Apple iPad 4 16GB WiFi White

24x

Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi White - Apple A6X 1.4 GHz, 1 GB, 16 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iOS 10.3.4, Bluetooth

141,3 €
100,81 €Cena s DPH
83,31 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Apple
Kód:1248445
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • B-kategória
  • - 40 €
Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi White
Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi White - Fotka 1/2Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi White - Fotka 2/2
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Funkcie aplikácií z AppStore môžu byť obmedzené. Ideálne na surfovanie na internete, prácu s emailami a využitie predinštalovaných aplikácií. Vhodné pre užívateľov s už existujúcim Apple účtom (viac informácií na podpora@gigacomputer.cz)

Apple iPad 4 16GB WiFi White

 

Oslnivý nový Apple iPad štvrtej generácie

Hľadáte najvhodnejší mobilný prístroj na zábavu, prácu alebo len na skrátenie dlhej chvíle? Veľmi dobrou voľbou môže byť nový tablet od spoločnosti Apple, ktorá je výrobou mobilných prístrojov veľmi známa takmer po celom svete. Štvrtá generácia tabletu má v sebe zabudovaný výkonný procesor, veľmi kvalitný Retina displej dvojicu kamier a prítomné je aj bezdrôtové pripojenie WiFi. Uvedené komponenty spolu veľmi efektívne spolupracujú a umožnia Vám prežiť naozaj nezabudnuteľné okamihy, alebo pracovať efektívnejšie, než by ste mysleli.

Apple iPad 4 16GB WiFi White

Všetko uvidíte novými očami s Retina displejom

Všetka činnosť sa vykonáva pomocou dotykového displeja, a preto si dala spoločnosť Apple pri výrobe tohto modelu obzvlášť záležať. Použitý Retina displej má klasickú uhlopriečku 9,7 palcov ale čo je najdôležitejšie je obrovské rozlíšenie 2048 x 1548 bodov, ktoré vytvoria kvalitný obraz bez viditeľných pixelov. Pixely sú pri sebe tak blízko, že ich normálny ľudský zrak od seba neodlíši a vďaka tomu sú obrázky, texty aj hry veľmi ostré a plné detailov. Použiť bol IPS panel podsvietený LED technológiou, vďaka tomu bude možné sledovať displej aj z väčšieho uhla bez veľkej straty farieb a farby budú veľmi živé aj verné originálu. Displej je vybavený oleofóbnou povrchovou úpravou, aby užívateľ na ňom nenechával ľahko odtlačky prstov.


Apple iPad 4 16GB WiFi White

Dvojnásobne rýchlejší procesor a grafická karta

Oproti tabletu iPad tretej generácie bol u tohto modelu použitý zatiaľ najvýkonnejší mobilný čip A6X, ktorý podáva až dvakrát vyšší procesorový aj grafický výkon ako jeho predchodca s označením A5X. Vysoká rýchlosť čipu spôsobuje, že sa aplikácie spúšťajú, reagujú aj bežia rýchlejšie, než tomu bolo pri predchádzajúcich modeloch. Výkon ocenia aj herní nadšenci hrajúci aj náročné hry plynule a veľmi reálne.

Apple iPad 4 16GB WiFi White

Aplikácia pre všetkých a pre všetko

Hneď po rozbalení prístroja v ňom nájdete veľké množstvo aplikácií, ktoré môžete využiť napríklad na natáčanie vo FullHD rozlíšení, prezerať videá na internete a sledovať filmy, čítať knihy alebo časopisy, alebo si vybaviť emaily. Pokiaľ by ste nenašli program pre Vašu prácu alebo zábavu, môžete sa pozrieť do App Storu, kde nájdete viac ako 300 tisíc aplikácií, ktoré sú veľmi dobre prispôsobené pre zariadenia iPad.

Apple iPad 4 16GB WiFi White

Zabudované vyspelé WiFi

V prístroji je už zabudovaný nový bezdrôtový WiFi adaptér, ktorým sa až dvakrát rýchlejšie pripojíte k 2,4 GHz aj 5 GHz pracovným alebo domácim bezdrôtovým sieťam. Prístroj podporuje združovanie kanálov, ktorým môžete dosiahnuť rýchlosť sťahovania až 150Mb/s. každodenné surfovanie po internete alebo sťahovanie dát budú oveľa plynulejšie a rýchlejšie.


Apple iPad 4 16GB WiFi White


Bezdrôtová multimediálna domácnosť

Využite pokrokové technológie AirPlay pomocou, ktorou budete môcť streamovať hudbu, fotky aj videá z Vášho iPadu do najrôznejších domácich prístrojov s bezdrôtovým pripojením a touto zabudovanou funkciou. Prenos prebieha bezdrôtovo pomocou WiFi siete a streamovať tá môžete film pustený na mobilnom prístroji, na veľkú plochu obrazovky, prenášať hudbu do reproduktorov alebo napríklad aj tlačiť na kompatibilnej tlačiarni. Jediný klik Vás bude deliť od rozoznania Vašej domácnosti obľúbenou hudbou, vytvorenie filmového večera alebo prezentáciu fotografií.

Apple iPad 4 16GB WiFi White

Kamery FaceTime a iSight

Na tablete sa nachádza dvojica kamier, ktoré slúžia na nahrávanie videa, videohovory alebo fotografovanie. Na prednej strane nad obrazovkou sa nachádza 1,2 MP kamera FaceTime HD, ktorá slúži primárne na videohovory a druhotne na fotografovanie autoportrétov alebo natáčanie HD 720p videa. Druhá kamera iSight na zadnej strane dokáže snímať fotografie v rozlíšení až 5MP a natáčať videá vo FullHD rozlíšení 1080p. Obe kamery dokážu rozpoznať tváre (iSight až 10 tvárí), na snímanej ploche a vďaka tomu bude zaostrenie aj expozícia optimálne vyvážené. Podarí sa Vám tým oveľa lepšie zachytiť atmosféru snímanej scény.

Apple iPad 4 16GB WiFi White

 

Kľúčové vlastnosti

O výpočty a rýchle spracovanie dát sa stará dvojjadrový mobilný čip A6X so štvorjadrovou grafikou . Zobrazenie vykoná 9,7" IPS multidotykový Retina displej s LED podsvietením, rozlíšením 2048 x 1536 bodov a oleofóbnou povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. Dáta sa ukladajú na veľkú 16GB internú pamäť. Medzi prítomné snímače patrí trojosý gyroskop, akcelerometer a snímač okolitého osvetlenia. môžete určiť pomocou digitálneho kompasu.Pre bezdrôtové prepojenie nechýba WiFi rozhranie.Nový konektor Lightning, ktorý nie je kompatibilný s klasickým starším 30pinovým konektorom (pre spojenie nutné využiť redukciu predávanú zvlášť).Prepredinštalovaný obľúbený operačný systém iOS 10 s integrovanou funkciou iCloud .

Obsah balenia:
Tablet
Kompatibilný nabíjací adaptér
Nabíjací a dátový kábel

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A6X 1.4 GHz 
Operačná pamäť 
1 GB 
Pevný disk 
16 GB 
Displej 
9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
Operačný systém 
iOS 10.3.4 
Rozhranie 
1xLightning, 1x Jack 3,5mm 
Výbava 
Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Bluetooth, WiFi 
Farba 
biela 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
185 × 241 × 9.4 (mm)
Hmotnosť
670 g

Tablet Apple iPad 4 16GB WiFi White je zaradený tiež v týchto kategóriách: