24" LCD Philips 242G5D

5x

Monitor 24" LCD Philips 242G5D - TN

112,65 €Cena s DPH
93,1 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Philips
Kód:1278854
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD Philips 242G5D
  Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 1/6Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 2/6Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 3/6Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 4/6Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 5/6Monitor 24" LCD Philips 242G5D - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  24" LCD Philips 242G5D

   

  Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre ultraplynulý a nádherný obraz

  Obnovovacia frekvencia 144 Hz pre ultraplynulý a nádherný obraz Hráte intenzívne a súťaživé. Požadujete displej s ultraplynulým obrazom bez oneskorenia. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 144krát za sekundu, v skutočnosti 2,4x rýchlejšie ako štandardný displej. Nižšia rýchlosť snímkov môže spôsobiť, že nepriatelia akoby poskakujú po obrazovke z jedného miesta na druhé a stávajú sa z nich ťažko zasáhnutelné ciele. Obnovovacia frekvencia 144 Hz vám poskytne práve tie dôležité chýbajúce obrazy na obrazovke, ktoré ukazujú pohyb nepriateľov ultraplynule, takže ich môžete ľahko zamerať. Tento displej Philips s ultranízka odozvou vstupe je váš dokonalý herný partner.

  24" LCD Philips 242G5D

  Technológia MHL umožňuje užívať si mobilný obsah na veľkej obrazovke

  Technológia MHL umožňuje užívať si mobilný obsah na veľkej obrazovke MHL (Mobile High Definition Link čiže mobilné prepojenie s vysokým rozlíšením) je mobilný rozhranie pre audio / video, ktoré slúži na priame pripojenie mobilných telefónov a ďalších prenosných zariadení k displejom s vysokým rozlíšením. Voliteľný kábel MHL umožňuje jednoduché pripojenie mobilného zariadenia podporujúceho technológiu MHL k tomuto veľkému displeju Philips MHL: potom môžete sledovať, ako vaše videá vo vysokom rozlíšení ožijú s plne digitálnym zvukom. Nielen že si teraz môžete vychutnať svoje mobilné hry, fotografie, filmy alebo iné aplikácie na veľkej obrazovke - môžete zároveň aj nabíjať svoje mobilné zariadenie, takže sa vám nikdy nevybije batéria počas rozohranej hry.

  24" LCD Philips 242G5D

  Herný režim SmartImage je optimalizovaný pre hráčov

  Herný režim SmartImage je optimalizovaný pre hráčov Nový herný displej spoločnosti Philips je vybavený užívateľským rozhraním na obrazovke umožňujúcim rýchly prístup. Je špeciálne vyladené pre hráčov a ponúka celý rad možností. Režim "FPS" (streľba z prvej osoby) vylepšuje tmavá témy v hrách, takže môžete lepšie zahliadnuť skryté predmety v temných oblastiach. Režim "Preteky" prispôsobí displej prostredníctvom kratšie doby odozvy, vysokej úrovne farieb a ďalších úprav obrazu. Režim "RTS" (stratégie v reálnom čase) ponúka špeciálny režim SmartFrame pre zvýraznenie konkrétne oblasti a umožňuje upraviť veľkosť i obraz. Režimy Hráč 1 a Hráč 2 umožňujú uložiť osobné prispôsobené nastavenia podľa rôznych hier pre zaistenie najlepšieho výkonu.

  24" LCD Philips 242G5D

  Funkcia SmartFrame zvýrazní oblasť, kde môžete ľahko odhaliť svojich protivníkov

  Funkcia SmartFrame zvýrazní oblasť, kde môžete ľahko odhaliť svojich protivníkov Funkcia SmartFrame umožňuje ľahko odhaliť protivníkov pomocou zvýraznenie určitej oblasti na obrazovke. Vďaka posilneniu úrovne zisku RGB vo vybranej oblasti môžete venovať väčšiu pozornosť tej konkrétnej časti obrazovky, kde očakávate náhly pohyb nepriateľa. Máte tiež možnosť upraviť veľkosť a obraz podľa svojich preferencií. Funkcia je zvlášť vhodná pre herné režimy RTS (stratégie v reálnom čase).

