Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

19x

Notebook Dell Latitude 7280 Touch Matte Black - Intel Core i7 7600U 2.8 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 12.5 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

534,04 €
494,69 €Cena s DPH
408,83 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1265948
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 39 €
Dotykový displej
Notebook Dell Latitude 7280 Touch Matte Black
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

 

Malý dizajn, maximálna produktivita

Tento 12" pracovný notebook je našim najmenším a najľahším notebookom vôbec. Napriek tomu obsahuje funkcie potrebné pre prácu a zabezpečenie a dotykový displej s vysokým rozlíšením.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Upgradovaný pre mobilné dokonalosť

Mobilnejší, než kedy predtým: Vďaka 12,5palcovému HD displeju a voliteľnému dotykovému displeju FHD / FHD je tento notebook o 6% tenšie ako predchádzajúce verzie, váži len 1.2 kg, zaberá o 5% menej miesta a obsahuje klávesnicu vkladanú zospodu. Úspora miesta nebola nikdy jednoduchšie.

Prvotriedne materiály: Jednotný dizajn prináša čistý, hladký a výnimočne pevný exteriér. Povrchová úprava je tvorená náterom mäkkým na dotyk a voliteľným zadným krytom z tkaného uhlíkového vlákna.

Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Ohromujúci displej, ktorý vydrží zapnutý celý deň

Spoznajte rozdiel: Displej s voliteľným dotykovým ovládaním a optimalizovaným napájaním vám uľahčia zobrazenie a organizáciu vašej práce po celý deň.

Ohromujúca rozlíšenie: 12,5palcová obrazovka Full HD (1 920 x 1 080) s dotykovým displejom (podľa konfigurácie) E2E prináša sklo CORNING® Gorilla Glass 4 pre celodenné unikátne zobrazenie.

Celodenný výkon: Pracujte s istotou vďaka notebooku s celodennou výdržou batérie a vylepšeným prehliadačom a maximálnym časom pre prehrávanie videí

Maximálny výkon: Vybavený procesorom Intel 6. generácie radu U s veľmi nízkym napätím pre lepší výkon a PCLe SSD pre rýchlejšie prenosy dát.

Flexibilné možnosti dokovania

Dok Dell | WD15
Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným káblom DisplayPort cez USB typu C.

Dok Dell so stojanom na monitor | DS1000
Zjednodušte pracovný priestor vďaka integrovanému doku a stojana na monitor s prístupom k dvom monitorom s rozlíšením Full HD prostredníctvom pripojenia USB-C z notebooku Latitude.

Bezdrôtový dok Dell
Rozšírte svoje pracovisko bezdrôtovo vďaka technológii Intel® WiGig a pripojte notebook k viac monitorom a príslušenstvo.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

zabezpečený
Len spoločnosť Dell ponúka špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľnej dotykovej čítačky odtlačkov prstov a ochrany pred malwarom z jediného zdroja dodávané priamo s produktom. Navyše vďaka riešeniu Dell Data Protection | Protected Workspace budú vaše dáta v bezpečí na všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií, samošifrovacie diskov i verejných cloudových úložísk.

spravovateľný
Tento najlepšie spravovateľný notebook na svete umožňuje flexibilné a automatizované konfigurácia systému BIOS a systému prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite. S nami sú nasadenie, monitorovanie a aktualizácie všetkých zariadení Latitude ľahké.

spoľahlivý
Odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G, zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Máme všetko pre vaše podnikanie

ProSupport Plus
Získajte nepretržitý prioritný prístup k odbornej podpore s prediktívne analýzou (prostredníctvom technológie SupportAssist1) a ochranu pred poškodením pri páde, poliatiu, prepätiu a ďalšími typmi poškodenia.

ProDeploy Plus
Táto komplexná služba ponúka bezproblémové nasadenie novej technológie. Získate jediný kontaktný bod pre riadenie projektov, vrátane počiatočného plánovania, konfigurácia, migrácia dát a odovzdanie vedomostí.

Služba Accidental Damage Protection (Ochrana pred nehodou)
Užite si bezstarostné vlastníctvo a predchádzajte prestojom vďaka ochrane proti náhodným škodám spôsobeným pustením, poliatím, prepätím či rozbitím. Krytie tejto služby začína tam, kde končí bežná záruka, táto služba je ideálna pre vysoko rizikové prostredia a zamestnancov na cestách.

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Rozmery a hmotnosť

1. Výška varianty bez dotykového ovládania: 17,05 mm (0,67 ") | Výška varianty s dotykovým ovládaním: 17,3 mm (0,68") | 2. Šírka: 304,8mm / 12 "| 3. Hĺbka: 207,9mm (8,19 ")

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

Porty a sloty

1. Kombinovaný zvukový konektor | 2. SIM | 3. SD | 4. Port USB3.0 | 5. Port RJ45 | 6. Slot pre bezpečnostný zámok Nobel Wedge | 7. Napájanie | 8. Port USB Type-C | 9. HDMI | 10. USB 3.0 s funkciou PowerShare | 11. SC

Dell Latitude 7280 Touch Matte Black

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 7600U 2.80 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
12.5" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
305 × 17 × 208 (mm)
Hmotnosť
1.2 kg