Dell Optiplex 9010 MT

56x

Počítač Dell Optiplex 9010 MT - Intel Core i7 3770 3.4 GHz, 16 GB, 740 GB Kombinované, DVD-RW, Intel HD Graphics 4000, Windows 7 Professional

330,99 €Cena s DPH
273,55 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1246114
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Dell Optiplex 9010 MT
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Optiplex 9010 MT

   

  Múdra produktivita s kompaktným počítačom Dell OptiPlex 9010 Tower

  Stolný počítač OptiPlex 9010 ponúka produktivitu a riadenia IT pre vaše pracovníkov. Tento ľahko spravovateľný stolný počítač je dostupný v štyroch šasi a možno ho integrovať do prostredia prakticky každej kancelárie.

  Dell Optiplex 9010 MT

  Vlastnosti počítačov OptiPlex:

  • Systém do každého prostredia: Či už ste malá kancelária alebo veľká firma, máme systém OptiPlex, ktorá sa hodí práve pre vás. Stolové počítače radu OptiPlex vám pomôže dokončiť začatú prácu.
  • Stolný počítač s odolným prevedením: Pri návrhu stolových počítačov Dell OptiPlex sa myslelo na odolnosť a výdrž. Všetky systémy sa vyznačujú jednotným dizajnom a vášmu prostredie vtisnú elegantný a profesionálny vzhľad.
  • Dokonalý nástroj pre produktivitu: Stolové počítače OptiPlex sú vyrobené tak, aby pre vás tvrdo pracovali. Vyznačujú sa možnosťami pre skvelý výkon, funkciami pre spoluprácu a všestranným dizajnom.
  • Riešenie efektívnej správy IT: Pri návrhu najnovšej generácie systémov Dell OptiPlex sa myslelo na efektívnu správu. Rad OptiPlex vám sprístupňuje širokú škálu nástrojov pre správu, virtualizáciu a zabezpečenie. Naviac vám poskytuje pokoj na prácu - máte istotu, že až budete potrebovať, bude vás počítač Dell pripravený podporiť.

  Dell Optiplex 9010 MT

  Zoznámte sa s novými stolovými počítačmi Dell OptiPlex

  Či už ste rastúca firma alebo veľký globálny podnik, stolné počítače Dell OptiPlex vám pomôžu udržať náklady na uzde a spravovať zdroje v priebehu celého životného cyklu.

  Nové systémy OptiPlex 9010 poskytnú vašej firme potrebný výkon. Zároveň možno flexibilný dizajn počítača bezproblémovo integrovať do prostredia prakticky každej kancelárie. Rad stolných počítačov OptiPlex integruje najnovšiu generáciu výpočtových technológií. Spája pokročilé možnosti správy a kvalitné energeticky úsporný dizajn s cieľom pomôcť vašej organizácii k lepším výsledkom s menšou námahou.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 3770 3.4 GHz Ivy Bridge 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  240 GB SSD + 500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4000 
  Operačný systém 
  Windows 7 Professional 
  Rozhranie 
  6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini Tower 
  Rozmery
  175 × 360 × 417 (mm)
  Hmotnosť
  9.5 kg