ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

6x

Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Intel Core i7 9750H 2.6 GHz, 16 GB, 1024 GB SSD, nVidia GeForce RTX 2080 Max-Q Design, 17.3 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

2 143,86 €
1 754 €Cena s DPH
1 449,58 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:ASUS
Kód:1242636
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 389 €
Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal
Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 1/6Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 2/6Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 3/6Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 4/6Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 5/6Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

 

Herný notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR

Unikátne tenký herný notebook s obrovským výkonom, to je ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR. V jeho veľmi tenkom a ľahkom kovovom tele sa ukrýva výkon, ktorý znesie porovnanie so špičkovým stolným počítačom. Hrajte na profesionálnej úrovni kdekoľvek budete chcieť s notebookom ROG Zephyrus S GX701GXR.

  • Skvelý výkon procesora Intel 9. generácie Coffee Lake.
  • Najnovšie herné grafika NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q Design.
  • Aura RGB podsvietená klávesnica s funkciou N-key rollover a rýchlo reagujúcimi klávesmi.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Extra tenký dizajn

Je až prekvapujúce do ako tenkého tela sa podarilo umiestniť tak extrémny herný výkon. ROG Zephyrus GX701 je tenký necelých 19 mm a jeho kovová konštrukcia je navyše odolná aj veľmi ľahká s hmotnosťou iba cca. 2.6 kg.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Výkonná herná grafika GeForce RTX 2080 Max-Q Design

Grafické čipy NVIDIA architektúry Turing prináša do herného sveta nové technológie pre ešte lepšie zážitky. Objavte revolučné technológie, ktoré výrazne vylepšujú kvalitu obrazu v hrách s ich podporou. Technológia Ray-tracing v reálnom čase pozdvihne v nových hrách kvalitu obrazu až na filmovú úroveň. Výpočtová sila zvláda zložité algoritmy umelej inteligencie v reálnom čase a nová architektúra poskytuje efektívnejšie technológie tieňovanie a vyhladzovania. Špičkový výkon potom podporí superrýchle pamäte GDDR6.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Kompaktný, napriek tomu silný

Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR kombinuje výkonný procesor Intel Core 9. generácie s excelentným grafickým riešením NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q Design, operačnou pamäťou DDR4 SDRAM a rýchlym pevným diskom SSD s rozhraním PCIe NVMe. Svojim výkonom dokáže plne nahradiť herný počítač, avšak vo veľmi kompaktnom a ľahko prenosnom prevedení. Grafické karty GeForce RTX sú revolúciou v kvalite obrazu, umožní vám prevádzkovať náročné aplikácie pre tvorbu a aplikácie virtuálnej reality.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Precízny systém chladenia

Vtesnať taký výkon do tenkého profilu umožnila inovatívne technológie chladenia Active Aerodynamic System (AAS). Tá dokáže, aj v takto tenkom prevedení, poskytnúť vynikajúce chladiaci výkon aj v maximálnej záťaži pri zachovaní nízkej hlučnosti.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Dokonalý obraz

Zažite ostrý obraz s dokonalými farbami vďaka inovatívnym technológiám z dielní ASUS a použitému panelu Full HD s širokými pozorovacími uhlami, ktorý je navyše opatrený vrstvou zabraňujúcou nepríjemným odleskom. Modely s rýchlym panelom 144 Hz, dobou odozvy 3ms a technológiou NVIDIA G-Sync poskytujú super plynulé a bezproblémové zobrazenie, takže si môžete zahrať najnovšie hry s nastavením na vysokej detaily bez vizuálneho trhania, oneskorenie, tieňovanie alebo zrejmého prerušovania.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

NVIDIA G-Sync

Notebook ROG Zephyrus S GX701 je vybavený technológiou NVIDIA G-Sync. Táto technológia zaistí synchronizáciu obnovovacia frekvencia displeja s grafickým akcelerátorom NVIDIA GeForce, čím pomáha elimináciu meškanie, minimalizuje kolísanie frame-rate a eliminuje trhanie obrazu. To prináša najhladšie a najrýchlejší grafiku bez ovplyvnenia výkonu systému.Špičková herná klávesnica

Herný notebook najvyššej triedy musí obsahovať aj zodpovedajúca klávesnicu. Zephyrus S GX701 je preto vybavený precízny klávesnicou s farebným podsvietením Aura RGB, ktoré môžete ľahko prispôsobovať, vrátane zvýraznenie herných zón. Nechýba ani funkcia N-key rollover.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal

Zvuk, ktorý vás vtiahne do hry

Notebook je vybavený špičkovými zvukovými technológiami ASUS, ktoré prináša jasnejšie, hlasnejší a presnejší zvuk, takže každá akcia znie ako v skutočnosti a vás doslova vtiahnu do diania v hre. S vyladenými reproduktory so silným zvukom môže byť aj mobilné hranie dokonalým zážitkom vo všetkých smeroch.

  • Inteligentné zosilňovač Smart Amp.
  • Podporuje virtuálny priestorový zvuk v stereo slúchadlách.
  • Sonic Studio 3 pre vylepšenie zvuku.

ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal


Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 9750H 2.6 GHz Coffee Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
1024 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia GeForce RTX 2080 8 GB Max-Q Design 
Displej 
17.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
WiFi, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
Rozmery
360 × 16 × 268 (mm)
Hmotnosť
2.1 kg

Notebook ASUS ROG Zephyrus S GX701GXR Black Metal je zaradený tiež v týchto kategóriách: