HP ProDesk 600 G1 DM

7x

Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Intel Core i5 4590T 2.0 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 4600, Windows 7 Professional

231,92 €Cena s DPH
191,67 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1280229
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač HP ProDesk 600 G1 DM
  Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 1/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 2/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 3/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 4/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 5/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP ProDesk 600 G1 DM

   

  Veľký výkon, priestorovo úsporný dizajn

  Stolný počítač prešiel vývojom. Ide o doteraz najmenší firemné stolný počítač HP s integrovaným výkonom a zabezpečením podnikovej úrovne. Efektívne konštrukcia, ktorá šetrí priestor a energiu, je zárukou, že stolný počítač HP Mini sa vojde prakticky do každého pracovného priestoru.

  • Tento stolný počítač Mini je menšia ako niektoré stolové telefóny a vo zvislej alebo vodorovnej polohe sa zmestí prakticky kamkoľvek. Prehľadná konštrukcia sa ľahkými možnosťami servisných zásahov s integrovanou bezdrôtovou anténou ponúka flexibilné možnosti nasadenia pre optimalizáciu pracovného priestoru.
  • Buďte až o 35% produktívnejší, keď pripojíte až tri nezávislé monitory pomocou integrovaného rozhrania DisplayPort s podporou video výstupov s viacerými dátovými prúdmi.
  • Stolový počítač HP ProDesk 600 G1 Mini môžete umiestniť prakticky kamkoľvek alebo ho môžete jednoducho pripojiť k niekoľkým voliteľným periférnymi zariadeniami pomocou integrovaného držiaka VESA.
  • Stolový počítač HP ProDesk 600 Mini G1 vydrží 115 000 hodín procesu komplexného testovania HP, a preto sa na neho môžete stopercentne spoľahnúť.
  • Stolnému počítaču HP ProDesk 600 G1 Mini ľahko doprajete potrebný servis. Jeden krídlovú skrutku poskytuje rýchly prístup k jasne identifikovateľným a vymeniteľným komponentom.

  HP ProDesk 600 G1 DM

  Plná funkčná výbava ProDesk

  • S funkciou automatizácie na úrovni firmvéru HP Biosphere si zachováte vysokú produktivitu a nízke prestoje. Vaše počítače získajú dodatočnú ochranu vďaka automatickým kontrolám aktualizácií a zabezpečenia (podľa konfigurácie).
  • Po celý deň si užijete vyššiu rýchlosť a väčší výkon. Rozhodnite sa pre najmodernejšiu technológiu spracovávanie s výberom procesorov Intel 4. generácie.
  • Využite nové technológie jednotiek v podobe voliteľného module rozhrania M.2 PCIe SSD, interný 2,5 "jednotky SSD alebo duálny konfigurácia jednotiek pre ďalšie miestne úložisko (podľa konfigurácie).
  • Využite čo najlepšie virtuálne konferencie. S bohatým zvukom a obrazom, ktoré využívajú softvér DTS Studio Sound Audio, oživíte svoje pracovné činnosti.

  Pevné zabezpečenia

  • HP Biosphere zvyšuje zabezpečenie a udržiava dôležité dáta a systémy pod zámkom, ktorý možno otvoriť pomocou prispôsobiteľného overovania a hesiel na úrovni systému BIOS (podľa konfigurácie).
  • HP Secure Erase odstráni obsah z pevného disku, čo sa hodí napr. Pri predaji počítača alebo zmene jeho priradenie.
  • Získajte mimoriadnu ochranu so zabezpečeným úložiskom a zaistenou platformovou integritou vďaka bezpečnostnému čipu TPM, ktorý používa systém BIOS a operačný systém.

  Ekologický prístup

  • Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie a spĺňa podmienky certifikácie ENERGY STAR a EPEAT Gold (podľa regiónu) platnej pre nepretržitú prevádzku počítača. Stolný počítač Mini spotrebováva menej ako 8 W energie pri nečinnosti, a preto môže byť neustále zapnutý a aktualizovaný.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4590T 2.0 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  175 × 34 × 177 (mm)
  Hmotnosť
  1.3 kg