Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF

3x

Počítač Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF - Intel Core i5 6500 3.2 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro

283,42 €Cena s DPH
234,23 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1300150
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF

   

  PC Lenovo ThinkCentre M900 SFF

  Osobný počítač Lenovo ThinkCentre M900 v kompaktnom prevedení skrine Small Form Factor predstavuje všestranný počítač podnikovej triedy. Je spoľahlivý, odolný a veľmi schopný partner pre vaše podnikové aplikácie a multitasking. Oceníte technológie pre úsporu energie, takže investícia do počítača ThinkCentre radu M900, je investícia do ekológie a nízkych prevádzkových nákladov.

  Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF

  Potrebný výkon pre firemné aplikácie

  Počítače ThinkCentre M900 v prevedení Small Form Factor sú vybavené kvalitným a výkonným hardvérom. Za pomoci procesorov Intel, v závislosti od modelu až Core i7 6. generácie, je počítač pripravený splniť vaše každodenné očakávania. Zabudované technológie poskytujú vysoký výkon a v kombinácii s veľkokapacitnými pevnými diskami nebude najmenší problém uložiť neuveriteľné množstvo užívateľských dát a obsahu, alebo s diskami SSD zažiť excelentnú rýchlosť štartu systému a aplikácií. V prípade potreby vyššieho grafického výkonu môžete zvoliť prevedenie s diskrétnou grafickou kartou.

  Lenovo ThinkCentre M900 10FG SFF

  Kvalitné zabezpečenie

  ThinkCentre M900 SFF obsahuje jedny z najlepších nástrojov zabezpečenia. Počítač môže byť vybavený spínačom pre detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii sú aj konfigurácie s fyzickým zabezpečením pomocou káblového zámku a voliteľné konfigurácia s modulom TPM. Modely s technológiou Intel vPro zaistí pohodlnú a efektívnu správu počítača. IT správcovia majú k zariadeniu prístup aj na diaľku a to aj v prípade, že je počítač vypnutý. Táto technológia umožní ľahkú diagnostiku, opravy systémov alebo aktualizácie pre váš systém. Stačí si len vybrať konfiguráciu zabezpečenia aké vyžadujete.

  Šetrí energiu i náklady

  Nástroj Lenovo Desktop Power Management kontroluje spotrebu energie počítača a pomáha vám tak šetriť energiu a náklady. Okrem toho certifikácie, ako napríklad ENERGY STAR, a napájací zdroj s vysokou účinnosťou prispievajú k ochrane planéty.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6500 3.2 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  8xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  88 × 357 × 338 (mm)
  Hmotnosť
  5.6 kg