HP Elite Slice G1 + Audio Modul

6x

Počítač HP Elite Slice G1 + Audio Modul - Intel Core i7 6700T 2.8 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro

448,21 €Cena s DPH
370,42 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1299535
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač HP Elite Slice G1 + Audio Modul
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP Elite Slice G1 + Audio Modul

   

  Mini PC Elite Slice

  Unikátny počítač HP Elite Slice ponúka doposiaľ nevídané možnosti rozšírenia o rozširujúce moduly. Budete teda môcť premeniť Slice na niečo viac ako len obyčajné PC. Ďalej prvotriedne zabezpečenie a správa zariadení urobí z tohto počítača výborného pomocníka do Vašej kancelárie alebo Vám pomôže v podnikaní.

  HP Elite Slice G1 + Audio Modul

  Na veľkosti nezáleží

  Osobný počítač HP Elite Slice pracuje v procesory Intel 6. generácie, ktoré ponúka kvalitu, spoľahlivosť a potrebný výkon. Spoľahlivý chod podporuje dostatok operačnej pamäte DDR4 SDRAM s možnosťou rozšírenia na 32 GB a rýchle SSD, ktoré ponúka bleskový štart systému a bezproblémovú prácu. U rýchlosti ešte chvíľu zostaneme. Počítač vlastné dostatok portov USB 3.0, tie ponúkanie niekoľkonásobnou prenosovú rýchlosť než predchádzajúce generácie USB.

  HP Elite Slice G1 + Audio Modul

  Luxusné drobček

  Spojenie luxusu a výkonu. Cieľ spoločnosti HP sa podarilo splniť na jednotku. HP Elite Slice Vám ponúkne elegantný dizajn a v naozaj malom prevedení, avšak bez akéhokoľvek obmedzenia výkonu. To všetko pri hmotnosti niečo málo cez 1 kg.

  HP Elite Slice G1 + Audio Modul

  Unikátna všestrannosť

  Modulárna konštrukcia HP Elite Slice dovoľuje možnosť voliteľného rozšírenia o voliteľné moduly. Ľahko tak doplníte počítač napríklad o multimediálny prehrávač, rozšírenia o ďalší disk alebo dokonca o bezdrôtovú nabíjaciu stanicu. Všetko kompletne bez káblov a ľahko.

  HP Elite Slice G1 + Audio Modul

  Bezpečné podnikanie

  Funkcie systému Windows 10 Vám zabezpečí prvotriedne produktivitu s dôrazom na maximálne zabezpečenie. Počítač HP Elite Slice Vám ponúkne bezpečnosti aplikácie spoločnosti HP, a to HP Biosphere pre obnovenie Biosu alebo HP Client Security Suite a HP Drive Encryption pre ochranu Vašich cenných dát. Určite tiež oceníte overovanie prístupu pomocou dotyku prsta.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6700T 2.8 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 530 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  WiFi 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  165 × 35.5 × 165 (mm)
  Hmotnosť
  1.1 kg