24" LCD Philips Brilliance 241B4L

3x

Monitor 24" LCD Philips Brilliance 241B4L - 24 " 1920 x 1080 px TN

105,47 €Cena s DPH
87,16 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Philips
Kód:1270430
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD Philips Brilliance 241B4L
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  24" LCD Philips Brilliance 241B4L

   

  Ekologické prevedenie

  • rad B
  • 24 "(61 cm)
  • Displej Full HD

  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu

  PowerSensor ušetrí až 80% nákladov na energiu PowerSensor je vstavaný "senzor osôb", ktorý vysiela a prijíma neškodné infračervené signály zisťuje prítomnosť užívateľa a automaticky zníži jas monitora v prípade, že užívateľ odíde od stola. Tým znižuje účty za energiu až o 80% a predlžuje životnosť monitora.

  24" LCD Philips Brilliance 241B4L

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavenie navrhnutá pre užívateľov SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý ergonomickým pohodlím pri nastavení displeja a zapájanie káblov. Vďaka prakticky nastaviteľnej výške, uhle otočenia, sklopenie a rotácie možno polohu monitora nastaviť tak, aby bola maximálne pohodlná a zmierňovala fyzickú námahu dlhého pracovného dňa. Zapojenie káblov redukuje neprehľadnú spleť káblov a udržuje pracovné prostredie upravené a profesionálne.

  24" LCD Philips Brilliance 241B4L

  Nízka výška rámu

  Nízka výška rámu nad stolom pre maximálne pohodlie pri čítaní Monitor Philips možno vďaka pokročilej základni SmartErgoBase znížiť takmer na úroveň stola, aby sa dosiahlo pohodlného uhla pre sledovanie. Nízka výška rámu nad stolom je dokonalým riešením, ak pre prácu s počítačom používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Naviac umožňuje užívateľom s veľkými výškovými rozdielmi používať monitor s preferovaným nastavením uhla a výšky, čím pomáha znižovať únavu a námahu.

  24" LCD Philips Brilliance 241B4L

  Preferencie SmartImage

  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavenia obrazu SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovke a prináša optimalizovaný výkon zobrazenia. Užívateľsky príjemné rozhranie umožňuje nastaviť rôzne režimy, napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., Tak aby zodpovedali používanej aplikácii. Na základe výberu technológie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí a výsledkom je dokonalý výkon zobrazenia. Ekonomický režim ponúka značné úspory energie. Všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

  24" LCD Philips Brilliance 241B4L

  LED technológia zaručuje prirodzené farby

  Biele LED diódy sú polovodičové zariadenia, ktorá sa rýchlo rozsvieti na plný a rovnomerný jas, čím skracujú dobu prípravy na prevádzku. LED diódy neobsahujú ortuť, čo umožňuje ekologicky šetrný proces recyklácie a likvidácie. LED diódy umožňujú lepšie ovládanie stmievania LCD podsvietenia a výsledkom je mimoriadne vysoký kontrastný pomer. Vďaka stálej úrovni jasu na celej obrazovke tiež ponúkajú dokonalú reprodukciu farieb.

  Vstavané stereo reproduktory pre multimédiá

  Dva vysoko kvalitné stereofónne reproduktory zabudované do prístroja. V závislosti od modelu a prevedenie môžu byť viditeľne umiestnené spredu, neviditeľne zospodu, zhora alebo zozadu.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD TN FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  541 × 492 × 257 (mm)
  Hmotnosť
  5.85 kg

  Monitor 24" LCD Philips Brilliance 241B4L je zaradený tiež v týchto kategóriách: