ASUS H81 BM1AD Tower

70x

Počítač ASUS H81 BM1AD Tower - Intel Core i5 4460 3.2 GHz, 16 GB, 1240 GB Hybridní, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 1650, Windows 10 Pro

576,13 €Cena s DPH
476,14 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad skladem 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha do 2 pracovních dnů
Značka:ASUS
Kód:1246849
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač ASUS H81 BM1AD Tower
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  ASUS H81 BM1AD Tower

   

  Herný počítač ASUS BM1AD

  Stolný počítač ASUS BM1AD je určený predovšetkým pre kancelárske a grafické využitie. Vďaka rade bezpečnostných funkcií a nástrojov pre správu sa výborne hodí do korporátneho prostredia. Moderný elegantný skriňa môžete s kľudným svedomím umiestniť priamo na pracovný stôl, pretože svojím vzhľadom a tichou prevádzkou nebude nijako rušiť. Spoľahlivosť celej zostavy je už pri výrobe preverovaná radom náročných testov, aby vám bol zaistený dlhodobo bezproblémový jednoduchú prevádzku.

  • Predinštalovaný operačný systém Windows 10
  • Herná grafická karta NVIDIA GeForce 1650
  • Ľahko prístupné porty na prednej strane skrine
  • Programy ASUS AI Security a Business Manager pre zabezpečenie a správu

  ASUS H81 BM1AD Tower

  GeForce GTX 1650: Nové dialo

  GeForce GTX 1650 je vyrobená s prelomovým grafickým výkonom oceňovanej architektúry NVIDIA Turing. Je to neskutočné dialo pre najobľúbenejšie hry dneška, ktoré je ešte výkonnejší v herných novinkách. Zdvihni svoj herný zážitok vďaka GeForce GTX. Upgradujte ľahko svoj počítač a staň sa Game Ready vďaka výkonu, ktorý je v najnovších hrách dvakrát vyššia, než akým disponuje GeForce 950mm a až o 70% vyššia, než aký má karta GTX 1050.

  ASUS H81 BM1AD Tower

  Pripravený na každodenné záťaž

  Stolný počítač ASUS je vybavený výkonným hardvérom pre náročné pracovné využitie. S ľahkosťou si poradí aj s niekoľkými aplikáciami naraz vďaka použitému procesoru 4. generácie Intel Core i5 a 8GB operačnou pamäťou. Vizuálne náročné programy vrátane práce v CAD programoch na viacerých monitoroch obstará profesionálne grafika NVIDIA Quadro K600.

  Vysoká úroveň zabezpečenia

  K počítaču je dodávaný balík pokročilého softvéru umožňujúce zabezpečenie dát a ich jednoduchú správu. ASUS AI Security je rad bezpečnostných nástrojov zaisťujúce zamedzenie neoprávneného prístupu k dátam aj ochranu pred vírusmi. Program ASUS Business Manager obstará naplánovanie automatickej údržby a obsahuje nástroje pre monitorovanie systému. ASUS Secure Delete je potom nástroj pre zabezpečené mazanie dôverných dát. Z hardvérovej výbavy je prítomný modul TPM a nechýba ani slot pre zámok Kensington.

  ASUS H81 BM1AD Tower

  Dostatok úložného priestoru

  Všetky dáta a súbory uložíte na pevný disk s vysokou kapacitou a rýchly SSD disk. Vítanou súčasťou je okrem čítačky pamäťových kariet aj rozhranie USB 3.0. Znateľne navýšenú prenosovú rýchlosť a ľahko prístupné porty na prednej strane si jednoducho zamilujete.

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 4460 3.2 GHz Haswell 
  Operační paměť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  240 GB SSD + 1000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce GTX 1650 4 GB 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  6xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy