Lenovo ThinkPad T560

206x

Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Intel Core i5 6200U 2.3 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 15.6 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

363,16 €Cena s DPH
300,13 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1254388
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad T560
  Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad T560

   

  VEĽMI MOBILNÉ 15,6 "NOTEBOOK PRIPRAVENÝ PRE VAŠE PODNIKANIE.

  Nový štandard veľmi mobilných notebookov. Tenší a ľahší ako predchádzajúca generácia, navyše má k dispozícii nové funkcie pre navýšenie produktivity podnikania. Model T560 je možné voliteľne osadiť voliteľným úložiskom a samostatnou grafickou kartou. Zároveň sa môže pochváliť ohromujúcim zvukom a extrémne dlhou výdržou batérie, ktorá prevyšuje dobu trvania väčšiny medzinárodných letov.

  Procesory Intel Core šiestej generácie

  Počítač môžete vybaviť až 32GB operačnej pamäte (podľa konfigurácie). Ani pri používaní niekoľkých náročných programov naraz vášmu počítaču nedôjde dych.

  Lenovo ThinkPad T560

  Až Windows 10 Pro

  Systém Windows 10 Pro je navrhnutý priamo pre vás a vaše podnikanie. Umožňuje vám bezpečne vykonávať úžasné veci naprieč vašimi zariadeniami - s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Veľmi ľahko sa používa a navyše je finančne dostupný. Od samého začiatku vám pomôže zvládnuť viac.

  Technológia Intel vPro

  Prevádzajte jednoduchšiu správu na firemnej úrovni s nízkymi nákladmi. Spravujte, chráňte, opravte alebo vyhľadajte svoje firemné notebooky z ktoréhokoľvek miesta na svete.

  Lenovo ThinkPad T560

  Technológia Power Bridge

  Kombináciou internej batérie s externou batériou vymeniteľnou za chodu prináša technológie Power Bridge vysokú flexibilitu a maximálnu výdrž batérie. S prídavnou cestovné batériou, ktorú možno vymeniť za chodu, bez toho aby ste museli notebook vypínať, môžete dosiahnuť intervalov medzi nabíjaniami.

  Dlhá výdrž batérie

  Tento notebook s hmotnosťou od 1,7 kg a hrúbkou len 21 mm je mimoriadne ľahko prenosný, čo ocenia najmä používatelia na cestách. Dlhá výdrž batérie umožňuje používanie bez nutnosti častého nabíjania.

  Lenovo ThinkPad T560

  Zabezpečenie na firemné úrovni

  Tento notebook je vybavený čítačkou odtlačku prsta, takže vám umožní prihlasovanie pomocou biometrických údajov - miesto zadávanie hesla tak bude stačiť slabý dotyk prsta. Funkcie zabezpečenia Intel a možnosti technológie vPro zvyšujú ochranu a uľahčujú správu pri vykonávaní aktualizácií. Čip Trusted Platform Module (TPM) navyše ešte ďalej šifruje všetky vaše dôležité dáta.

  Testovanie podľa armádnych špecifikácií

  Testovanie podľa armádnych špecifikácií potvrdzuje odolnosť, spoľahlivosť a kvalitu tohto notebooku podľa ôsmich rôznych parametrov.

  Lenovo ThinkPad T560

  Technológia WiDi

  Umožňuje bezdrôtové odosielanie filmov, fotografií, prezentácií a iného obsahu z notebooku do HDTV.

  Rýchly prenos dát

  Rozhranie USB 3.0, ktoré je až 10-krát rýchlejší ako predchádzajúce USB technológie, umožňuje rýchly prenos dát medzi notebookom a ostatnými zariadeniami. Navyše je spätne kompatibilný s rozhraním USB 2.0.

  Lenovo ThinkPad T560

  Integrovaná 720p HD webkamera a dva mikrofóny s funkciou potlačenia šumu

  S notebookom môžete vykonávať webové konferencie v špičkovej kvalite. Webkamera 720p HD so širokým pozorovacím uhlom, vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení a funkciou sledovania tváre umožňuje spolu s dvojicou mikrofónov s funkciou potlačenia šumu ľahko vykonávať súkromné aj konferenčné hovory cez VoIP. Praktická multimediálne tlačidlá navyše ponúka jednoduchý a rýchly prístup k ovládacím prvkom mikrofónu, reproduktora a webkamery.

  Stereo reproduktory s technológiou Dolby Home Theater

  Prostredníctvom vstavaných stereo reproduktorov si môžete vychutnať pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. S notebookom ThinkPad sa teraz môžete obklopiť kvalitným zvukom s veľkým množstvom detailov ako v kine a zažiť bezprostrednosť živého vystúpenia.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6200U 2.3 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  15.6" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  380.6 × 22.4 × 258.2 (mm)
  Hmotnosť
  2.35 kg