Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

9x

Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray - Apple A9 1.8 GHz, 2 GB, 32 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 14.6, Čelní webkamera, Wifi

272,78 €Cena s DPH
225,44 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1268950
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

   

  Apple iPad

  Je tu nový iPad. Opäť krásny, výkonnejšie a zábavnejšie. iPad má výborný displej, ešte vyšší výkon, skvelý intuitívny operačný systém iOS 13 a množstvo aplikácií inštalovaných alebo dostupných cez App Store, s ktorými môžete robiť všetko, čo vás baví. Nechýbajú obľúbené kamery iSight a FaceTime HD ani zabezpečenia Touch ID, proste všetko čo čakáte od iPadu a ešte niečo navyše.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Vysoké rozlíšenie plné detailov

  Retina displej sa na 9.7" IPS obrazovke môže pochváliť obrovským rozlíšením 2048 x 1536 bodov s hustotou 264 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhly pohľadu pre hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. Navyše je vybavený oleofóbny povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti odtlačkom prstov.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Opäť vyšší výkon

  Nový iPad zaujme vysokým výkonom, ktorý sa dosiahol integráciou procesora A9 s architektúrou 64bit a grafického akcelerátora M9, čo prináša vyšší výpočtový aj grafický výkon. Aplikácia sa správajú svižne a plynule, či už sa jedná o aplikácie pre tvorbu obsahu, graficky náročné hry a pokojne zvládne aj dve aplikácie zároveň. Aj napriek vysoký výkon je výdrž tabletu na batériu úctyhodných 10 hodín.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Tenký iba 7.5 mm

  S tabletom získate všetko, čo máte radi na iPadu v neuveriteľne elegantnom a prenosnom prevedení. iPad má len 469/478 gramov (WiFi / LTE variant) a je 7,5 mm tenký, takže si ho môžete brať všade so sebou a presvedčí aj svojou odolnosťou hliníkového unibody tela .Takže si môžete vychutnať intuitívny operačný systém, skvelé aplikácie, vynikajúce výkon, alebo FaceTime hovory kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Kvalitné zabezpečenie

  Dajte zbohom klasickému spájanie bodov na obrazovke alebo ďalších bezpečnostných prvkov, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, ak niekto zistí kľúč k odomknutiu prístroja. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet najdokonalejším heslom, ktoré nám darovala samotná príroda. Jedná sa o čítačku odtlačkov prstov, kde môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Dve úžasné kamery

  Tablet je vybavený zadnou kamerou iSight so snímačom 8MP a objektívom so svetelnosťou f / 2.4, ktorá spoločne s výkonným procesorom umožňuje používať funkcie, ako sú panoráma, HDR, FullHD video, slo-mo spomalené video 120fps, časozberný videa, alebo napríklad režim samospúšte. Predná strana je vybavená FaceTime HD kamerou so snímačom 1.2MP af / 2.2, ktorá umožňuje dosahovať lepších výkonov pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácia alebo fotografie selfie vyzerať úplne neuveriteľne.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Rýchle pripojenie WiFi štandardu ac

  Zábava alebo práca na novom tabletu bude veľmi rýchla vďaka vysokej rýchlosti s pripojením WiFi štandardu 802.11ac, ktoré je podstatne rýchlejšia ako je tomu u štandardu 802.11n. Vďaka tomu vám sťahovanie filmov alebo streamovanie videa zaberú menej času a budete tak môcť si dopriať kvalitnú zábavu ďaleko skôr.

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  iOS 14 - Ešte lepší systém

  Intuitívnejšie, modernejšie a bezpečnejšie, to je nový operačný systém iOS 14. Vďaka vylepšeným aplikácií a novým funkciám vám iOS 14 pomôže vykonať viac práce oveľa pohodlnejšie. Od elegantného rozhranie, cez výkonný multitasking, až po rad užitočných vstavaných aplikácií, vám iOS 14 pomáha získať viac z vášho zariadenia. A čo ďalšie aplikácie? V App Store ich je pre iPad toľko, že určite nájdete skvelú aplikáciu na čokoľvek. 

  Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray

  Obsah balenia:

  Tablet
  Kompatibilné nabíjací adaptér
  Nabíjací a dátový kábel


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A9 1.8 GHz 
  Operačná pamäť 
  2 GB 
  Pevný disk 
  32 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
  Operačný systém 
  iOS 14.6 
  Rozhranie 
  Výbava 
  Webkamera, fotoaparát, WiFi, bluetooth 
  Farba 
  šedá 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  Rozmery
  169.5 × 240 × 7.5 (mm)
  Hmotnosť
  469 g

  Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi Space Gray je zaradený tiež v týchto kategóriách: