Apple iPhone 8 64GB Silver

21x

Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Silver - Apple A11 Bionic 2.39 GHz, 2 GB, 64 GB, 4.7 ", 1334 x 750 px, Dotykový, Apple iOS 15.4.1, 1xLightning, 148 g, 1821 mAh

274,9 €
202,02 €Cena s DPH
166,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1252163
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 72 €
Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Silver
Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Silver - Fotka 1/3Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Silver - Fotka 2/3Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Silver - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.
Na výber 17 variant
202,02 € až 323,48 €

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Apple iPhone 8 64GB Silver


Obľúbený iPhone 8

Phone 8 má elegantný sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejšie foťák na svete v novom. Veľmi šikovný a výkonný čip. Pohodlné bezdrôtové nabíjanie. A nevídané možnosti rozšírenej reality. iPhone 8 predstavuje pokročilú generáciu iPhonu.

Design

Ako sa nám podarilo skonštruovať iPhone z odolného skla, ktoré umožňuje bezdrôtové nabíjanie? Vyvinuli sme úplne nové sklo a vystužili ho konštrukciou z laserom zvárané ocele a pruhom z leteckého hliníka. Vďaka mikrónovej presnosti výroby je navyše iPhone 8 odolný proti vode.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Doteraz najodolnejší sklo na smartphonu, vpredu aj vzadu. Farebne zladený pruh z leteckého hliníka. Novo vo vesmírne šedom, striebornom a zlatom prevedení.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Odolný proti poliatiu, vode i prachu

iPhone 8 je mikroskopicky presne konštruovaný tak, aby bol odolný proti vode, poliatiu a prachu.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Predné a zadné sklenená plocha má o 50 percent hlbšie tvrdenou vrstvu. Zvnútra telefón spevňuje konštrukcie z ocele a po obvode pruh z leteckého hliníka radu 7000. oleofóbny povrchová úprava umožňuje ľahko stierať šmuhy a odtlačky prstov.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Hlasnejšie a dynamickejšie stereo reproduktory

iPhone 8 má prestavané stereo reproduktory, ktoré sú až o 25 percent hlasnejšie a majú hlbšie basy, takže si môžeš muziku, videa i hlasné hovory dať na plné pecky.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Touch ID ti umožní používať odtlačok prsta ako bezpečné heslo. Priložením prsta odomkneš telefón a prihlásiš sa k množstvu aplikácií, čo denne používaš.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Retina HD displej

Ako sme dosiahli, že displej lepšie reaguje na okolité prostredie? Použili sme technológiu rozpoznávania svetelných podmienok a širokého farebného spektra. Takže všetko na obrazovke vyzerá ešte prirodzenejšie. Retina HD displej je ešte pôsobivejšie než predtým. Má True Tone, široký farebný gamut a 3D Touch.

Apple iPhone 8 64GB Silver

True Tone

Príjemnejšie pre oči. Technológia True Tone používa vyspelý štvorkanálový snímač okolitého osvetlenia, ktorý v závislosti na farebnej teplote svetla okolo teba jemne upravuje vyváženie bielej na displeji. Preto obrázky vyzerajú ako vytlačené na papieri a nebudeš z nich mať tak unavené oči.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Smartphone s najvernejším podaním farieb

Fotky, filmy, hry aj spravodajstvo ťa na displeji s vysokým kontrastom a živými farbami úplne pohltí. A vďaka širokému farebnému gamutu a najvernejšiemu podanie farieb je obraz rovnako pôsobivý ako reálna scéna.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Vďaka dvoudoménovým pixelom je obraz vidieť perfektne skoro zo všetkých uhlov

Apple iPhone 8 64GB Silver

Fotoaparáty

Ako vylepšiť najobľúbenejšie fotoaparát na svete? Novým snímačom a čipom A11 Bionic. iPhone 8 ľahko a automaticky zvláda aj pokročilé fotografické techniky. Takže sa teraz peknými fotkami a filmy môže blysnúť každý. Navyše sú jeho fotoaparáty navrhnuté pre ešte pôsobivejšie rozšírenú realitu. Šesťčlenný širokouhlý objektív iPhonu 8 je rovnaký ako na iPhone 8 Plus - má clonu ƒ / 1,8, optickú stabilizáciu obrazu a väčší, rýchlejší 12MP snímač.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Vyspelejšie ISP

Automaticky parádny fotky. Inteligentné obrazový signálový procesor vyvinutý spoločnosťou Apple rozpoznáva objekty, ľudí, pohyb a svetelné podmienky v scéne. A začne fotku optimalizovať, ešte než stlačíš spúšť. Podporuje vyspelé spracovávanie pixelov, široký farebný rozsah, rýchlejšie automatické zaostrovanie a lepšiu HDR pre fotky

Apple iPhone 8 64GB Silver

Portrétne režim

Ešte krajší efekt hĺbky ostrosti. Portrétne režim je teraz ešte lepší. Má ostrejšie detaily a prirodzenejšie rozostrenie pozadia, dosahuje lepšie výsledky pri slabom svetle a pracuje aj s bleskom.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Efekt štúdiových svetiel v reálnom čase. Na základe obsiahleho štúdia portrétne fotografie sme vyvinuli funkciu portrétneho nasvietenie, ktorá stavia portrétne režim do úplne nového svetla. Čip A11 Bionic a nový obrazový signálový procesor používajú rozpoznávanie tváre a hĺbkové mapy k vytvoreniu portrétov s dramatickými tieňmi, bodovými svetlami a ďalšími efektmi.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Predné foťák

