Lenovo ThinkPad 11e

24x

Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Intel Celeron N2940 1.83 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, Intel HD Graphics, 11.6 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

233,48 €Cena s DPH
192,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1272864
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Lenovo ThinkPad 11e
  Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad 11e - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad 11e

   

  VEĽMI ODOLNÝ A INTELIGENTNÉ NOTEBOOK IDEÁLNE PRE VYUŽITIE VO ŠKOLSTVO

  Tento 11,6 "notebook má zosilnenú konštrukciu, ktorá odolá náročným podmienkam na základných a stredných školách, je vybavený softvérom a funkciami potrebnými na zabezpečenie a podporu digitálneho vzdelávania.

  Lenovo ThinkPad 11e


  Zosilnená konštrukcia

  Gumový pás okolo horného krytu absorbuje silu bočných nárazov. Rohy sú o 50 percent odolnejší, takže pri páde pod uhlom dochádza k menšiemu poškodeniu. Hrubšie rám zaisťuje väčšiu ochranu LCD displeja a silnejší zadný kryt znižuje nebezpečenstvo jeho náhodného poškodenia. Pánty a závesy boli zosilnené, aby vydržali 50 000 cyklov otvorenia / zatvorenia a odolali väčšej sile pôsobiacej na kryt. Pevnejšie porty a menšie medzery medzi klávesami pomáhajú zabrániť náhodnému poškodeniu spôsobenému neposednými prsty nudiacich sa detí. Tento notebook je naozaj mimoriadne odolný.

  Lenovo ThinkPad 11e

  Armádne testovanie MIL-SPEC

  Armádne testovanie overuje robustnosť, spoľahlivosť a kvalitu spracovania výrobkov ThinkPad vykonaním ôsmich testov na odolnosť proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibráciám, vysokej teplote, náhlym teplotným zmenám, nízkemu tlaku (zodpovedajúcemu nadmorskej výške 4500 m), nízkej teplote a prachu.

  Lenovo ThinkPad 11e

  ThinkVantage Active Protection System (APS)

  Modely s bežnými pevnými disky sú vybavené akcelerometrom, ktorý v prípade pádu alebo podobnej udalosti rozpozná pohyb a zastaví disk. Pri pevnom disku sú použité gumové úchytky (namiesto koľajníc) a HDD konektor nie je pevne pripojený k doske, takže môže pohltiť náraz a chrániť systém pred poškodením.

  Rýchly prenos dát

  Rozhranie USB 3.0, ktoré je až desaťkrát rýchlejšie než predchádzajúce USB technológie, umožňuje rýchly prenos dát medzi notebookom 11e a ostatnými zariadeniami. Navyše je spätne kompatibilný s rozhraním USB 2.0.

  Lenovo ThinkPad 11e

  Integrovaná HD webkamera

  720p HD webkamera s vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení, funkciou sledovania tváre a dvoupásmovými digitálnymi mikrofóny vám umožní vykonávať webové konferencie alebo online videohovory, ako by ste na nich boli skutočne prítomní.

  Stereo reproduktory s technológiou Dolby Advanced Audio

  Táto sada zvukových technológií umožňuje vstavaným stereo reproduktorom vášho notebooku ThinkPad poskytovať krištáľovo čistý priestorový zvuk. Pomocou tejto technológie možno dosiahnuť lepšiu kvalitu hovorov cez VoIP aplikácie, vyšší hlasitosti zvuku bez skreslenia a väčšie čistoty dialógov pri sledovaní filmov. Vychutnajte si pôsobivý priestorový zvuk bez ohľadu na to, či sa jedná o prednášku alebo film.

  Lenovo ThinkPad 11e

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Celeron N2940 1.83 GHz Bay Trail 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  128 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 
  Displej 
  11.6" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  300 × 22.3 × 210 (mm)
  Hmotnosť
  1.55 kg