Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

10x

Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray - Apple A8X 1.5 GHz, 2 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 15.4, Bluetooth, Čtečka otisků prstů

238,46 €Cena s DPH
197,08 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1278461
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray
  Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray - Fotka 1/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray - Fotka 2/3Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 10 variant
  181,78 € až 270,85 €

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

   

  Navrhnutý, aby sa ľahko držal. A ťažko odkladal.

  iPad Air 2 má prepracovaný Retina displej, revolučný snímač odtlačkov prstov Touch ID, výkonný čip A8X, vylepšené kamery iSight a FaceTime HD a ešte rýchlejší bezdrôt. V odolnom hliníkovom tele, ktoré je len 6,1 milimetra tenké. Takže ho môžete brať skoro všade. A robiť s ním skoro všetko.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Čip A8X. Neuveriteľne výkonný. Nie však vo vysávaní batérie.

  Na iPade Air 2 všetko reaguje plynulejšie - od spúšťania aplikácií cez hranie hier až po strih videa. Pretože úplne nový čip A8X so 64-bitovou architektúrou triedy stolných počítačov má o 40 percent rýchlejšie CPU ako čip A7 v iPade Air predchádzajúcej generácie. A 2,5-násobný grafický výkon. Pritom na batérii stále vydrží 10 hodín.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Touch ID. Zabezpečenie jediným dizajnom svojho druhu - odtlačkom prsta.

  Vďaka revolučnému snímaču odtlačkov prstov Touch ID môžete svoj iPad Air 2 odomykať a do zabezpečených aplikácií sa prihlasovať odtlačkom prsta. Tiež ním môžete potvrdzovať nákupy v iTunes, iBooks Store a App Store - bez zadávania hesla alebo platobných údajov.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Aplikácie, ktoré používate.

  iPad Air 2 dostanete s výkonnými aplikáciami na každodenné záležitosti. A s aplikáciami Apple na vytváranie prezentácií, retušovanie fotiek, strih filmov, skladanie hudby a mnoho ďalšieho môžete byť ešte produktívnejší a kreatívnejší. Na iPade Air 2 fungujú aj mnohé aplikácie, na aké ste zvyknutí – napríklad Microsoft Word alebo Excel. V App Store sú stovky tisíc ďalších aplikácií vyvinutých priamo pre iPad. Takže nech sa zaujímate o fotografiu, hry, cestovanie alebo osobné financie, určite nájdete takú, s ktorou vám to pôjde lepšie.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Rýchlejší bezdrôt.

  Udržiavať pripojenie ešte nikdy nešlo tak ľahko a rýchlo ako s iPadom Air 2. Jeho Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO je totiž viac ako dvakrát rýchlejší ako Wi-Fi na iPade Air predchádzajúcej generácie. Takže si web môžete prezerať, videá streamovať a obsah sťahovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A Wi-Fi + Cellular (podľa konfigurácie) model podporuje rýchlejšie siete a ešte viac sietí po celom svete, takže sa pripojíte na viac miestach.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Dve parádne kamery. V prestrojení za iPad.

  Nový 8MP fotoaparát iSight má vyspelú optiku, vylepšený snímač a výkonnejší obrazový signálový procesor, a tak dokáže zachytávať neuveriteľne detailné fotky a videá v rozlíšení 1080p. Môžete ním tiež zhotovovať panorámy vo vysokom rozlíšení, časozberné a spomalené videá. Videohovory a selfies sú s kamerou FaceTime HD ešte lepšie ako predtým, zvlášť pri slabom osvetlení. Retina displej nie je len skvelý hľadáčik, ale zároveň robí z iPadu Air 2 skvelý nástroj na fotenie, úpravy a zdieľanie fotiek a videí. A existuje nepreberné množstvo aplikácií, ktoré využívajú vstavané kamery napríklad na analýzu golfového švihu, virtuálne presúvanie nábytku po obývačke alebo skenovanie a ukladanie dokladov a potvrdeniek.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Všetky vaše súbory. Po ruke.

  Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade Air 2. Alebo ich môžete ukladať na iCloude a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov, ako je napríklad Dropbox alebo Google Drive. A jednoduchým kliknutím môžete svoje dokumenty a súbory zdieľať cez AirDrop s ľuďmi v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Spoľahlivo bezpečný.

  Pri vývoji iPadu Air 2 a iPadOS nám išlo o to, aby fungovali v hladkej súhre a vytvárali skvelý zážitok vo vysoko bezpečnom prostredí. Pretože iPadOS vyvíjame s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malwaru na svete končí na iných platformách. A neustále pracujeme na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačných systémov sme na špičke počítačového priemyslu a sťahovaní aj inštalácii aktualizácií na iPade maximálne uľahčujeme, aby ste mohli stále využívať najnovšie ochranné mechanizmy.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Na súkromí záleží.

  V spoločnosti Apple si vás neprofilujeme podľa obsahu e-mailov alebo zvyklostí pri prezeraní webu, aby sme potom váš profil predávali inzerentom. "Nemonetizujeme" informácie, ktoré si ukladáte na iPade do iCloudu. A nečítame vaše e-maily alebo správy, aby sme získali informácie, ktoré zhodnotíme. Náš softvér a služby majú prispieť k tomu, aby sme prinášali ešte lepšie produkty. Nič iné.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Píšte, tlačte, sledujte. A rozlúčte sa s káblami.

  iPad Air 2 má skvelú klávesnicu na obrazovke, ale pokiaľ chcete používať samostatnú fyzickú klávesnicu, máte si z čoho vyberať - či už sa rozhodnete pre Apple Wireless Keyboard, alebo dáte prednosť Bluetooth klávesnici iného výrobcu. Tlačiť z iPadu Air 2 môžete pomocou technológie AirPrint, ktorú podporuje väčšina bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete bezdrôtovo streamovať čokoľvek z iPadu Air 2 na HD televízii.

  Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray

  Obsah balenia:
  Tablet
  Kompatibilný nabíjací adaptér
  Nabíjací a dátový kábel

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A8X 1.5 GHz 
  Operačná pamäť 
  2 GB 
  Pevný disk 
  16 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
  Operačný systém 
  iPadOS 15.4 
  Rozhranie 
  1xLightning, 1x Jack 3,5mm 
  Výbava 
  Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Čítačka odtlačkov prstov, Bluetooth, WiFi 
  Farba 
  strieborná 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  Rozmery
  169.5 × 240 × 6.1 (mm)
  Hmotnosť
  437 g

  Tablet Apple iPad Air 2 16GB WiFi Space Gray je zaradený tiež v týchto kategóriách: