HP ProDesk 600 G1 DM

7x

Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Intel Core i5 4590T 2.0 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Pro

234,07 €Cena s DPH
193,45 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1280204
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač HP ProDesk 600 G1 DM
  Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 1/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 2/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 3/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 4/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 5/6Počítač HP ProDesk 600 G1 DM - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP ProDesk 600 G1 DM

   

  Veľký výkon, priestorovo úsporný dizajn

  Stolný počítač prešiel vývojom. Ide o doteraz najmenší firemné stolný počítač HP s integrovaným výkonom a zabezpečením podnikovej úrovne. Efektívne konštrukcia, ktorá šetrí priestor a energiu, je zárukou, že stolný počítač HP Mini sa vojde prakticky do každého pracovného priestoru.

  • Tento stolný počítač Mini je menšia ako niektoré stolové telefóny a vo zvislej alebo vodorovnej polohe sa zmestí prakticky kamkoľvek. Prehľadná konštrukcia sa ľahkými možnosťami servisných zásahov s integrovanou bezdrôtovou anténou ponúka flexibilné možnosti nasadenia pre optimalizáciu pracovného priestoru.
  • Buďte až o 35% produktívnejší, keď pripojíte až tri nezávislé monitory pomocou integrovaného rozhrania DisplayPort s podporou video výstupov s viacerými dátovými prúdmi.
  • Stolový počítač HP ProDesk 600 G1 Mini môžete umiestniť prakticky kamkoľvek alebo ho môžete jednoducho pripojiť k niekoľkým voliteľným periférnymi zariadeniami pomocou integrovaného držiaka VESA.
  • Stolový počítač HP ProDesk 600 Mini G1 vydrží 115 000 hodín procesu komplexného testovania HP, a preto sa na neho môžete stopercentne spoľahnúť.
  • Stolnému počítaču HP ProDesk 600 G1 Mini ľahko doprajete potrebný servis. Jeden krídlovú skrutku poskytuje rýchly prístup k jasne identifikovateľným a vymeniteľným komponentom.

  HP ProDesk 600 G1 DM

  Plná funkčná výbava ProDesk

  • S funkciou automatizácie na úrovni firmvéru HP Biosphere si zachováte vysokú produktivitu a nízke prestoje. Vaše počítače získajú dodatočnú ochranu vďaka automatickým kontrolám aktualizácií a zabezpečenia (podľa konfigurácie).
  • Po celý deň si užijete vyššiu rýchlosť a väčší výkon. Rozhodnite sa pre najmodernejšiu technológiu spracovávanie s výberom procesorov Intel 4. generácie.
  • Využite nové technológie jednotiek v podobe voliteľného module rozhrania M.2 PCIe SSD, interný 2,5 "jednotky SSD alebo duálny konfigurácia jednotiek pre ďalšie miestne úložisko (podľa konfigurácie).
  • Využite čo najlepšie virtuálne konferencie. S bohatým zvukom a obrazom, ktoré využívajú softvér DTS Studio Sound Audio, oživíte svoje pracovné činnosti.

  Pevné zabezpečenia

  • HP Biosphere zvyšuje zabezpečenie a udržiava dôležité dáta a systémy pod zámkom, ktorý možno otvoriť pomocou prispôsobiteľného overovania a hesiel na úrovni systému BIOS (podľa konfigurácie).
  • HP Secure Erase odstráni obsah z pevného disku, čo sa hodí napr. Pri predaji počítača alebo zmene jeho priradenie.
  • Získajte mimoriadnu ochranu so zabezpečeným úložiskom a zaistenou platformovou integritou vďaka bezpečnostnému čipu TPM, ktorý používa systém BIOS a operačný systém.

  Ekologický prístup

  • Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie a spĺňa podmienky certifikácie ENERGY STAR a EPEAT Gold (podľa regiónu) platnej pre nepretržitú prevádzku počítača. Stolný počítač Mini spotrebováva menej ako 8 W energie pri nečinnosti, a preto môže byť neustále zapnutý a aktualizovaný.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4590T 2.0 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  175 × 34 × 177 (mm)
  Hmotnosť
  1.3 kg