Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

8x

Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver - Apple A8X 1.5 GHz, 2 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 15.1, Čelní webkamera, Wifi

179,85 €
169,06 €Cena s DPH
139,72 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1290266
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • - 10 €
Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver
Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver - Fotka 1/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver - Fotka 2/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.
Na výber 19 variant
133,95 € až 223,44 €

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

 

Navrhnutý, aby sa ľahko držal. A ťažko odkladal.

iPad Air 2 má prepracovaný Retina displej, revolučný snímač odtlačkov prstov Touch ID, výkonný čip A8X, vylepšené kamery iSight a FaceTime HD a ešte rýchlejší bezdrôt. V odolnom hliníkovom tele, ktoré je len 6,1 milimetra tenké. Takže ho môžete brať skoro všade. A robiť s ním skoro všetko.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Čip A8X. Neuveriteľne výkonný. Nie však vo vysávaní batérie.

Na iPade Air 2 všetko reaguje plynulejšie - od spúšťania aplikácií cez hranie hier až po strih videa. Pretože úplne nový čip A8X so 64-bitovou architektúrou triedy stolných počítačov má o 40 percent rýchlejšie CPU ako čip A7 v iPade Air predchádzajúcej generácie. A 2,5-násobný grafický výkon. Pritom na batérii stále vydrží 10 hodín.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Touch ID. Zabezpečenie jediným dizajnom svojho druhu - odtlačkom prsta.

Vďaka revolučnému snímaču odtlačkov prstov Touch ID môžete svoj iPad Air 2 odomykať a do zabezpečených aplikácií sa prihlasovať odtlačkom prsta. Tiež ním môžete potvrdzovať nákupy v iTunes, iBooks Store a App Store - bez zadávania hesla alebo platobných údajov.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Aplikácie, ktoré používate.

iPad Air 2 dostanete s výkonnými aplikáciami na každodenné záležitosti. A s aplikáciami Apple na vytváranie prezentácií, retušovanie fotiek, strih filmov, skladanie hudby a mnoho ďalšieho môžete byť ešte produktívnejší a kreatívnejší. Na iPade Air 2 fungujú aj mnohé aplikácie, na aké ste zvyknutí – napríklad Microsoft Word alebo Excel. V App Store sú stovky tisíc ďalších aplikácií vyvinutých priamo pre iPad. Takže nech sa zaujímate o fotografiu, hry, cestovanie alebo osobné financie, určite nájdete takú, s ktorou vám to pôjde lepšie.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Rýchlejší bezdrôt.

Udržiavať pripojenie ešte nikdy nešlo tak ľahko a rýchlo ako s iPadom Air 2. Jeho Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO je totiž viac ako dvakrát rýchlejší ako Wi-Fi na iPade Air predchádzajúcej generácie. Takže si web môžete prezerať, videá streamovať a obsah sťahovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A Wi-Fi + Cellular (podľa konfigurácie) model podporuje rýchlejšie siete a ešte viac sietí po celom svete, takže sa pripojíte na viac miestach.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Dve parádne kamery. V prestrojení za iPad.

Nový 8MP fotoaparát iSight má vyspelú optiku, vylepšený snímač a výkonnejší obrazový signálový procesor, a tak dokáže zachytávať neuveriteľne detailné fotky a videá v rozlíšení 1080p. Môžete ním tiež zhotovovať panorámy vo vysokom rozlíšení, časozberné a spomalené videá. Videohovory a selfies sú s kamerou FaceTime HD ešte lepšie ako predtým, zvlášť pri slabom osvetlení. Retina displej nie je len skvelý hľadáčik, ale zároveň robí z iPadu Air 2 skvelý nástroj na fotenie, úpravy a zdieľanie fotiek a videí. A existuje nepreberné množstvo aplikácií, ktoré využívajú vstavané kamery napríklad na analýzu golfového švihu, virtuálne presúvanie nábytku po obývačke alebo skenovanie a ukladanie dokladov a potvrdeniek.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Všetky vaše súbory. Po ruke.

Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade Air 2. Alebo ich môžete ukladať na iCloude a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov, ako je napríklad Dropbox alebo Google Drive. A jednoduchým kliknutím môžete svoje dokumenty a súbory zdieľať cez AirDrop s ľuďmi v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Spoľahlivo bezpečný.

Pri vývoji iPadu Air 2 a iOS 14 nám išlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iOS vyvíjame s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malwaru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačných systémov sme na špičke počítačového priemyslu a sťahovaní aj inštalácii aktualizácií na iPade maximálne uľahčujeme, aby ste mohli stále využívať najnovšie ochranné mechanizmy.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Na súkromí záleží.

V spoločnosti Apple si vás neprofilujeme podľa obsahu e-mailov alebo zvyklostí pri prezeraní webu, aby sme potom váš profil predávali inzerentom. "Nemonetizujeme" informácie, ktoré si ukladáte na iPade do iCloudu. A nečítame vaše e-maily alebo správy, aby sme získali informácie, ktoré zhodnotíme. Náš softvér a služby majú prispieť k tomu, aby sme prinášali ešte lepšie produkty. Nič iné.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Píšte, tlačte, sledujte. A rozlúčte sa s káblami.

iPad Air 2 má skvelú klávesnicu na obrazovke, ale ak chcete používať samostatnú fyzickú klávesnicu, máte si z čoho vyberať – či už sa rozhodnete pre Apple Wireless Keyboard, alebo dáte prednosť Bluetooth klávesnici iného výrobcu. Tlačiť z iPadu Air 2 môžete pomocou technológie AirPrint, ktorú podporuje väčšina bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete bezdrôtovo streamovať čokoľvek z iPadu Air 2 na HD televízii.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi Silver

Obsah balenia:
Tablet
Kompatibilný nabíjací adaptér
Nabíjací a dátový kábel 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A8X 1.5 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Pevný disk 
16 GB 
Displej 
9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
Operačný systém 
iOS 15.1 
Rozhranie 
Výbava 
Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
Farba 
strieborná 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
169.5 × 240 × 6.1 (mm)
Hmotnosť
437 g