Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

10x

Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold - Apple A8X 1.5 GHz, 2 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 15.7, 4G (LTE), GPS, Bluetooth, Čtečka otisků prstů

242,51 €
222,27 €Cena s DPH
183,69 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1278466
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • doprava zadarmo
  • - 20 €
Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold
Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold - Fotka 1/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold - Fotka 2/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.
Na výber 13 variant
181,78 € až 242,51 €

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

 

Navrhnutý, aby sa ľahko držal. A ťažko odkladal.

iPad Air 2 má prepracovaný Retina displej, revolučný snímač odtlačkov prstov Touch ID, výkonný čip A8X, vylepšené kamery iSight a FaceTime HD a ešte rýchlejší bezdrôt. V odolnom hliníkovom tele, ktoré je len 6,1 milimetra tenké. Takže ho môžete brať skoro všade. A robiť s ním skoro všetko.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Čip A8X. Neuveriteľne výkonný. Nie však vo vysávaní batérie.

Na iPade Air 2 všetko reaguje plynulejšie - od spúšťania aplikácií cez hranie hier až po strih videa. Pretože úplne nový čip A8X so 64-bitovou architektúrou triedy stolných počítačov má o 40 percent rýchlejšie CPU ako čip A7 v iPade Air predchádzajúcej generácie. A 2,5-násobný grafický výkon. Pritom na batérii stále vydrží 10 hodín.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Touch ID. Zabezpečenie jediným dizajnom svojho druhu - odtlačkom prsta.

Vďaka revolučnému snímaču odtlačkov prstov Touch ID môžete svoj iPad Air 2 odomykať a do zabezpečených aplikácií sa prihlasovať odtlačkom prsta. Tiež ním môžete potvrdzovať nákupy v iTunes, iBooks Store a App Store - bez zadávania hesla alebo platobných údajov.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Aplikácie, ktoré používate.

iPad Air 2 dostanete s výkonnými aplikáciami na každodenné záležitosti. A s aplikáciami Apple na vytváranie prezentácií, retušovanie fotiek, strih filmov, skladanie hudby a mnoho ďalšieho môžete byť ešte produktívnejší a kreatívnejší. Na iPade Air 2 fungujú aj mnohé aplikácie, na aké ste zvyknutí – napríklad Microsoft Word alebo Excel. V App Store sú stovky tisíc ďalších aplikácií vyvinutých priamo pre iPad. Takže nech sa zaujímate o fotografiu, hry, cestovanie alebo osobné financie, určite nájdete takú, s ktorou vám to pôjde lepšie.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Rýchlejší bezdrôt.

Udržiavať pripojenie ešte nikdy nešlo tak ľahko a rýchlo ako s iPadom Air 2. Jeho Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO je totiž viac ako dvakrát rýchlejší ako Wi-Fi na iPade Air predchádzajúcej generácie. Takže si web môžete prezerať, videá streamovať a obsah sťahovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A Wi-Fi + Cellular (podľa konfigurácie) model podporuje rýchlejšie siete a ešte viac sietí po celom svete, takže sa pripojíte na viac miestach.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Dve parádne kamery. V prestrojení za iPad.

Nový 8MP fotoaparát iSight má vyspelú optiku, vylepšený snímač a výkonnejší obrazový signálový procesor, a tak dokáže zachytávať neuveriteľne detailné fotky a videá v rozlíšení 1080p. Môžete ním tiež zhotovovať panorámy vo vysokom rozlíšení, časozberné a spomalené videá. Videohovory a selfies sú s kamerou FaceTime HD ešte lepšie ako predtým, zvlášť pri slabom osvetlení. Retina displej nie je len skvelý hľadáčik, ale zároveň robí z iPadu Air 2 skvelý nástroj na fotenie, úpravy a zdieľanie fotiek a videí. A existuje nepreberné množstvo aplikácií, ktoré využívajú vstavané kamery napríklad na analýzu golfového švihu, virtuálne presúvanie nábytku po obývačke alebo skenovanie a ukladanie dokladov a potvrdeniek.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Všetky vaše súbory. Po ruke.

Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade Air 2. Alebo ich môžete ukladať na iCloude a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov, ako je napríklad Dropbox alebo Google Drive. A jednoduchým kliknutím môžete svoje dokumenty a súbory zdieľať cez AirDrop s ľuďmi v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Spoľahlivo bezpečný.

Pri vývoji iPadu Air 2 a iOS 14 nám išlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iOS vyvíjame s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malwaru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačných systémov sme na špičke počítačového priemyslu a sťahovaní aj inštalácii aktualizácií na iPade maximálne uľahčujeme, aby ste mohli stále využívať najnovšie ochranné mechanizmy.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Na súkromí záleží.

V spoločnosti Apple si vás neprofilujeme podľa obsahu e-mailov alebo zvyklostí pri prezeraní webu, aby sme potom váš profil predávali inzerentom. "Nemonetizujeme" informácie, ktoré si ukladáte na iPade do iCloudu. A nečítame vaše e-maily alebo správy, aby sme získali informácie, ktoré zhodnotíme. Náš softvér a služby majú prispieť k tomu, aby sme prinášali ešte lepšie produkty. Nič iné.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Píšte, tlačte, sledujte. A rozlúčte sa s káblami.

iPad Air 2 má skvelú klávesnicu na obrazovke, ale ak chcete používať samostatnú fyzickú klávesnicu, máte si z čoho vyberať – či už sa rozhodnete pre Apple Wireless Keyboard, alebo dáte prednosť Bluetooth klávesnici iného výrobcu. Tlačiť z iPadu Air 2 môžete pomocou technológie AirPrint, ktorú podporuje väčšina bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete bezdrôtovo streamovať čokoľvek z iPadu Air 2 na HD televízii.

Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold

Obsah balenia:
Tablet
Kompatibilný nabíjací adaptér
Nabíjací a dátový kábel

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A8X 1.5 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Pevný disk 
16 GB 
Displej 
9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
Operačný systém 
iPadOS 15.7 
Rozhranie 
1xLightning, 1x Jack 3,5mm 
Výbava 
Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Čítačka odtlačkov prstov, 4G (LTE), GPS, Bluetooth, WiFi 
Farba 
zlatá 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
Rozmery
169.5 × 240 × 6.1 (mm)
Hmotnosť
437 g

Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi + Cellular Gold je zaradený tiež v týchto kategóriách: