HP Compaq 8200 Elite USDT

84x

Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Intel Core i3 2120T 2.6 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 2000, Windows 7 Professional

118,21 €Cena s DPH
97,69 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:HP
Kód:1237165
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT
   Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 1/6Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 2/6Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 3/6Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 4/6Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 5/6Počítač HP Compaq 8200 Elite USDT - Fotka 6/6
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   HP Compaq 8200 Elite USDT

    

   Špičková počítačová technológia pre firemný sektor

   Počítače radu HP Compaq sú spojením najnovšie počítačové technológie s dizajnom HP a špecifické programy a službami určenými pre firmy, vrátane stabilných a dlhých životných cyklov a riešení zabezpečenia a vzdialenej správy.

   • Vďaka najnovším inováciám v kombinácii s technickou dokonalosťou produktov HP a vylepšeným systém BIOS sú počítače radu HP Compaq 8200 Elite tou správnou voľbou pre vaše podnikanie dnes iv budúcnosti.
   • Sú vybavené procesormi Intel Core vPro druhej generácie a ponúka hardvérové riešenia pre vzdialenú správu, ktoré umožňujú dosiahnuť stabilné, bezpečné a spoľahlivé IT infraštruktúry.
   • Zostavte si svoj počítač s dátovými diskami a zariadeniami štandardnými v odbore, vrátane čítačky pamäťových kariet až pre 22 formátov. Počítače pre svoju firmu môžete vybaviť tiež samostatnou grafickou kartou či adaptérom pre prácu s bezdrôtovými sieťami.

   HP Compaq 8200 Elite USDT


   Efektívne počítačové technológie šetrné k životnému prostrediu

   • Spoločnosť HP navrhla tento produkt s materiálmi bez brómovaných spomaľovačov horenia (BFR) a polyvinylchloridu (PVC), takže jeho obstaranie je ekologicky zodpovedným krokom.
   • S modelmi ENERGY STAR certifikovanými ako EPEAT Gold dokážete znížiť vplyv na životné prostredie a pomôžete znížiť prevádzkové náklady.
   • Nastavenie napájania počítača možno ľahko optimalizovať pomocou exkluzívnej aplikácie HP Power Assistant. Vďaka počítačom radu HP Elite získate kontrolu nad možnosťami efektívnej spotreby energie.

   HP Compaq 8200 Elite USDT

   Stabilné a praktický dizajn

   • Počítače radu HP Elite sa dodávajú v takom prevedení, aby zaberali čo najmenej pracovného priestoru a zároveň spĺňali požiadavky na výkon.
   • Pre potreby firiem sme z dôvodu praktickosti umiestnili konektory pre zvukový vstup a výstup a tiež porty USB na predný panel. Podľa potreby možno pripojiť dva externé monitory do konektorov VGA a DisplayPort, vďaka čomu budete môcť pracovať produktívnejšie.
   • Ak budete počítačovú infraštruktúru nasadzovať v priebehu dlhšieho časového obdobia, je dobré vedieť, že budete schopní využiť rovnaké skrine aj pri upgradoch počítačovej infraštruktúry.

    

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Intel Core i3 2120T 2.6 GHz Sandy Bridge 
   Operačná pamäť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   128 GB SSD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 2000 
   Operačný systém 
   Windows 7 Professional 
   Rozhranie 
   10xUSB 2.0, DisplayPort, VGA, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Mini PC 
   Rozmery
   252 × 66 × 254 (mm)
   Hmotnosť
   3.1 kg