Zaostrite na seba. 7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashom, širokým farebným rozsahom, vyspelou technológiou tvorby pixelov a automatickou stabilizáciou obrazu. Pre výnimočná selfíčka.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Fantastické fotky ide iPhonom 8 robiť ešte ľahšie, od zachytenia záberu až po finálnu úpravu. A nová kompresná technológia HEIF umožňuje robiť fotky v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti. Tak neváhaj a foť.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Efekty pre Live Photos a nové filtre

Urob z Live Photo zábavnou videosmyčku. Nechaj záber, nech sa prehráva tam a späť. Vyber efekt dlhé expozície, a zo snímky ohňostroje tich vznikne vejár farebných čiar na oblohe. Alebo použi nové filtre pre prirodzenejšie odtiene pleti a klasický vzhľad portrétov.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Pomalý blesk spája nižšiu rýchlosť uzávierky s krátkym intervalom blesku. Hodí sa pri slabom svetle, keď chceš mať jasnejšie nasvietené popredia a zároveň dobre exponované pozadie. Čtyřdiodový True Tone blesk navyše osvetľuje scénu až o 40 percent rovnomernejšie, a tým eliminuje presvetlené oblasti.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Videá, ktorá si zaslúži veľké plátno

Nech študuješ filmovú školu, natáčaš profesionálne, alebo nadšene dokumentuješ pokroky svojich detí, iPhonom 8 natočíš mimoriadnej zábery. Enkodér videa od spoločnosti Apple dosahuje optimálnu kvalitu obrazu jeho spracovaním v reálnom čase. A vďaka kompresii HEVC sa video uloží v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Stabilnejšie videá

Vyspelá stabilizácia videa vyrovnáva všetky natáčané zábery pomocou nového, väčšieho snímača a výkonného obrazového signálového procesora. A optická stabilizácia obrazu potláča pohybové rozmazanie a chvenie ruky vo videách natáčaných pri slabom svetle. Takže tvoje zábery budú stabilné, aj keď nemáš pokojnú ruku.

Apple iPhone 8 64GB Silver

A11 Bionic - nevídaný výkon

Môže byť čip výkonný a šikovný zároveň? V iPhonu 8 a iPhonu X áno. A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najchytrejší čip vo smartphonu.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Šesťjadrový A11 Bionic sa 4,3 miliardy tranzistorov má štyri úsporná jadrá, ktoré sú až o 70 percent rýchlejší ako v čipe A10 Fusion, a dve výkonnostné jadrá, ktorá sú rýchlejšie až o 25 percent. A keď potrebuješ naozaj extrémny výkon, CPU spoja sily všetkých šiestich dohromady.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Úspornosť sama

A11 Bionic využíva svoj obrovský výkon chytro - rozdeľuje úlohy medzi výkonnostný a úsporná jadra. Veci, ktoré robíš najčastejšie, ako je písanie správ alebo prehliadanie webu, odsýpají. A pritom spotrebúvajú menej energie.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Vďaka čipu A11 Bionic sú AR hry a aplikácie ešte oveľa plynulejšie a realistickejšie.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Čip robený pre Metal 2 a Core ML

Metal 2 je grafický framework Apple, s ktorým vývojári môžu vytvárať hry v kvalite porovnateľnej s hernými konzolami. A Core ML im umožňuje integrovať do aplikácií strojové učenie. GPU v čipe A11 Bionic je pre tieto nové, pútavé 3D hry a AR zážitky optimalizovaný.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Bezdrôtové nabíjanie

Ako sme vyvinuli iPhone, ktorý môže fungovať úplne bez drôtov? K technológiám, ako sú bezdrôtové slúchadlá a vyspelé bezdrôtové siete, sme pridali jednoduché bezdrôtové nabíjanie. Pod sklenenou zadnou stranou je účinný nabíjací systém, takže iPhone stačí položiť na podložku a hneď sa začne nabíjať.

Apple iPhone 8 64GB Silver

Chceli sme, aby sa iPhone 8 dal pohodlne nabíjať kdekoľvek. Preto sme ho navrhli tak, aby podporoval Qi bezdrôtové nabíjačky, ktoré sú bežne v hoteloch, kaviarňach, na letiskách alebo v autách. Spoločnosti Belkin a Mophie pre iPhone 8 vyvinuli aj dve nové bezdrôtové nabíjačky.

Apple iPhone 8 64GB Silver

 

Obsah balenia:

  • mobilný telefón
  • nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A11 Bionic 2.39 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Vnútorná pamäť 
64 GB
Displej 
4.7" LCD s rozlíšením 1334 x 750 
Operačný systém 
iOS 15.4.1 
Rozhranie 
Lightning 
Výbava 
4G (LTE), Bluetooth, NFC, GPS, Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Wifi, Bezdrôtové nabíjanie 
Farba 
strieborná 
Typ karty SIM 
nanoSIM 
Hmotnosť 
148 g
Typ karty 
nepodporuje paměťové karty 
Rozlíšenie videa 
UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
Rozlíšenie fotiek 
12 Mpx
Batérie 
Li-Ion 1821 mAh 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
67.3 × 138.4 × 7.3 (mm)
Hmotnosť
148 g