ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

20x

Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient - AMD E2 9000 1.8 GHz, 8 GB, 1000 GB HDD, AMD Radeon R2, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

352,27 €
338,17 €Cena s DPH
279,48 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:ASUS
Kód:1262738
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 14 €
Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient
Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient - Fotka 1/4Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient - Fotka 2/4Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient - Fotka 3/4Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient - Fotka 4/4
Fotografia má ilustratívny charakter.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

 

Pre prácu aj zábavu

Notebook ASUS X540 využíva procesory Intel, ktoré sú zárukou špičkového výkonu. Model X540 je vybavený integrovanou grafikou AMD R4 graphic, pokročilým integrovaným radičom pamäte, operačnou pamäťou RAM a operačným systémom Windows 10, predstavuje preto ideálnu výpočtovej platformu pre každodenné využitie.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Rýchlejšie a jednoduchšie pripojenie

Model X540 ponúka aj tradičné konektory USB 3.0 a USB 2.0, ktoré zaisťujú kompatibilitu so všetkými vašimi USB zariadeniami. X540 disponuje tiež ďalšími možnosťami pripojenia, vrátane HDMI pre pripojenie externých monitorov, čítačky kariet 3 v 1 (SD / SDHC / SDXC) (podľa konfigurácie).

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Dokonalý zvuk, vyladený odborníkmi

Technológia SonicMaster využíva špeciálny hardvér a softvér, vďaka ktorým poskytuje ten najlepší zvuk, akého možno u notebooku dosiahnuť. Profesionálne kodek je zárukou precízneho zvuku, optimalizovaný zosilňovač zaisťuje vyššiu hlasitosti a väčšie reproduktory a rezonančný komory ponúkajú plný zvuk s výraznou basovou zložkou. Dodatočné spracovanie signálu umožňuje vyladiť hardware, filtrovať rušenie a zvýšiť celkovú čistotu zvuku. Rad X vám ponúka zvuk, aký nemá u podobných zariadení konkurenciu.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Dômyselná konštrukcia reproduktorov zaisťujúci lepší zvuk

Model X540 využíva kruhové reproduktory, ktoré zvyšujú objemovú využiteľnosť dostupného priestoru v konštrukcii notebooku a zaisťujú tak lepšiu reprodukciu nízkych frekvencií a nižšie šum. Extra veľké rezonančné komory o objeme 19,4 cm sú zárukou hlbokých basov a excelentný čistoty zvuku.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Optimálne vyladenie zvuku pomocou nástroja AudioWizard

Aby ste mohli vyladiť zvuk presne podľa svojich predstáv, nástroj ASUS AudioWizard ponúka 5 voliteľných režimov. Režim Hudba zaisťuje pôsobivý zvuk pri prehrávaní vašich obľúbených skladieb a režim Film prináša zvuk s kvalitou ako v kine. Režim Záznam poskytuje dynamické a krištáľovo čisté nahrávky, zatiaľ čo režim Hra vnáša novú úroveň zábavy do vašich obľúbených hier. Zásluhou režime Hovorené slovo potom bude reprodukovaná reč čistá a zrozumiteľná.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Elegantný dizajn. Ľahké prevedenie.

ASUS X540 zaujme pevným a veľmi ľahkým telom s hmotnosťou iba 1,9 kg - vždy a všade ho tak môžete mať so sebou. Prémiový brúsený povrch zaslúžene púta pozornosť okolia a pomôže vám vyniknúť.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Vychutnajte si svet plný farieb s technológiou ASUS Splendid

O dokonalú obrazovú čistotu sa stará technológia ASUS Splendid, ktorá upravuje teplotu farieb a poskytuje bohatšie a sýtejšie farby. Ponúka štyri režimy pre optimalizáciu zobrazenia, ktoré možno aktivovať jediným kliknutím. Režim živých farieb optimalizuje kontrast pre prezeranie fotografií alebo sledovanie videí a filmov. Režim pre ochranu zraku znižuje úrovne vyžarovaného modrého svetla a je ideálny pre dlhodobé čítanie. Normálny režim bol vyladený pre každodenné úlohy a manuálny režim je určený na pokročilému nastavovanie farieb.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Chráňte svoj zrak pomocou režimu ASUS Eye Care

Väčšina LED panelov vyžaruje modré svetlo, ktoré je hlavnou príčinou makulárnej degenerácie a problémov so sietnicou. Režim ASUS Eye Care účinne znižuje úroveň vyžarovaného modrého svetla až o 33%. Zaručuje tak pohodlné čítanie a umožňuje predchádzať únave očí či iným zdravotným ťažkostiam.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

 

Ergonomická klávesnica

Modely radu X vybavené klávesnicou Chiclet plnej veľkosti umožňujú maximálne pohodlné písanie. Vylepšená zadná časť zaisťuje veľmi istý chod klávesov so zdvihom 1,8 mm, ktorý je zárukou presného písanie.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Intuitívne ovládanie pomocou technológie ASUS Smart Gesture

Technológia ASUS Smart Gesture využíva múdru optimalizáciu hardvéru a softvéru tak, aby bolo zaistené presné ovládanie. Zavedením výrobných metód uplatňovaných pri výrobe dotykových displejov pre smartphony bolo možné vytvoriť citlivý touchpad, ktorý umožňuje bez problémov používať gestá na priblíženie a oddialenie alebo ľahko prezerať obrázky a webové stránky.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

Nízke teploty i pri dlhodobom používaní

Séria X sa vyznačuje jedinečnou vnútornou konštrukciou a technológiou ASUS IceCool, ktoré eliminujú problémy s nadmerným zahrievaním opierky dlaní. Teplota povrchu opierky dlaní sa preto pohybuje v rozmedzí 28 ° C až 35 ° C, čo je výrazne menej ako teplota ľudského tela. V rámci tohto exkluzívneho vnútorného usporiadania sú komponenty produkujúce teplo umiestnené ďalej od užívateľa, čo v kombinácii s mimoriadne účinným chladením využívajúcim teplovodivá trubice a ventilačné otvory zaisťuje pohodlie aj pri dlhodobom používaní.

ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
AMD E2-9000 1.8 GHz Stoney Ridge 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
1000 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
AMD Radeon R2 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
strieborná 

Notebook ASUS VivoBook 15 X540BA Silver Gradient je zaradený tiež v týchto kategóriách: