Fujitsu LifeBook U757

16x

Notebook Fujitsu LifeBook U757 - Intel Core i5 7200U 2.5 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 15.6 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

703,42 €Cena s DPH
581,34 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrální sklad do 2 pracovních dnů
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovních dnů
Olomouc do 2 pracovních dnů
Ostrava do 2 pracovních dnů
Praha skladem 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1236546
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 měsíců
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Fujitsu LifeBook U757
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Fujitsu LifeBook U757

   

  Fujitsu Lifebook U757

  Ultrabook Fujitsu Lifebook U757 nadväzuje na svojich predchodcov sa skvelou mobilitou, atraktívnym prevedením a širokou funkčnou výbavou. Osloví vás nízkou hmotnosťou, precíznym spracovaním v kombinácii s moderným dizajnom. Predstavuje ultramobilný notebook pre profesionálov, ktorí vyžadujú optimálnu mobilitu na služobných cestách a ergonómiu v kancelárii. Keďže väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu treba myslieť aj na zabezpečenie týchto dát. Aj tu ide rad notebookov U757 až na hranicu dnes možného.

  Fujitsu LifeBook U757

  Výkonná mobilná kancelária

  Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celej rade funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú Ultrabooky Fujitsu Lifebook U757. Moderné procesory Intel Core 7. generácie, v kombinácii s rýchlou operačnou pamäťou DDR4 SDRAM, zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Ďalej si môžete vybrať model s vysokokapacitným diskom HDD, pevným diskom SSD s rozhraním SATA III alebo dokonca PCIe a niekoľko variantov displeja siahajúce až k Ultra HD vo vybraných modeloch s dotykovým ovládaním. Možností je celá rada, stačí si len vybrať.

  Fujitsu LifeBook U757

  Zvoľte si to správne zabezpečenia

  V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade radu Lifebook U757 si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. K dispozícii sú modely s voliteľným snímačom dlaňových ciev alebo odtlačkov prstov, s šifrovaním disku SED, voliteľnou čítačkou čipových kariet SmartCard, alebo voliteľným modulom TPM 2.0 (Trusted Platform Module). Je len na vás akú bezpečnosť vyžadujete.

  Fujitsu LifeBook U757

  Skvelá konektivita

  Ako už bolo spomenuté Ultrabooky Lifebook U757 podporujú celú škálu možností pripojenia k internetu. Samozrejmosťou je WiFi ac, alebo Gigabit Ethernet. ale nechýba ani rozhranie Bluetooth. Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patria napríklad moduly 3G a 4G LTE pre pripojenie k mobilným sieťam. Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook U vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii as porty VGA a DisplayPort ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať. Okrem bežného konektora USB Type-A nechýba ani USB Type-C.

  Fujitsu LifeBook U757

  Pohodlný a napriek tomu nadčasový dizajn

  Mnohé zaiste poteší tenké vyhotovenie, kde výrobca uvádza hrúbku iba 19,2 mm (nedotykový), 19,6 mm (dotykový) v kombinácii s veľmi príjemnou hmotnosťou začínajúcou na 1.72 kg. To však so sebou prináša riziká pre ergonomické použitie a odolnosť zariadenia ako celku. Nemusíte sa obávať, aj táto stránka použitie bola braná do úvahy. Šasi z hliníka a horčíka je zárukou skvelej odolnosti a navyše treba tu uviesť napríklad voliteľné podsvietenie klávesnice.

  Fujitsu LifeBook U757

   

  Parametry a specifikace

  Procesor 
  Intel Core i5 7200U 2.5 GHz 
  Operační paměť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 620 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - matný 
  Operační systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhraní 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, DisplayPort, HDMI,VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čtečka karet, numerická klávesnice 
  Barva 
  černá