Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

34x

Notebook Dell Latitude 7280 Touch Matte Black - Intel Core i7 7600U 2.8 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 12.5 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

431,57 €
388,42 €Cena s DPH
321 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1283050
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 43 €
Dotykový displej
Notebook Dell Latitude 7280 Touch Matte Black
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

 

Malý dizajn, maximálna produktivita

Tento 12" pracovný notebook je našim najmenším a najľahším notebookom vôbec. Napriek tomu obsahuje funkcie potrebné pre prácu a zabezpečenie a dotykový displej s vysokým rozlíšením.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Upgradovaný pre mobilné dokonalosť

Mobilnejší, než kedy predtým: Vďaka 12,5palcovému HD displeju a voliteľnému dotykovému displeju FHD / FHD je tento notebook o 6% tenšie ako predchádzajúce verzie, váži len 1.2 kg, zaberá o 5% menej miesta a obsahuje klávesnicu vkladanú zospodu. Úspora miesta nebola nikdy jednoduchšie.

Prvotriedne materiály: Jednotný dizajn prináša čistý, hladký a výnimočne pevný exteriér. Povrchová úprava je tvorená náterom mäkkým na dotyk a voliteľným zadným krytom z tkaného uhlíkového vlákna.

Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Ohromujúci displej, ktorý vydrží zapnutý celý deň

Spoznajte rozdiel: Displej s voliteľným dotykovým ovládaním a optimalizovaným napájaním vám uľahčia zobrazenie a organizáciu vašej práce po celý deň.

Ohromujúca rozlíšenie: 12,5palcová obrazovka Full HD (1 920 x 1 080) s dotykovým displejom (podľa konfigurácie) E2E prináša sklo CORNING® Gorilla Glass 4 pre celodenné unikátne zobrazenie.

Celodenný výkon: Pracujte s istotou vďaka notebooku s celodennou výdržou batérie a vylepšeným prehliadačom a maximálnym časom pre prehrávanie videí

Maximálny výkon: Vybavený procesorom Intel 6. generácie radu U s veľmi nízkym napätím pre lepší výkon a PCLe SSD pre rýchlejšie prenosy dát.

Flexibilné možnosti dokovania

Dok Dell | WD15
Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným káblom DisplayPort cez USB typu C.

Dok Dell so stojanom na monitor | DS1000
Zjednodušte pracovný priestor vďaka integrovanému doku a stojana na monitor s prístupom k dvom monitorom s rozlíšením Full HD prostredníctvom pripojenia USB-C z notebooku Latitude.

Bezdrôtový dok Dell
Rozšírte svoje pracovisko bezdrôtovo vďaka technológii Intel® WiGig a pripojte notebook k viac monitorom a príslušenstvo.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

zabezpečený
Len spoločnosť Dell ponúka špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľnej dotykovej čítačky odtlačkov prstov a ochrany pred malwarom z jediného zdroja dodávané priamo s produktom. Navyše vďaka riešeniu Dell Data Protection | Protected Workspace budú vaše dáta v bezpečí na všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií, samošifrovacie diskov i verejných cloudových úložísk.

spravovateľný
Tento najlepšie spravovateľný notebook na svete umožňuje flexibilné a automatizované konfigurácia systému BIOS a systému prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite. S nami sú nasadenie, monitorovanie a aktualizácie všetkých zariadení Latitude ľahké.

spoľahlivý
Odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G, zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Máme všetko pre vaše podnikanie

ProSupport Plus
Získajte nepretržitý prioritný prístup k odbornej podpore s prediktívne analýzou (prostredníctvom technológie SupportAssist1) a ochranu pred poškodením pri páde, poliatiu, prepätiu a ďalšími typmi poškodenia.

ProDeploy Plus
Táto komplexná služba ponúka bezproblémové nasadenie novej technológie. Získate jediný kontaktný bod pre riadenie projektov, vrátane počiatočného plánovania, konfigurácia, migrácia dát a odovzdanie vedomostí.

Služba Accidental Damage Protection (Ochrana pred nehodou)
Užite si bezstarostné vlastníctvo a predchádzajte prestojom vďaka ochrane proti náhodným škodám spôsobeným pustením, poliatím, prepätím či rozbitím. Krytie tejto služby začína tam, kde končí bežná záruka, táto služba je ideálna pre vysoko rizikové prostredia a zamestnancov na cestách.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Rozmery a hmotnosť

1. Výška varianty bez dotykového ovládania: 17,05 mm (0,67 ") | Výška varianty s dotykovým ovládaním: 17,3 mm (0,68") | 2. Šírka: 304,8mm / 12 "| 3. Hĺbka: 207,9mm (8,19 ")

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Porty a sloty

1. Kombinovaný zvukový konektor | 2. SIM | 3. SD | 4. Port USB3.0 | 5. Port RJ45 | 6. Slot pre bezpečnostný zámok Nobel Wedge | 7. Napájanie | 8. Port USB Type-C | 9. HDMI | 10. USB 3.0 s funkciou PowerShare | 11. SC

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 7600U 2.80 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
12.5" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
305 × 17 × 208 (mm)
Hmotnosť
1.2 kg