  24" LCD Philips 242G5D

  Funkcia SmartSize umožňuje hrať na obrazovkách rôzne veľkosti

  Funkcia SmartSize umožňuje hrať na obrazovkách rôzne veľkosti Funkcia SmartSize umožňuje zmeniť zobrazenie obrazovky na tomto hernom displeji Philips podľa vašich preferencií. Pomocou funkcie SmartSize možno ľahko prepínať na rôzne veľkosti obrazoviek. Môžete simulovať a precvičovať hrania v rôznych veľkostiach na jednom displeji.

  24" LCD Philips 242G5D

  Ovládač SmartKeypad zabezpečuje rýchly prístup k vašim herným predvoľbám

  Ovládač SmartKeypad zabezpečuje rýchly prístup k vašim herným predvoľbám SmartKeypad je špeciálne navrhnutý diaľkový ovládač, ktorý je možné pripojiť k tomuto hernému displeju Philips. Umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k herným predvoľbám pomocou 2 tlačidiel pre rýchly prístup. Môžete teda uložiť a aktivovať dve prispôsobené vlastné nastavenia pre hranie alebo na iné účely. Doplnková tlačidlá s funkciou posunu hore a dole vám teraz umožní ľahkú navigáciu v ponuke OSD a priame nastavenie.

  24" LCD Philips 242G5D

  1ms odozva SmartResponse pre rýchle hranie

  1ms odozva SmartResponse pre rýchle hranie SmartResponse je exkluzívna technológia najvyššej rýchlosti spoločnosti Philips, ktorá po zapnutí automaticky upraví dobu odozvy podľa konkrétnych požiadaviek aplikácie, napríklad hier a filmov, ktoré vyžadujú rýchlejšie dobu odozvy, aby bol obraz bez trhania, časové oneskorenia a tieňov.

  24" LCD Philips 242G5D

  Funkcia SmartConnect s rozhraním HDMI, Display port a Dual link DVI

  Tieto displeje od spoločnosti Philips sú vybavené radom možností pripojenia a dodávajú sa s mnohými konektormi, ako je napríklad Dual link DVI, Display Port a univerzálny konektor HDMI, ktoré vám umožní vychutnať si nekomprimovaný obrazový a zvukový obsah s vysokým rozlíšením. Možnosť použitia rozhranie USB 3.0 vám zaistí dostupnosť super rýchlych prenosov dát a súčasne globálne možnosti pripojenia. Bez ohľadu na používaný zdroj si môžete byť istí, že tento displej Philips predstavuje investíciu, ktorá len tak nezastará!

  Rozhranie USB 3.0 umožňuje rýchle prenášanie dát a nabíjanie chytrých telefónov

  Rozhranie USB 3.0 Super Speed zabezpečuje prenosovú rýchlosť 5,0 Gb / s, ktorá je približne 10-krát rýchlejší ako štandard USB 2.0. Tým dochádza k výraznému skráteniu doby prenosov dát, takže ušetríte čas aj peniaze. Vzhľadom k väčšej šírke pásma, super rýchlemu prenosu, lepšej správe napájania a vynikajúcemu celkovému výkonu stanovuje rozhranie USB 3.0 najnovšie globálny štandard umožňujúci využívať veľkokapacitné pamäťové zariadenia. Technológia Sync-N-Go sa postará o to, aby ste už nemuseli čakať na uvoľnenie šírky pásma. A vaše investície do zariadenia s rozhraním USB 2.0 sú chránené, pretože nové rozhranie je spätne kompatibilný.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD TN FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DisplayPort, HDMI, DVI, VGA, 4xUSB 3.0 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  565 × 517 × 220 (mm)
  Hmotnosť
  6.27 kg

  Monitor 24" LCD Philips 242G5D je zaradený tiež v týchto kategóriách: