Lenovo ThinkPad T560

171x

Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 8 GB, 240 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 15.6 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

321,86 €
304,05 €Cena s DPH
251,28 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1241076
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 17 €
Notebook Lenovo ThinkPad T560
Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad T560 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad T560

 

VEĽMI MOBILNÉ 15,6 "NOTEBOOK PRIPRAVENÝ PRE VAŠE PODNIKANIE.

Nový štandard veľmi mobilných notebookov. Tenší a ľahší ako predchádzajúca generácia, navyše má k dispozícii nové funkcie pre navýšenie produktivity podnikania. Model T560 je možné voliteľne osadiť voliteľným úložiskom a samostatnou grafickou kartou. Zároveň sa môže pochváliť ohromujúcim zvukom a extrémne dlhou výdržou batérie, ktorá prevyšuje dobu trvania väčšiny medzinárodných letov.

Procesory Intel Core šiestej generácie

Počítač môžete vybaviť až 32GB operačnej pamäte (podľa konfigurácie). Ani pri používaní niekoľkých náročných programov naraz vášmu počítaču nedôjde dych.

Lenovo ThinkPad T560

Až Windows 10 Pro

Systém Windows 10 Pro je navrhnutý priamo pre vás a vaše podnikanie. Umožňuje vám bezpečne vykonávať úžasné veci naprieč vašimi zariadeniami - s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Veľmi ľahko sa používa a navyše je finančne dostupný. Od samého začiatku vám pomôže zvládnuť viac.

Technológia Intel vPro

Prevádzajte jednoduchšiu správu na firemnej úrovni s nízkymi nákladmi. Spravujte, chráňte, opravte alebo vyhľadajte svoje firemné notebooky z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Lenovo ThinkPad T560

Technológia Power Bridge

Kombináciou internej batérie s externou batériou vymeniteľnou za chodu prináša technológie Power Bridge vysokú flexibilitu a maximálnu výdrž batérie. S prídavnou cestovné batériou, ktorú možno vymeniť za chodu, bez toho aby ste museli notebook vypínať, môžete dosiahnuť intervalov medzi nabíjaniami.

Dlhá výdrž batérie

Tento notebook s hmotnosťou od 1,7 kg a hrúbkou len 21 mm je mimoriadne ľahko prenosný, čo ocenia najmä používatelia na cestách. Dlhá výdrž batérie umožňuje používanie bez nutnosti častého nabíjania.

Lenovo ThinkPad T560

Zabezpečenie na firemné úrovni

Tento notebook je vybavený čítačkou odtlačku prsta, takže vám umožní prihlasovanie pomocou biometrických údajov - miesto zadávanie hesla tak bude stačiť slabý dotyk prsta. Funkcie zabezpečenia Intel a možnosti technológie vPro zvyšujú ochranu a uľahčujú správu pri vykonávaní aktualizácií. Čip Trusted Platform Module (TPM) navyše ešte ďalej šifruje všetky vaše dôležité dáta.

Testovanie podľa armádnych špecifikácií

Testovanie podľa armádnych špecifikácií potvrdzuje odolnosť, spoľahlivosť a kvalitu tohto notebooku podľa ôsmich rôznych parametrov.

Lenovo ThinkPad T560

Technológia WiDi

Umožňuje bezdrôtové odosielanie filmov, fotografií, prezentácií a iného obsahu z notebooku do HDTV.

Rýchly prenos dát

Rozhranie USB 3.0, ktoré je až 10-krát rýchlejší ako predchádzajúce USB technológie, umožňuje rýchly prenos dát medzi notebookom a ostatnými zariadeniami. Navyše je spätne kompatibilný s rozhraním USB 2.0.

Lenovo ThinkPad T560

Integrovaná 720p HD webkamera a dva mikrofóny s funkciou potlačenia šumu

S notebookom môžete vykonávať webové konferencie v špičkovej kvalite. Webkamera 720p HD so širokým pozorovacím uhlom, vysokou citlivosťou pri nízkom osvetlení a funkciou sledovania tváre umožňuje spolu s dvojicou mikrofónov s funkciou potlačenia šumu ľahko vykonávať súkromné aj konferenčné hovory cez VoIP. Praktická multimediálne tlačidlá navyše ponúka jednoduchý a rýchly prístup k ovládacím prvkom mikrofónu, reproduktora a webkamery.

Stereo reproduktory s technológiou Dolby Home Theater

Prostredníctvom vstavaných stereo reproduktorov si môžete vychutnať pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. S notebookom ThinkPad sa teraz môžete obklopiť kvalitným zvukom s veľkým množstvom detailov ako v kine a zažiť bezprostrednosť živého vystúpenia.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
240 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
15.6" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
380.6 × 22.4 × 258.2 (mm)
Hmotnosť
2.35 kg