Lenovo ThinkPad T420

61x

Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Intel Core i5 2540M 2.6 GHz, 4 GB, 320 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 3000, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 7 Professional

210,1 €Cena s DPH
173,64 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc skladem 1 ks
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:Lenovo
Kód:1249872
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 měsíců
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad T420
  Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T420 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad T420

   

  Pracovné Lenovo ThinkPad

  Vyberáte si starostlivo len tie najlepšie spolupracovníkmi? Aplikujte rovnaké nároky tiež pri výbere vašich pracovných nástrojov - notebookov. Modely ThinkPad spĺňajú tie najvyššie nároky na spoľahlivosť, zabezpečenie, inovatívne technológie aj ekológii. Vďaka ich veľkosti a nízkej hmotnosti sú zároveň aj vysoko mobilné, čo z nich robí ideálne pracovný nástroj pre podnikanie v kancelárii i na cestách.

  Lenovo ThinkPad T420

  Maximálny výkon

  Notebook ThinkPad T420 ponúka funkcie pre špičkový výkon, ktorý je nevyhnutný pre každého profesionálneho podnikateľa. Windows 7 Professional, Procesory Intel Core druhej generácie zvyšujú výkon až o 20%, grafická karta Intel HD Graphics je až dvakrát výkonnejší, než predchádzajúce generácie a technológie Lenovo RapidDrive SSD (podľa konfigurácie) zabezpečuje podstatne rýchlejšie spúšťanie a vypínanie systému a rýchlejší beh aplikácií. Model T420 ďalej ponúka vylepšený a rýchlejší BIOS, maximálne využitie systémových ovládačov, dlhšiu výdrž batérie, technológiu Intel vPro a veľa ďalších neoceniteľných funkcií. Jeho výkon preto úplne po práve nazývame "nekompromisný".

  Lenovo ThinkPad T420

  Výpočtová komfort

  Každý profesionál na cestách určite ocenia skladné rozmery, nízku hmotnosť a prepracovanú, ergonomickú klávesnicu, ktorá je po práve označovaná za najlepšie vo svojej triede. Ponúka tiež skvelé funkcie pre webové konferencie a to vďaka HD webkamere 720p a pokročilé funkciu pre potlačenie ruchu prostredie a zvukov stlačení klávesnice. Váš komfort zaisťuje tiež množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré chránia vaše cenné dáta. Notebooky ThinkPad sú veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu a spĺňajú vysoké štandardy v rámci vojenského testovanie odolnosti. Zároveň ponúkajú vysokú úroveň bezpečia pre vaše dáta a to vďaka technológii šifrovanie dát na disku, podpore riadenia počítača na diaľku, Trusted Platform Module alebo Lenovo Hardware Password Manager. Zvýšte efektivitu vášho času, stráveného pri počítači, a využite vlastností, ako je extra vysoká výdrž (s externou batériou) či Instant Resume pre permanentné pripojenie aj v móde spánku.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 2540M 2.6 GHz Sandy Bridge 
  Operační paměť 
  4 GB DDR3 
  Pevný disk 
  320 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 3000 
  Displej 
  14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
  Operační systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhraní 
  4xUSB 2.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
  Barva 
  černá 
  B-kategorie
  může obsahovat drobné kosmetické nedostatky nebo částečné funkční omezení