23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

10x

Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray - 23 " 1920 x 1080 px IPS

119,42 €Cena s DPH
98,7 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:EIZO
Kód:1246995
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray
   Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray - Fotka 1/3Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray - Fotka 2/3Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

    

   Prvotriedna kvalita obrazu

   Špičkový FullHD monitor EIZO EV2336W je vybavený technológiami a funkciami, ako je panel IPS pre excelentné zobrazenie so širokými uhlami pohľadu a LED podsvietenie pre zníženie spotreby energie. Veľká pracovná plocha 23 "a reprezentatívny dizajn sú vhodné pre nasadenie v kanceláriách, podnikovej sfére a štátnych inštitúciách. Výhodou tohto modelu je aj ergonomický odstavec s možnosťou výškového nastavenia v rozmedzí 165mm a funkciami Tilt, Swivel a Pivot.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

   10bitové tabuľka LUT: úplne presné riadenie farieb

   Obraz môže byť dokonalý jedine s dokonalými farbami. Z toho dôvodu sú kancelárske monitory EIZO vybavené najmenej desetibitovou tabuľkou LUT (Look-Up-Table), ktoré prevádza informácie o farbách výrazne presnejšie než obvyklé osembitové tabuľky LUT. Jemné odstupňovanie farieb sa stará o dokonale vykreslené prechody a navyše umožňuje aj rôzne individuálne nastavenie. Preto je napríklad možné bezstratovo voliť úroveň bieleho bodu v rozmedzí 4000 K až 10000 K v krokoch po 500 K.

   Funkcia Auto EcoView šetrí elektrinu aj vaše oči

   V ľubovoľnom svetle brilantné: Funkcia Auto EcoView upravuje jas monitora podľa okolitého svetla. Úplne automaticky s použitím snímača. V jasnejším prostredí zosilňuje jas obrazu, vo tmavším ho znižuje. Prednosti: Minimalizuje sa rušivé oslňovaniu, zlepšuje sa čitateľnosť a vaše oči sa neunavujú tak rýchlo.
   Ručné nastavenie monitora je samozrejme naďalej k dispozícii. Funkcia EcoView Index pritom slúži na orientáciu, ako je vaša nastavenie šetrné k životnému prostrediu. Týmto spôsobom môžete sami riadiť spotrebu elektriny.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

   EcoView-Sense: Snímač pohybu ako funkcia pre úsporu elektriny

   Snímač prítomnosti osoby (EcoView-Sense) umožňuje sporiť elektrinu a znížiť príslušné náklady. Princíp činnosti: Ak sedíte pred obrazovkou, je monitor v prevádzke. Ak opustíte svoje pracovisko, aktivuje sa automaticky úsporný režim. Akonáhle sa vrátite, monitor sa znovu aktivuje - úplne automaticky prostredníctvom snímača pohybu.

   Usporte až 30% energie - vďaka funkcii EcoView-Optimizer

   Úspora elektriny bez ujmy na kvalite: Funkcia EcoView-Optimizer znižuje pre tmavé obrazy automaticky intenzitu podsvietenia. Spotreba elektriny pritom klesá až o 30%. Zároveň sa zosilňuje signál a upravujú hodnoty farebných odtieňov. Účinok: Pri nižšej spotrebe sa zobrazuje obraz obvyklé kvality.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

   Optimalizované zobrazenie jediným stlačením tlačidla

   Prednastavené užívateľské režimy vám uľahčujú prácu a sledovanie obrázkov, textov a filmov. Pre nastavenie farieb je rozdiel, či sledujete film, upravujete obrázok, surfujete po internete, alebo píšete text. Prostým stlačením tlačidla môžete použiť príslušné štandardné nastavenie jasu, korekcia gama a teploty farieb. Vďaka pribalenému softvéru ScreenManager Pro možno každej aplikácii priradiť určitý režim, ktorý sa samočinne aktivuje pri spustení príslušného programu. Príklad: Režim Paper simuluje príjemný kontrast knihy znížením podielu modrého svetla. Týmto spôsobom sa šetrí zrak a predchádza sa únave očí.

   ScreenManager Pre: Pre vaše osobné nastavenia

   Všetky monitory FlexScan obdržíte vrátane softvéru ScreenManager Pro, v ktorom je možné farby aj funkcia EcoView namiesto ponuky na displeji nastavovať pomocou myši a klávesnice. Postačuje pripojovací kábel alebo rozhrania USB. Pomocou funkcie Multi-Monitor Matching možné zjednotiť všetky monitory FlexScan pripojené k tomu istému PC.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

   Jeden monitor, viac rozhranie

   Jednoduchšie to už nebude: Väčšina koncových zariadení, tj. Napríklad stolné a prenosné počítače alebo kamery, je možné pripojiť priamo k monitoru. Monitor je totiž vybavený rôznymi rozhraniami. To vám uľahčuje každodennú prácu.

   Podsvietenie LED: Nízka spotreba, bez ortuti

   Monitory s podsvietením LED šetrí životné prostredie po celú dobu svojej existencie - od výroby cez prevádzku až po likvidáciu. Vyznačujú sa totiž veľmi nízkym príkonom. Typická spotreba je približne 15 W. Ďalej neobsahujú žiadnu ortuť, ktorá je jedovatá pre človeka i pre ostatné živočíchy a likviduje sa so značnými ťažkosťami.

   23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray

   Nastaviteľný stojan

   Ergonomický a stabilný: nastaviteľný stojan sa zameriava na ergonómiu. Stojan monitora môžete otočiť, nakloniť a sklopiť do polohy, ktorá bude najpohodlnejšie pre váš chrbát, šiju a posed. Taktiež umožňuje plynulé nastavenie výšky a pre niektoré modely spustenie dole až ku stolný doske. Horný riadok tak môže zaujať ergonomickú polohu pod úrovňou vašich očí.

   Antireflexný povrch: viac obrazu, menej odrazov.

   EV2316 je vybavený optimálnym antireflexným povrchom. Vďaka minimalizácii odrazeného svetla rozptyľovaním odrazov antireflexný povrch účinne prispieva k ochrane pred preťažovaním zraku. Únava očí sa znižuje a užívateľ môže pred monitorom sedieť úplne uvoľnene bez potreby vyhýbať sa optickým odrazom.

    

   Parametre a špecifikácie

   Displej 
   23" LCD IPS FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
   Rozhranie 
   DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
   Farba 
   šedá 
   Rozmery
   540 × 340 × 230 (mm)
   Hmotnosť
   6.1 kg

   Monitor 23" LCD Eizo FlexScan EV2336W Gray je zaradený tiež v týchto kategóriách: