Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

186x

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.) - Intel Core i5 4200U 1.6 GHz, 8 GB, 180 GB SSD, Intel HD Graphics 4400, 14 " 1600 x 900 px, Windows 10 Pro

323,08 €
264,78 €Cena s DPH
218,82 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1300998
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 58 €
Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)


Profesionálne business Ultrabook Lenovo

2. generácie 14 "ultrabooku X1 Carbon je najľahší ultrabook na svete, vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien si však zachováva legendárnu odolnosť zariadenia ThinkPad. Disponuje nadštandardnými funkciami, ako je napríklad adaptívne klávesnica, ktorá mení rad funkčných klávesov v závislosti na aplikácii, ktorú práve používate . Nechýba ani technológia RapidCharge, nový patentovaný chladiaci systém a ohromujúci IPS displej ThinkPad ColorBurst.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

Ovládanie hlasom a pohybom

Prezentujte na úplne novej úrovni s novým X1 Carbon, bez toho aby ste sa dotkli klávesnice! Hlasové povely a 10 rôznych gest rúk zmení spôsob, akým budete komunikovať so svojim notebookom.

Adaptívne klávesnica, ktorá sa vám prispôsobí

Unikátna klávesnica, ktorá intuitívne mení rad funkčných klávesov v závislosti na aplikácii, ktorú práve používate. Zjednodušená klávesnica, ktorá predvída vaše potreby, ponúka viac funkcií a dokonale sadne vašim potrebám.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

Ohromujúca displej

Antireflexná IPS displej ThinkPad ColorBurst s rozlíšením WQHD (2560 x 1440) poskytuje ostrejší text, jasnejší obraz a živé a vierohodné farby. Širokouhlý displej sa svietivosť 300 niť je vybavený technológiou IPS s pozorovacími uhlami takmer 180 stupňov a vrstvou minimalizujúce odtlačky a šmuhy, ktoré zostanú na displeji po dotykovom ovládaní. K dispozícii verzie s FHD, HD + a HD displejom.

Prakticky nezničiteľný: Testovanie Mil-Spec

ThinkPad X1 Carbon je vyrobený z uhlíkových vlákien a je teda najodolnejším zariadením ThinkPad, aké kedy bolo vyrobené. Notebooky ThinkPad spĺňajú podmienky ôsmich amerických armádnych testov odolnosti, dlhej životnosti a kvality prevedenia medzi ktoré patria: vysoký tlak, vlhkosť, otrasy, vysoké teploty, teplotné šoky, nízky tlak (4572 m), nízke teploty a prašnosť.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

Zabezpečenie na profesionálnej úrovni

Voliteľná čítačka odtlačkov prstov zvyšuje zabezpečenie vašich dát a umožňuje prihlásiť sa do systému jednoduchým ťahom vášho prsta. Bezpečnostné prvky od spoločnej Intel a voliteľná technológie vPro posilňujú ochranu a zlepšujú správu aktualizácií systému. Čip Trusted Platform Module (TPM) šifruje všetky vaše dôležité dáta.

Nová technológia chladenia systému

Novo navrhnuté lopatky ventilátora udržujú nový X1 Carbon chladnejšie ako kedykoľvek predtým. Aj cez svoj tenký profil poskytuje X1 Carbon chladný a tichý výkon, ktorý je štandardom notebookov radu ThinkPad.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2nd gen.)

Nekompromisne tenký

Nový X1 Carbon je najľahší 14 "ultrabook na planéte as profilom tenkým púhych 17,72 mm je aj najtenší doteraz vyrobený ThinkPad.

Dlhšia výdrž batérie

Nový X1 Carbon poskytuje až 9 hodín výdrže batérie na jedno nabitie (podľa využitia a stavu batérie). Technológia RapidCharge nabije 80% batérie za menej ako jednu hodinu.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 4200U 1.6 GHz Haswell 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
180 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 4400 
Displej 
14" LCD HD+ s rozlíšením 1600 x 900 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
331 × 17.7 × 226.5 (mm)
Hmotnosť
1.4 kg