Dell Latitude E6530

93x

Notebook Dell Latitude E6530 - Intel Core i5 3340M 2.7 GHz, 4 GB, 250 GB SSD, DVD-RW, nVidia Quadro NVS5200M, 15.6 palců 1600 x 900 px, Windows 7 Professional

309,15 €Cena s DPH
255,5 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad skladem 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Dell
Kód:1251229
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Notebook Dell Latitude E6530
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Latitude E6530

   

  Inšpirovaný vzhľad

  Návrh notebookov Latitude E 6530 neplní len estetickú funkciu, ale tiež odoláva namáhaniu pri celodennom používaní. Nové notebooky Latitude E 6530 s prvotriednou konštrukciou z horčíkovej zliatiny, lakom s predĺženou trvanlivosťou a robustnými kovovými závesy sú odolnejšie ako kedykoľvek predtým. Precízne vykonaná klávesnica, ktorá ponúka vyššiu odolnosť klávesov a voliteľné podsvietenie, zaisťuje pohodlnejšiu prácu. Plavte sály vo veľkom štýle s naším elegantnejším, tenším profilom. Jeho vznik bol inšpirovaný ohlasmi tisícov užívateľov, ako ste vy sami.

  Dell Latitude E6530

  Celodenné mobilný prevádzka

  Zoznámte sa s notebookom, ktorý s vami vydrží celý pracovný deň. Dosiahnite až niekoľkých hodín výdrže batérie (v závislosti na konfigurácii a používanie) v kombinácii so štandardnou 9-článkovou batériou, vysokokapacitné prídavnou batériou a exkluzívnym softvérom Dell ControlPointTM. Zaistite si pripojenie kedykoľvek a kdekoľvek s programom Dell Control Point Connection Manager, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché bezdrôtové pripojenie s podporou existujúcich i novo vznikajúcich bezdrôtových technológií (Wi-Fi, Bluetooth 2.1, WiMAX, vysoko výkonná technológia Wireless-N).

  Dell Latitude E6530

  Pokoj v duši

  Spite pokojne s vedomím, že notebooky Dell Latitude - rovnako ako vaše firemné dáta - sú v bezpečí a chránené kdekoľvek na svete. Spoločnosť Dell ponúka širokú škálu možností zabezpečenia notebookov a ochrany dát, ktoré možno ľahko integrovať do vašej existujúcej infraštruktúry, vrátane týchto možností:

  • Bezpečná správa oprávnenia Dell ControlVaultTM
  • Multifaktorovej overovanie prostredníctvom integrovanej bezkontaktnej čítačky čipových kariet, čipu Trusted Platform Module v1.2 a voliteľné biometrické čítačky odtlačkov prstov;
  • Technológia diskov SSD (Solid State Drive) pre lepšiu ochranu dát (podľa konfigurácie)


  Dell Latitude E6530

  Úplná kontrola nákladov na vlastníctvo

  Notebooky Latitude pre bežné použitie môže vzdialene spravovať jeden pracovník technickej podpory z ktoréhokoľvek miesta na svete. Nástroje pre správu diskových obrazov a systémov, ako Dell ImageDirect a Dell Client Manager vám pomôžu zjednodušiť správu systémov a umožní pracovníkom IT sústrediť sa na strategické podnikové úlohy.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 3340M 2.7 GHz Ivy Bridge 
  Operační paměť 
  4 GB DDR3 
  Pevný disk 
  250 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro NVS5200M 1024 MB 
  Displej 
  15.6" LCD HD+ s rozlišením 1 600 x 900 - matný 
  Operační systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhraní 
  2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  WiFi, čtečka karet, numerická klávesnice 
  Barva 
  šedá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení