Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

12x

Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT - Intel Core i3 6100 3.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Home

195,91 €Cena s DPH
161,91 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1291117
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • doprava zadarmo
    Počítač Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT
    Fotografia má ilustratívny charakter.

    Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

     

    Stolný počítač ThinkCentre

    Spoločnosť Lenovo vám predstavuje všestranný počítač podnikovej triedy ThinkCentre M800 v kompaktnom prevedení Mini Tower . Počítač je spoľahlivý, odolný a vďaka svojej konštrukcii ušetrí váš pracovný priestor. Tento počítač s vami ľahko udrží krok, takže môžete naplno prejaviť svoju kreativitu. Počítač je veľmi schopným partnerom pre vaše podnikové aplikácie a multitasking.

    Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

    Potrebný výkon pre firemné aplikácie

    Počítače ThinkCentre M800 v prevedení Mini Tower sú vybavené kvalitným a výkonným hardvérom. Za pomoci procesorov Intel, v závislosti od modelu až Core i7 6. generácie (podľa konfigurácie) , je počítač pripravený splniť vaše každodenné očakávania. Zabudované technológie poskytujú vysoký výkon av kombinácii s veľkokapacitnými pevnými diskami nebude najmenší problém uložiť neuveriteľné množstvo užívateľských dát a obsahu, alebo s diskami SSD (podľa konfigurácie) zažiť excelentnú rýchlosť štartu systému a aplikácií. V prípade potreby vyššieho grafického výkonu môžete zvoliť prevedenie s diskrétnou grafickou kartou.

    Kvalitné zabezpečenie

    ThinkCentre M800 MT obsahuje jedny z najlepších nástrojov zabezpečenia. Počítač môže byť vybavený spínačom na detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii sú aj konfigurácie s fyzickým zabezpečením pomocou káblového zámku, voliteľné konfigurácie s modulom TPM a možnosť uzamknutia portov USB proti neoprávnenému použitiu USB pamäťových zariadení. Stačí si len vybrať konfiguráciu akú vyžadujete.

    Lenovo ThinkCentre M800 10FV MT

    Inovatívny systém chladenia

    Inteligentná technológia chladenia Intelligent Cooling Engine 3.0 je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu rovnováhu medzi teplotou a tichým chodom zariadenia. V rámci dvoch optimalizovaných nastavení uprednostňujúcich buď lepšie chladenie, alebo tichý chod si môžete vybrať požadovaný režim, presne podľa vašich požiadaviek.

    Šetrí energiu aj náklady

    Nástroj Lenovo Desktop Power Management kontroluje spotrebu energie počítača a pomáha vám tak šetriť energiu a náklady. Okrem toho certifikácia, ako napríklad ENERGY STAR 6.1, a napájací zdroj s vysokou účinnosťou prispievajú k ochrane planéty.

     

    Parametre a špecifikácie

    Procesor 
    Intel Core i3 6100 3.7 GHz Skylake 
    Operačná pamäť 
    8 GB DDR4 
    Pevný disk 
    256 GB SSD 
    Optická mechanika 
    DVD-RW 
    Grafická karta 
    Intel HD Graphics 530 
    Operačný systém 
    Windows 10 Home 
    Rozhranie 
    8xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
    Výbava 
    bez výbavy 
    Veľkosť 
    Mini Tower 
    Rozmery
    175 × 406 × 413 (mm)
    Hmotnosť
    12.5 kg