24" LCD Samsung S24C650MW

9x

Monitor 24" LCD Samsung S24C650MW - 24 " 1920 x 1200 px IPS

97,99 €Cena s DPH
80,99 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Samsung
Kód:1270434
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
  Monitor 24" LCD Samsung S24C650MW
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  24" LCD Samsung S24C650MW

   

  Okúste minimalistické prevedenie, ale maximálne výsledky.

  Mimoriadne tenký rám maximalizuje pôžitok zo sledovania monitora. Čím užšie rám, tým menej sú užívatelia pri sledovaní monitora rozptyľovanie a môžu sa viac sústrediť. Veľký priestor obrazovky uľahčuje zriadenie pracovného prostredia s dvoma monitormi, ktoré zvyšuje celkovú produktivitu práce. Úzky rám sa však hodí aj pre tých, ktorí hľadajú elegantný monitor, ktorý ich pracovisku dodá nádych sofistikovanosti.

  24" LCD Samsung S24C650MW

  Kompletné zvukové aj video riešenia so zabudovanými reproduktormi

  Vstavaný dvojsmerný stereofónny reproduktor Samsung sprostredkováva vysoko kvalitný stereofónny zvuk a bohatšie zážitok z multimédií. S fantastickým zvukom od spoločnosti Samsung si vychutnáte filmy i hudbu, ako by ste boli v kine či na koncerte. Cenovo výhodné vstavané reproduktory prispievajú k vášmu pohodlie a ušetrí vám drahocenné miesto doma aj v kancelárii.

  Zlepšenie práce vďaka prevedení HAS

  Prevedenie HAS (Height Adjustable Stand) od spoločnosti Samsung vám pomôže ľahko nájsť ten najideálnejší uhol sledovania monitora. Vďaka ľahkému ovládaniu si užívatelia môžu upraviť výšku a sklon monitora podľa vlastnej úrovne očí, a tým zlepšiť celkovú produktivitu práce. Užívatelia tak budú zo všetkých výhod ťažiť naozaj naplno

  24" LCD Samsung S24C650MW


  Maximalizujte svoj priestor vďaka ľahkej montáži na stenu

  Doprajte svojmu monitoru tú najlepšiu inštaláciu pomocou držiaka na stenu VESA. Ten sa pýši jednoduchou montážou aj inštaláciou, je pohodlný, bezpečný a kompatibilné - proste dokonalý partner pre váš monitor. Vždy si budete môcť dopriať ten najlepší pozorovací uhol a navyše vďaka jeho štíhlemu prevedenie ušetríte drahocenný priestor na pracovisku.

  Prejdite na vyššiu úroveň s megadynamickým kontrastným pomerom

  Megadynamický kontrastný pomer ponúka nové úrovne farieb a kvality obrazu, takže si budete môcť plne vychutnávať skutočne realistický a verný obraz. Fantastický Megadynamický kontrastný pomer sa postará o to, že čierna je absolútne tmavá, biela dokonale čistá a farby maximálne jasné. Krištáľový čistý obraz je viditeľný na prvý pohľad. Je to ako výbuch farieb a ostatné obrazovky sa pri porovnaní s týmto monitorom zdajú byť nudné. Užite si multimediálny obsah na profesionálnej úrovni, akú si zaslúži.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD IPS WUXGA s rozlíšením 1920 x 1200 
  Rozhranie 
  DVI, VGA 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  553.7 × 381 × 223.5 (mm)
  Hmotnosť
  5.75 kg

  Monitor 24" LCD Samsung S24C650MW je zaradený tiež v týchto kategóriách: