Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

12x

Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT - Intel Core i3 6100 3.7 GHz, 8 GB, 628 GB Kombinované, DVD-RW, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Home

187,65 €Cena s DPH
155,08 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1291128
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

    

   Stolný počítač ThinkCentre

   Spoločnosť Lenovo vám predstavuje všestranný počítač podnikovej triedy ThinkCentre M800 v kompaktnom prevedení Mini Tower . Počítač je spoľahlivý, odolný a vďaka svojej konštrukcii ušetrí váš pracovný priestor. Tento počítač s vami ľahko udrží krok, takže môžete naplno prejaviť svoju kreativitu. Počítač je veľmi schopným partnerom pre vaše podnikové aplikácie a multitasking.

   Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

   Potrebný výkon pre firemné aplikácie

   Počítače ThinkCentre M800 v prevedení Mini Tower sú vybavené kvalitným a výkonným hardvérom. Za pomoci procesorov Intel, v závislosti od modelu až Core i7 6. generácie (podľa konfigurácie) , je počítač pripravený splniť vaše každodenné očakávania. Zabudované technológie poskytujú vysoký výkon av kombinácii s veľkokapacitnými pevnými diskami nebude najmenší problém uložiť neuveriteľné množstvo užívateľských dát a obsahu, alebo s diskami SSD (podľa konfigurácie) zažiť excelentnú rýchlosť štartu systému a aplikácií. V prípade potreby vyššieho grafického výkonu môžete zvoliť prevedenie s diskrétnou grafickou kartou.

   Kvalitné zabezpečenie

   ThinkCentre M800 MT obsahuje jedny z najlepších nástrojov zabezpečenia. Počítač môže byť vybavený spínačom na detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii sú aj konfigurácie s fyzickým zabezpečením pomocou káblového zámku, voliteľné konfigurácie s modulom TPM a možnosť uzamknutia portov USB proti neoprávnenému použitiu USB pamäťových zariadení. Stačí si len vybrať konfiguráciu akú vyžadujete.

   Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

   Inovatívny systém chladenia

   Inteligentná technológia chladenia Intelligent Cooling Engine 3.0 je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu rovnováhu medzi teplotou a tichým chodom zariadenia. V rámci dvoch optimalizovaných nastavení uprednostňujúcich buď lepšie chladenie, alebo tichý chod si môžete vybrať požadovaný režim, presne podľa vašich požiadaviek.

   Šetrí energiu aj náklady

   Nástroj Lenovo Desktop Power Management kontroluje spotrebu energie počítača a pomáha vám tak šetriť energiu a náklady. Okrem toho certifikácia, ako napríklad ENERGY STAR 6.1, a napájací zdroj s vysokou účinnosťou prispievajú k ochrane planéty.

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Intel Core i3 6100 3.7 GHz Skylake 
   Operačná pamäť 
   8 GB DDR4 
   Pevný disk 
   128 GB SSD + 500 GB HDD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 530 
   Operačný systém 
   Windows 10 Home 
   Rozhranie 
   8xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Mini Tower 
   Rozmery
   175 × 406 × 413 (mm)
   Hmotnosť
   12.5 kg