HP Elite Slice G1

18x

Počítač HP Elite Slice G1 - Intel Core i5 6500T 2.5 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 530, Windows 10 Pro

349,33 €
310,47 €Cena s DPH
256,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom > 3 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:HP
Kód:1245911
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 38 €
Počítač HP Elite Slice G1
Počítač HP Elite Slice G1 - Fotka 1/5Počítač HP Elite Slice G1 - Fotka 2/5Počítač HP Elite Slice G1 - Fotka 3/5Počítač HP Elite Slice G1 - Fotka 4/5Počítač HP Elite Slice G1 - Fotka 5/5
Fotografia má ilustratívny charakter.

HP Elite Slice G1

 

Mini PC Elite Slice

Unikátny počítač HP Elite Slice ponúka doposiaľ nevídané možnosti rozšírenia o rozširujúce moduly. Budete teda môcť premeniť Slice na niečo viac ako len obyčajné PC. Ďalej prvotriedne zabezpečenie a správa zariadení urobí z tohto počítača výborného pomocníka do Vašej kancelárie alebo Vám pomôže v podnikaní.

HP Elite Slice G1

Na veľkosti nezáleží

Osobný počítač HP Elite Slice pracuje v procesory Intel 6. generácie, ktoré ponúka kvalitu, spoľahlivosť a potrebný výkon. Spoľahlivý chod podporuje dostatok operačnej pamäte DDR4 SDRAM s možnosťou rozšírenia na 32 GB a rýchle SSD, ktoré ponúka bleskový štart systému a bezproblémovú prácu. U rýchlosti ešte chvíľu zostaneme. Počítač vlastné dostatok portov USB 3.0, tie ponúkanie niekoľkonásobnou prenosovú rýchlosť než predchádzajúce generácie USB.

HP Elite Slice G1

Luxusné drobček

Spojenie luxusu a výkonu. Cieľ spoločnosti HP sa podarilo splniť na jednotku. HP Elite Slice Vám ponúkne elegantný dizajn a v naozaj malom prevedení, avšak bez akéhokoľvek obmedzenia výkonu. To všetko pri hmotnosti niečo málo cez 1 kg.

HP Elite Slice G1

Unikátna všestrannosť

Modulárna konštrukcia HP Elite Slice dovoľuje možnosť voliteľného rozšírenia o voliteľné moduly. Ľahko tak doplníte počítač napríklad o multimediálny prehrávač, rozšírenia o ďalší disk alebo dokonca o bezdrôtovú nabíjaciu stanicu. Všetko kompletne bez káblov a ľahko.

HP Elite Slice G1

Bezpečné podnikanie

Funkcie systému Windows 10 Vám zabezpečí prvotriedne produktivitu s dôrazom na maximálne zabezpečenie. Počítač HP Elite Slice Vám ponúkne bezpečnosti aplikácie spoločnosti HP, a to HP Biosphere pre obnovenie Biosu alebo HP Client Security Suite a HP Drive Encryption pre ochranu Vašich cenných dát. Určite tiež oceníte overovanie prístupu pomocou dotyku prsta.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6500T 2.5 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 530 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
165 × 35.5 × 165 (mm)
Hmotnosť
1.1 kg