24" LCD Benq BL2410

6x

Monitor 24" LCD Benq BL2410 - 24 " 1920 x 1080 px VA

117,67 €Cena s DPH
97,25 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Benq
Kód:1272697
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Monitor 24" LCD Benq BL2410
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   24" LCD Benq BL2410

    

   Ultimátne produktivita pre každého

   BenQ predstavil zaujímavý monitor BL2410PT pre ultimátne produktivitu pre každého. Ak hľadáte vizuálnu kvalitu, stane sa tento monitor Vašej jasnou voľbou. Ponúka ergonomický dizajn, VA LED displej pre zvýšenie komfortu pri práci a robustný vzhľad, ktorý dodáva solídny výkon a účinnosť. Tento monitor s VA LED displejom obnoví Váš pohľad na prirodzené farebné detaily.

   BL séria

   Táto séria je postavená na vysnívané kombináciu LED podsvietenia a VA panelu. Prináša vysokú produktivitu a sľubuje, že si užijete autentické farby a ostrejšie detaily. Vďaka pivot podstavci môžete monitor otočiť až o 90 ° a získať lepší pohľad pri čítaní dokumentov. V špeciálnom módu pre čítanie navyše môžete smelo čítať dokumenty, bez toho aby ste pocítili únavu očí. Mód je prispôsobený tak, že sú farby, kontrast a jas optimalizované, aby simulovali pohľad ako na papier.

   24" LCD Benq BL2410

   Technológia Flicker-Free

   S technológiou Flicker-Free získate maximálne pohodlie pre Vaše oči. Kým bežné LCD obrazovky monitorov blikajú obvyklú rýchlosťou 200x za sekundu, značkové monitory od výrobcu BenQ vybavenej užívateľsky prívetivú technológiou Flicker-Free značne prispievajú pohodlie Vašich očí tým, že je do vysokej miery eliminované nežiadúce blikanie. Výsledkom je značné zníženie únavy Vašich očí, a tým aj vyššie pohodlie a menšie námaha pri každodennej sledovaní obrazu.

   Low Blue Light režim

   Vedeli ste, že každý monitor vytvára modré svetlo, ktoré môže spôsobiť únavu očí, poškodenie zraku, bolesti hlavy či nespavosť? Jedným z možných riešení je nesledovať často obrazovku, však v dnešnej dobe plnej IT technológií sa skrátka bez sledovania obrazovky nezaobídete. Výrobcovia BenQ sa tento problém podarilo vyriešiť a pripravil vynikajúce riešenie - vývoj jedinečnej technológie BenQ Low Blue Light. Jedná sa o technológiu zaisťujúce nízkej modré osvetlenie. Režim aktivujete v OSD menu, kde nájdete 4 prednastavené režimy - Multimedia (30% redukcia), Web-surfing (50% redukcia), Office (60% redukcia), Reading (70% redukcia).

   Vysoká energetická účinnosť

   Vylepšené ekonomickej módy nastavujú úroveň podsvietenia pre zabezpečenie najvyššej obrazovej kvality a zároveň úspory. Inteligentné módy redukujú 37% energie pri sledovaní dokumentov, prehliadanie internetu a posielanie emailov a až 44% energie pri hraní hier. Monitor je tiež vybavený LED podsvietením, čím dosahuje vyšší dynamický kontrast a nulového úniku svetla. Súčasne technológia šetrí životné prostredie, pretože má priaznivý vplyv na spotrebu elektrickej energie a životnosť.

    

   Parametre a špecifikácie

   Displej 
   24" LCD VA FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
   Rozhranie 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Farba 
   čierna 
   Rozmery
   565 × 354 × 259 (mm)
   Hmotnosť
   6.7 kg

   Monitor 24" LCD Benq BL2410 je zaradený tiež v týchto kategóriách: