Lenovo ThinkCentre E73 MT

19x

Počítač Lenovo ThinkCentre E73 MT - Intel Core i5 4460S 2.9 GHz, 8 GB, 180 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Pro

226,99 €Cena s DPH
187,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1286106
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač Lenovo ThinkCentre E73 MT
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre E73 MT

   

  Výkonný a bezpečný počítač s kompaktnými rozmermi

  Kompaktný stolný počítač ThinkCentre E73 ponúka vyvážený pomer výkonu a vysokého zabezpečenia, či už pracujete z domu alebo riadite firmu. Počítač ThinkCentre E73 vyhovie všetkým potrebám vášho podnikania - ponúka vysoký výkon, rýchle úložisko, robustné zabezpečenie a nízku spotrebu energie.

  Procesory 4. generácie Intel

  Procesory 4. generácie Intel ponúkajú o 10% vyšší výpočtový výkon, čím prispievajú k vyššej produktivite vášho podnikania. Zásluhou vstavaných bezpečnostných funkcií môžu tiež brániť odcudzenie identity a zabezpečiť bezpečný prístup k sieti.

  Lenovo ThinkCentre E73 MT

  Optimalizované zabezpečenie dát a hardvéru

  Funkcie ako deaktivácia USB portov alebo ochrana systému BIOS a pevného disku pomocou hesla zabezpečí, že vaše dáta a obchodné informácie zostanú v bezpečí. Svoj hardvér môžete chrániť tiež fyzickým zabezpečením myši a klávesnice. Na ochranu stolného počítača E73 slúži mechanický bezpečnostný zámok Kensington.

  Ekologický a energeticky efektívne

  Nástroj Lenovo Desktop Power Manager je určený pre správu napájania a umožňuje dosiahnuť úspory energie aj súvisiacich nákladov. Stolný počítač E73 spĺňa požiadavky programov ENERGY STAR, EPEAT Gold a Cisco EnergyWise - jeho používaním tak prospievate nielen životnému prostrediu, ale aj svojmu rozpočtu.

  Lenovo ThinkCentre E73 MT

  Rýchlejší prenos dát

  Vďaka technológii SuperSpeed USB 3.0 je možné dáta prenášať až 10 × vyššou rýchlosťou než u predchádzajúcej generácie rozhranie USB. Prostredníctvom bezdrôtových technológií Wi-Fi a Bluetooth možno k počítaču pripojiť rôzne multimediálne zariadenia.

  Veľký úložný priestor

  Model ThinkCentre E73 disponuje pevným diskom alebo SSD (podľa konfigurácie), takže ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, fotografie, dokumenty a médiá.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4460S 2.9 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  180 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet 
  Veľkosť 
  Mini Tower 
  Rozmery
  400 × 397 × 160 (mm)
  Hmotnosť
  8.0 kg