswell 
Operačná pamäť 
16 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia Quadro K1100M 2048 MB 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, podsvietená klávesnica 
Farba 
strieborná 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
372 × 18 × 254 (mm)
Hmotnosť
1.9 kg