Fujitsu Esprimo C910-L USD

35x

Počítač Fujitsu Esprimo C910-L USD - Intel Core i5 3470 3.2 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, DVD-ROM, Intel HD Graphics 2500, Windows 10 Home

154,39 €Cena s DPH
127,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Fujitsu
Kód:1257394
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Počítač Fujitsu Esprimo C910-L USD
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Fujitsu Esprimo C910-L USD

   

  Kombinuje životnosť s maximálnou spoľahlivosťou

  Počítač FUJITSU ESPRIMO C910-L má kompaktný skriňa, preto je ideálnym počítačom do prostredia s obmedzeným priestorom. Vďaka rozšírenej podpore ovládačov systému Windows  je tento počítač vhodný pre dlhodobé projekty a produkty s predĺženým životným cyklom. Premyslená koncepcia produktu zaisťuje spoľahlivú nepretržitú prevádzku s minimálnym počtom výpadkov. Technológia Intel vPro znižuje celkové náklady na vlastníctvo (TCO). Široká škála rozhranie umožňuje prepojenie s celým radom externých zariadení. Integrovaný napájací zdroj s účinnosťou 90% znižuje účty za elektrinu. Funkcia EraseDisk zaisťuje bezpečné vymazanie dát pri likvidácii počítača.

  Fujitsu Esprimo C910-L USD

  Dlhý životný cyklus

  Hardvérová kontinuita a dostupnosť pre potreby dlhodobých projektov. Podpora ovládačov systému Microsoft Windows predlžuje životný cyklus. Rozšírené scenáre využitia n ejvyšší spoľahlivosť počítača a rozšírené možnosti. Vybrané komponenty sú optimalizované na 24hodinnový prevádzku a počítač podporuje rozšírené pracovné teploty až do 40 ° C.

  Kompaktné prevedenie

  Ideálne do prostredia s obmedzeným priestorom objem iba 7,4 litra, integrovaný napájací zdroj s vysokou účinnosťou, tradičné rozhranie a napájané sériové porty - možno ich umiestniť horizontálne aj vertikálne. Zelená technológia - Príspevok spoločnosti Fujitsu na ochranu a rozvoj životného prostredia. Základná doska bez halogénov, energeticky vysoko účinný napájací zdroj a premyslená koncepcia produktu podporujúce stabilný životný cyklus. Správa systému počítača v komplexných infraštruktúrach IT. Technológia Intel vPro (podľa typu procesora) v kombinácii so sadou správy DeskView.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 3470 3.2 GHz Ivy Bridge 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-ROM 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 2500 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, DVI, 2xCOM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini PC