Getac S410

117x

Notebook Getac S410 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

323,48 €
242,11 €Cena s DPH
200,09 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 3 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Getac
Kód:1287436
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 81 €
Notebook Getac S410
Notebook Getac S410 - Fotka 1/6Notebook Getac S410 - Fotka 2/6Notebook Getac S410 - Fotka 3/6Notebook Getac S410 - Fotka 4/6Notebook Getac S410 - Fotka 5/6Notebook Getac S410 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Getac S410 - repasovaný notebook, ktorý vydrží takmer všetko

Extrémna odolnosť, robustná konštrukcia s pogumovanou úpravou a vynikajúci výkon. Notebook Getac S410 sa nezastaví pred ničím. Konštrukcia prešla náročnými armádnymi testami a spĺňa normu MIL-STD 810G , čo znamená, že notebook je vysoko odolný proti vibráciám, zmenám tlaku, teplotným výkyvom a nárazom. Odolnosť dopĺňa certifikácia IP51 , ktorá zaručuje, že postriekaniu vodou či dlhý pobyt vo veľmi prašnom prostredí notebooku neublíži. Vďaka gumovej antishockovej ochrane Getac prežije pád z výšky až 90 cm . Samozrejmosťou je potom klávesnica odolná proti poliatiu. O výkon sa stará procesor Intel Core i5 6. generácie a spolu s 8 GB RAM poskytne dostatok výkonu na chod náročných aplikácií, hier i multitaskingu. Notebook je vybavený rýchlym SSD diskom s kapacitou 512 GB , kam si môžete ukladať všetky svoje dáta. Čistý a jasný obraz zaisťuje 14“ FullHD displej s matnou úpravou . Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, HDMI, COM, čítačka pamäťových kariet a LAN port. Ak sa dostanete mimo dosahu WiFi, zariadenie disponuje 3G modemom , s ktorého pomocou sa pripojíte k mobilným sieťam. Prácu za zhoršených svetelných podmienok vám uľahčí podsvietená klávesnica .

Notebook Getac S410 patrí do kategórie B, čo znamená, že zariadenie môže mať známky používania. Po odoslaní objednávky sa vám ozve naša zákaznícka podpora, ktorá vám oznámi skutočný stav zariadenia vrátane možných kozmetických nedostatkov. Sami sa potom rozhodnete, či zariadenie zakúpite, vymeníte za iný kus či objednávku stornujete. Je možné taktiež tovar objednať na jednu z našich pobočiek, kde sa potom osobne môžete pozrieť na stav notebooku.

Getac S410

 

Nastavenie štandardu v oblasti odolných počítačov

Model S410, ktorý zvyšuje latku v triede semi-rugged notebookov, je odolnejší, tenší a ľahší ako kedykoľvek predtým. S410 sa môže pochváliť modernými počítačovými inováciami, vrátane výrazného zvýšenia výkonu procesora, vylepšenej grafiky a viacerých možností pre väčšiu flexibilitu. S410 dáva do rúk mobilných profesionálov z celého radu odvetví väčší výkon a prispôsobivosť.

Vynikajúca odolnosť

Odolný notebook Getac S410 disponuje extrémnou odolnosťou. Je certifikovaný podľa normy MIL-STD 810G proti vibráciám, zmenám tlaku v nadmorskej výške a teplotným zmenám . Pridáva certifikáciu IP51, čo znamená, že je chránený aj proti prašným podmienkam a kvapkajúcej vode . Notebook S410 je tiež dimenzovaný tak, aby prežil pád z výšky prižľabo 90 cm na všetky svoje exponované povrchy. V reálnom svete bude dobre fungovať na miestach, ako sú policajné vozidlá, staveniská a opravovne automobilov. Samozrejmosťou je klávesnica odolná proti poliatiu .

 

Pripravený na výkon

Počítač S410 je poháňaný technológiou procesorov Intel Core 6. generácie a je ideálny pre situácie, keď zložité úlohy vyžadujú bleskovú rýchlosť. Zvýšenie výkonu procesora je prínosom pre profesionálov, ktorí hľadajú vyššiu produktivitu vďaka rýchlosti a viacúlohovej prevádzke.

Getac S410

Nepretržitý výkon

Primárna batéria notebooku S410 je navrhnutá pre dlhotrvajúcu prevádzku na plnú smenu, ale tým energetická optimalizácia nekončí. Konštrukcia batérie S410 s možnosťou výmeny počas prevádzky pohodlne podporuje nepretržitú prevádzku prostredníctvom voliteľnej druhej batérie. Táto špičková koncepcia v odbore umožňuje používateľom vymeniť hlavnú batériu bez toho, aby bolo nutné prístroj vypínať, čo vám umožní pracovať na dlhých výpočtových úlohách.

Getac S410

Bezpečné a zabezpečené

S410 chráni cenné dáta pomocou niekoľkých inovatívnych bezpečnostných opatrení. Možnosti, ako je technológia kapacitného dotykového čítania odtlačkov prstov (podľa konfigurácie) , ktorá používateľom poskytuje vyššiu presnosť a rýchlosť overovania, čítačky čipových kariet a bezkontaktných čipových kariet, TPM 2.0, Computrace a ďalšie, prinášajú podnikovým užívateľom vyššiu bezpečnosť a pokoj.

Vyberte si svoje pripojenie

Dnešní profesionáli čelia jedinečnej sade požiadaviek, ktoré dokáže bezprostredne splniť iba S410 s množstvom flexibilných a jedinečných možností vstupov a výstupov, ako je napríklad robustný USB, robustný LAN, PowerShare USB, a dokonca aj druhá LAN. To všetko je zabalené do tenkého a ľahkého designu, ktorý nerobí kompromisy v oblasti odolnosti ani výkonu.

Getac S410

 

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
1xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, HDMI, COM, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, 3G modem, podsvietená klávesnica 
Farba 
šedá 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
350 × 34.9 × 293 (mm)
Hmotnosť
2.2 kg