Lenovo ThinkPad L540

399x

Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Intel Core i5 4300M 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 4600, 15.6 " 1366 x 768 px, Windows 10 Home

452,3 €
413,44 €Cena s DPH
341,69 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1246472
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 38 €
Notebook Lenovo ThinkPad L540
Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Fotka 1/5Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Fotka 2/5Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Fotka 3/5Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Fotka 4/5Notebook Lenovo ThinkPad L540 - Fotka 5/5
Fotografia má ilustratívny charakter.
Z dôvodov drobných kozmetický nedostatkov, môže mať notebook fóliový celo-polep.

Klávesnica reprodukovaná do európskeho formátu.

Lenovo ThinkPad L540


DOKONALÝ POMER VÝKONU, LEGENDÁRNY ODOLNOSTI THINKPAD A KLADNÉ CENY

Tento 15.6 "notebook je optimalizovaný pre systém Windows 10, pričom vďaka procesorom Intel štvrtej generácie, možnosťou diskrétnej grafickej karty NVIDIA, rade funkcií pre zabezpečenie dát a legendárny spoľahlivosti modelov ThinkPad poskytuje ideálny pomer cena / výkon.

Vylepšený dizajn

Nové modely ThinkPad pre rok 2013-2014 obsahujú kvalitné dizajnové zmeny, ktoré sa zameriavajú na reálne skúsenosti viac ako 900 užívateľov z 9 krajín sveta. Vďaka vylepšenému dizajnu LCD panela a menšie vnútorné anténe bolo možné zmenšiť okraj displeja, ktorý je v skutočnosti o 20% užší ako okraje predchádzajúcich generácií. Napriek tomu poskytujú modely ThinkPad legendárna spoľahlivosť a spĺňajú alebo prekračujú prísne normy armádnych špecifikácií. Tieto notebooky možno navyše položiť na plocho v uhle 180 stupňov, vďaka čomu získate lepšiu flexibilitu používania.

Funkcie zabezpečenia a možnosti správy

Intel vPro, Computrace, šifrované jednotky pevných diskov, uzamykanie portov v systéme BIOS, modul Trusted Platform Module a ďalšie technológie zaisťujú bezpečnosť a jednoduchú správu dát dôležitých pre váš biznis.

Lenovo ThinkPad L540

Armádne testovanie MIL-SPEC

obustnost, spoľahlivosť a kvalita spracovania výrobkov ThinkPad bola overená vykonaním ôsmich testov na odolnosť proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibráciám, vysokej teplote, náhlym teplotným zmenám, nízkemu tlaku, nízkej teplote a prachu.

Špičková ergonomická klávesnica optimalizovaná pre Windows 10

Plnohodnotná legendárny ergonomická klávesnica ThinkPad odolná proti poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint. Klávesnica je navyše optimalizovaná pre operačný systém Windows 8 a ponúka nové multimediálne tlačidlá, zamykanie funkcií a rýchly prístup k aplikáciám. Väčšie, hladký trackpad s integrovanou funkciou 5-bodového kliknutie je možné individuálne nakonfigurovať v Nastavenia. Model W540 navyše obsahuje numerickú klávesnicu.

Displej s vysokým rozlíšením

Vychutnajte si grafiku na oslňujúcim displeji s vysokým rozlíšením. V prípade modelu L540 máte na výber medzi 15,6-palcovým displejom s antireflexnou vrstvou v rozlíšením HD (1366x768) alebo Full HD (1920x1080).

Lenovo ThinkPad L540

Špeciálny pánty a systém Active Protection System

Nové tenšie a pevnejšie notebooky ThinkPad obsahujú uzatvárací mechanizmus s čistým a moderným dizajnom, ktorý sa ľahko otvára. Napätie v pántoch udržuje kryt v prípade neočakávaných pádov uzavretý. Systém Active Protection System (APS), ktorý funguje s tradičnými magnetickými pevnými diskami, rozpozná, keď notebook padá a reaguje zastavením disku, aby ochránil vaše dáta.

Integrovaná webová kamera 720p HD a duálne mikrofóny potláčajúce hluk okolitého prostredia

720p HD webkamera s vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení, širokými pozorovacími uhlami, funkciou sledovania tváre a dvojicou mikrofónov s redukciou šumu umožňuje ľahko vykonávať súkromné aj konferenčné hovory cez VoIP. Praktické multimediálne klávesy ponúka naviac jednoduchý a rýchly prístup k ovládaniu mikrofónu, reproduktora a kamery.

Reproduktory Dolby s technológiou Advanced Audio

Táto sada zvukových technológií umožňuje vstavaným stereo reproduktorom vášho notebooku ThinkPad poskytovať krištáľovo čistý priestorový zvuk. Pomocou tejto technológie možno dosiahnuť lepšiu kvalitu hovorov cez VoIP aplikácie, vyšší hlasitosti zvuku bez skreslenia a väčšie čistoty dialógov pri sledovaní filmov.

Lenovo ThinkPad L540

Rýchly prenos dát

USB 3.0 ponúka až 10x väčšiu prenosovú rýchlosť a umožňuje tak bleskové kopírovaní veľkých multimediálnych súborov a bezproblémové pripojenie periférnych audio a video zariadení. Navyše je spätne kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi rozhranie USB 2.0 Integrovaná čítačka odtlačkov prstov (voliteľná) - Pohodlný, rýchly prístup a bezpečné prihlásenie dotykom prsta.

Najekologickejšie ThinkPad na trhu

Rad ThinkPad L i naďalej šetrí energiu. S mnohými ekologickými certifikáciami, ako napríklad EPEAT Gold, ENERGY STAR, Certifikáciou udržateľných produktov üle Gold, až 10% recyklovaného obsahu a nízkym obsahom halogénov je model L540 prospešným pre planétu aj pre váš rozpočet.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 4300M 2.6 GHz Haswell 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 4600 
Displej 
15.6" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
3xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
Rozmery
377 × 29 × 247 (mm)
Hmotnosť
2.49 kg