Dell Latitude E6440

368x

Notebook Dell Latitude E6440 - Intel Core i5 4310M 2.70 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, DVD-ROM, Intel HD Graphics 4600, 14 " 1366 x 768 px, Windows 7 Professional

300,81 €Cena s DPH
248,6 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1283590
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Latitude E6440
  Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 1/6Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 2/6Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 3/6Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 4/6Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 5/6Notebook Dell Latitude E6440 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 14 variant
  252,11 € až 313,49 €

  Dell Latitude E6440

   

  Bezpečný 14palcový firemné notebook

  Bezpečpný 14palcový notebook je zároveň výborne výkonný. Spoľahnite sa na odolný notebook Latitude E6440, ktorý poskytuje vysoký výkon, ochranu a jednoduchú správu.

  • Chráňte dáta na akomkoľvek zariadení, na externých médiách a v cloude pomocou voliteľného riešení Dell Data Protection | Encryption.
  • Vyberte si úroveň šifrovania s možnosťami v rozsahu od zjednodušenej správy BitLocker po najvyššiu úroveň ochrany FIPS 140-2 komerčne dostupné pre systémové disky.
  • Zaistite oprávnený prístup k svojim dátam vďaka softvéru Dell Data Protection | Security Tools a možnostiam pokročilého overovania, vrátane čítačky odtlačkov prstov, čítačky čipových kariet kompatibilná so štandardom FIPS 201 a technológie RSA SecurID.
  • Ukladajte svoje prístupové údaje bezpečne pomocou modulu TPM (Trusted Platform Module) s certifikáciou FIPS 140-2.
  • Dell ControlVault predstavuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia hardvéru. Umožňuje izoláciu používateľských hesiel a prihlasovacích údajov na samostatne riadenom hardvérovom čipu.
  • Zastavte malware skôr, než dôjde k infekcii, vďaka proaktívnemu prístupu k ochrane pred malwarom v podobe riešenia DDP | Protected Workspace. Toto riešenie automaticky zisťuje a blokuje všetky škodlivé správanie v reálnom čase vrátane "útokov v nulový deň".

  Dell Latitude E6440

  špičkový výkon

  • Vyberte si z najvýkonnejších procesorov, ktoré sú k dispozícii, vrátane dvojjadrových procesorov Intel Core i7 4. generácie.
  • Využite výkon graficky náročných aplikácií vďaka až 2GB grafickej pamäte.
  • Spúšťajte systém rýchlo vďaka možnostiam hybridných diskov sshd a diskov SSD, ktoré poskytujú spoľahlivý výkon a rýchle obnovenie z režimu spánku.
  • Vymeniteľné batérie vám umožní dlhú produktivitu, aj keď ste ďaleko od zásuvky. Majte vždy po ruke prídavné batérie pre ľahkú výmenu na cestách.
  • Využite dokovania vďaka kompatibilným dokovacím staniciam radu E, ktoré máte v kancelárii.

  Dell Latitude E6440

  Najvyššie spravovateľný firemné notebook

  • Vzdialene spravujte a aktualizujte svoje notebooky Latitude vďaka technológii Intel vPro novej generácie (podľa konfigurácie - vyžaduje Intel WiFi Link WLAN).
  • Jedna aktualizácie pre všetky zariadenia vďaka jedinečnému rozšíreniu Intel vPro spoločnosti Dell pre vzdialenú správu systému BIOS, správu batérie a možnosti vymazania pevného disku aj pri vypnutom systéme.
  • Šetrite čas a predchádzajte neistotám vďaka automatickým nástrojom spoločnosti Dell a nástrojom pre nasadenie, sledovanie a aktualizáciu systémov.
  • Integrácia s aplikáciou Microsoft System Center a zariadením Dell kácia umožňuje efektívne, centralizovanú a automatizovanú správu.
  • Vytvorte si štandardizované prostredie a zjednodušte nasadenie vďaka dlhej životnosti, službám konfigurácia a nasadenie spoločnosti Dell a službám diskových obrazov Dell.

  Všestranné funkcie pre spoluprácu

  Pomocou rozhrania Bluetooth 4.0 sa môžete ľahko pripojiť ku kompatibilnému príslušenstvo, ako sú klávesnice, myši, tlačiarne alebo vybavenia pre konferencie. Integrovaná webová kamera HD a sada mikrofónov zaisťujú jednoduchú a efektívnu komunikáciu. Mobilné širokopásmové pripojenie vám podľa aktuálneho pokrytia poskytne vysokorýchlostné pripojenie aj na cestách.

  odolná konštrukcia

  Cestujte a pracujte s vedomím, že váš notebook Latitude E6440 je zostavený veľmi odolne. Jeho šasi Tri-metal sa zovňajškom z eloxovaného hliníka s práškovo matnou základňou bolo testované podľa normy MIL-STD-810G, a ponúka tak výnimočnú odolnosť a pretrvávajúce vzhľad.

  Dell Latitude E6440

  Ohľaduplnosť k životnému prostrediu

  Služba Dell Asset Recovery and Recycling Service (Obnova zdrojov a recyklácia) vám pomôže zodpovedne recyklovať staršie vybavenie a súčasne chrániť dáta organizácie. Aby vám pomohli zabezpečiť zdravé pracovné prostredie, urobili konštruktéri spoločnosti Dell viac, ako vyžadujú predpisy, a z nových notebookov Latitude dobrovoľne odstránili látky, pri ktorých by mohlo existovať nejaké riziko (ako sú napríklad BFR alebo PVC).

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4310M 2.70 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  128 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-ROM 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  4xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
  Farba 
  strieborná 
  Rozmery
  338 × 31.8 × 232 (mm)
  Hmotnosť
  2.2 kg